Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

:d zdam Ci sprawozdanie oc i jak tam jest :) Do której babki tam chodzisz ? Ja chodze do miłosza Pietrusa :d Powiem Ci ze jak tam weszłam pierwszy raz i zobaczyłam ten gabinet to zeby z podłogi zbieałam bo tak tam łądnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę do Wadowskiej, tylko że do jej nowego gabinetu na miodową, a w ludwinie robi tylko usg, bo u siebie nie ma takiego 3D, tylko normalne. no jak patrzyłam na stronke to widać że tam wypas jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to moze mi robiła usg :d mi robiły jakies 2 kobiety za każdym razem inna :0 A na miodowej ile płacisz za wizyte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie bvez zmian. Czekam na polozna to pewnie mi zbada bruchola ale ja nie czuje poprawy chociaz Moj M mowi ze niby nizej jest, zobaczymy. nDzieciaczki grzeczne, teraz przez weekend mielismy sporo odwiedzin rodzinki, i troche mnie to zmeczylo, ale uzbieral sie ladny zapas pampków :D Krakuska mi oxy podawali dozylnie i to bylo najgorsze chyba z calego 'porodu' bo bol nie do zniesienia, a po morfinie tracilam swiadomosc tzn tak jak bym spala ale kumala co sie dzieje cala noc ale nie mogla nic zrobic. Moze mialam podawana z tego powodu ze to blizniaki no i ta macica taka duza jest przez to. Ale wiem ze anestezjolog sie wyklucal z dr Gajda czemu tak duzo mi daja oxy, z tego co zrozumialam z ich rozmowy to normalnie po cc podaja 40 jednostek a ja mialam 120. Jak by ktoras potrzebowala to mam nr na os. stoki gdzie robia USG bioderek na NFZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lekarka -taka blondynka z prostymi włosami do ramion, jak dla mnie baardzo sympatyczna. Za wizyte u niej płace 100 zł. jak tak czytam o tych porodach i o późniejszych dolegliwościach to zacisk nóg odrazu mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekamy na info co powie :) No dawa sporo większa.Hehe no ja mam nadzieje ze jak ktos do Nas przyjdzie to bedzie celował z pampkami a nie z ubrankami :d Namiar mi się za pewne przyda bo czas zleci i sama sie będe musiaa udac :d hehehe Licze an to , że w styczniu nie będzie długich terminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez płace 100 w ludwinie :) hmm miałam dwa babki obie blondynki , jedna szczupła z kucykiem, a druga hmm włosy do ramion ... nie pamietam ;/ musiała bym popatrze w karte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kolega przyszedł do pracy i sie pochwalił że został dziadkiem, córka urodziła pierwsze dziecko w ciągu 3 godzin!! było by miło jakby sie tak szybko udało, ale wątpie.. rodziła na galla, ja jak mówi że pójde na kopernika to sie wszyscy dziwnie patrzą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka nie przejmuj się mnie też się wszyscy dziwią z wyboru ... 3h mmmmm :) też po proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też sie wszyscy dziwa a ja się uparłam i już. Teraz byłam tam i naprawde jest ładnie czysto itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ten krem tez dla mam. NIe widziałam własnie oliwki jak byłam. Powiem Wam, ze zapach mnie drazni starsznie jest taki bleee, ale jest wydajny mimo, że trochę żadki, ziaja ma fajna konsytencje tylko, że przy moim smarowaniau starcza na 3 tyg , cena 10, a 17 zł :) Zapisałam sied o klubu musteli musze do nich napisac o próbki :) Z jj mi przyszły , zamówiłam drugie na Mojego i z czegos tam jesczez czekam chyba z hipp bobovity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a mozecie polecic jakieś sklepy z akcesoriami dla dzieci? gdzie mogłabym sie wybrac żeby cos zacząć oglądać i zapoznać sie co i jak będzie potrzebne, czy wsyztsko na necie zamawiacie. Powiem Wam że jestem całkowicie ciemna w tych sprawach, niewiem wogole za co sie wziąść i na co patrzeć, ale może na tym L4 bym cos zaczeła kompletować, bo póxniej na raz wsyztsko kupić to będzie kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Droga ja mam mustelle śmierdzi to mało powiedziane rzygać się chce na jej smrud chyba że jest jakaś bezzapachowa ja dałam chyba z 80 z przesyłką nawet nie pamiętam a co do tego z rosmana to czasem nie moge się posmarować bo tak mnie szarpie ... a jak pachnie ta ziajka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka różnie szczerze to ja dostałam sporo więc na początek muszę kupić kosmetyki a jakieś ciuszki to chodzę i wyłapuję to na all, to dziewczyny podały link do tego sklepu myszka http://www.myszka-sklep.pl/?sess_id=8fded28af51d8d5ff273872b072db2ef, wiadomo że chodzę też do grzebciucha bo mają fajne ciuszki ;) w tesco jest pełno ubranek na promocji tyle że od koleżanki słyszałam że większy wybór jest na kapelance niż na wielickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra miała mustelle, a rozstepy i tak jej wyszły, dlatego stwierdziłam ze nie ma co wydawać za duzo kasy, jak mają wyjśc to i tak wyjda:)) pozatym ja do smarowania nigdy nie miałam chęci i jak sobie przypomne to sie smarne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może byc Myszka, może byc Margot na ul Krzywda , ( myszka niektóre rzeczy ma tańsze) częśc mozna trafić w usperpharm, albo w rosmanie. Oglądnac w Tesco i zamówic na all:0 Ciuskzi kupowałam cała paczkę na allegro , reszte po promocjach np body za 9 zł z disneya były, Ziaja pachnie tak pudrowo słodko, ale nie czuc tego zpaachu cały czas. Mustella dla mnie za droga ale próbki moga wysłac :d Bez z apachu tez jet z tego co wiem . W superpharmie była na promocji ostatnio za 69 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha rzeczy mozna jesczez oglądnąc w hurtowni na ul kinigi 6 free trade , ale ceny wysokie jak na mój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Dzięki za miłe słowa, czytam was czytam, ale pisze mi się ciężko bo ręce zajęte cycami :) Powiem wam, że laktacja to jest jakiś koszmar nie wiedziałam, że aż tyle czasu zajmuje doprowadzenie piersi do porządku. Wczoraj miałam lekki stres na wieczór bo ja się biorę za odciąganie, pompuje, pompuje a tam... nic 3 krople. Ehhh przeraziłam się, co się stało, że tak nagle mi mleko gdzieś uciekło i modliłam się, żeby mała się nie obudziła zanim ja nie wytarmoszę czegoś więcej z cyca. Ogólnie to mam chyba traumę po tym jak Olcia się wydzierała w szpitalu bo była głodna a ja jeszcze mleka nie miałam, bo wczoraj zaczęłam sobie pisać czarne scenariusze, że znów będzie całą noc płakać a ja razem z nią ale tym razem nie z powodu, że mlekiem zalewam całe mieszkanie tylko z powodu suszy. Udało mi się na szczęście uzbierać dla niej 110 ml na dobranoc i w nocy znów tarmosiłam piersi i też się uzbierała odpowiednia porcja, ale jakoś tak wyraźniej ciężej mi to idzie :( Może dopadł mnie ten nieszczęsny kryzys mleczny 2 tygodnia, bo my właśnie dziś będziemy mieć o 20.45 2 tygodnie. Niby od rana już trochę lepiej leci ale rewelacji nie ma na pewno nie jest to to co było wcześniej. Ehh widzisz Asia jakie to wszystko z tymi cycami głupie? Były chwile, że wylewałam a teraz kiedy naprawdę mogłabym ci oddawać mleczko, żeby chociaż troszkę twoje dzieciaczki dokarmić to się kurek od mlecznej krainy skichał... Będę się szarpać z cycami cały dzień może się jakoś rozkręci. Wczoraj była u mnie koleżanka, która się zajmuje zdjęciami noworodków. Zeszło nam chyba z 5 godzin nie widziałam wszystkich zdjęć, które zrobiła ale chyba wyjdą ładnie :) Jak mi coś prześle, to rzecz jasna się pochwalę i jak by ktoś był zainteresowany to namiary mogę przekazać. Dziewczyna jest bardzo sympatyczna, bezpośrednia, bezproblemowa, robi to z zamiłowania, dojeżdża do domu z całą masą klamotów typu koszyczki, kocyki, pufy, czapeczki, opaski itp. Nie obchodzi ją jak masz w domu, ani w co jesteś ubrana, świetnie sobie radzi z maluszkami, dobrze się przy tym bawiąc. Asia dzięki za namiar na USG. Próbuję dzwonić ale ciągle zajęte. Idę karmić mojego głodomorka, zaglądnę do was później, to napiszę coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to nie hurtownia na kingi bo strasznie drogo ! Angel kiedy chcesz ? do Bigi ? tam najlepiej rano jechać bo popołudniu przebrane choć dokładają ale wiecej z rana ! ja ostat widziałam w tesco body love mum and dady na promocji ;) i nie tylko takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka a herbatka lakacyjna ? Kurde jakie to zmienne jest jednego dnia full a póxniej susza ;/ Namiary pewnie bo ja juz z moim cos tam gadałam o zdjęciach malucha a duzo płaciłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie wcześniej niż 10 bo wtedy mam wypłate ,a na dzień dzisiejszy mam tyle kasy zeby auto zalac , i resztę muszę od Młodego aarc czego strasznie nie lubie ;/ A tam sa jakies pościele itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmienie to dla mnie nastepne przerażenie... ja tego nie ogarne... jak tak czytam i słucham to czasem sie zastanawiam po co sie w to pchałam... ja wogóle mam plan taki ze nie będe do cyca przystawiac tylko odrazu odciagać, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy, najpierw trzeba bedzie kupic jakis dobry laktator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×