Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

pewnie ze mozesz:) ja kupiłam rajstopki w lidlu niebiesko szare jedyne dla chłopca , reszta róz. No i były tylko rozowe pajace i sukienka . Dostałam kolejene dwie pary bucików i siate ubranek ::D zostały mi kosmetyki, wozek i łózeczko a no i lampa nad łózko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie reszta róz... niewiem o której musiałabym wstac żeby sie załapac na te promocje:)) miał byc jeszce taki rogal do spania ale ani widu po nim... angel to ty juz nieźle obkupiona i obdarowana, poxniej sama jakis handel bedziesz musiała uruchomic:)) ah żebym ja miała tyle weny co ty na te zakupy to woooo... ale moze jeszcze wezme przykład i sie rozkrece:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zbieram od sierpnia to wiesz. Musiałam jakos to rozłożyc bo chyba bym musiała miec drukarnie kasy. Jak widzę cos na promocji jest fajne to kupuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry stawiamy się ;) Muszynianka żeby w lidlu trafić to o 8 tak jak otwierają :) Ja dostałam wyprawkę od brata a tam co 80% różowe ;O hahahahhaha wczoraj położyłam się ok 21 i padłam jak mucha a aukcję miałam 21.05 i 21.30 :( więc nie mam nic :( ale będą inne ładniejsze :D mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu , tych kompletów jest multum teraz na pewno znajdziesz coś ciekawego :) ka wczoraj tez koło 21 miałam takies panie, że lepiej nie mówic, ale poszłam z psem i mi przeszło :d Natomiast dzisiaj wstałam o5,50 i nie poszłam ze szczeniakiem moze sie nie posiusia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest w domu, więc koło 9 go obudze:) nie szłam z nim bo minimum musze is rano tak na 20 minut to w zyciu bym do pracy nie zdarzyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeee to spokojnie :) moja za to wylatuje robi to co ma zrobić i wracamy do domu ;) No a ja muszę wziąć się za te rożki, pościel i ręczniki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozka jeszcez nie mam , mam dostac na dniach :D ja mam koszulek full , i bodziaków. Musze siąść to ogarnąć jakos i znależć jakas szafębo nie mam pomysłu gdzie to dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pies ma tak, rano 10-20 minut , później mlody z nim idzie koło południa tak żeby pobiegał za patykiem , potem koło 16-17, na spacer i póxniej kolo 2-22 :d zalezy jak sie zbierzemy i wtedy dłuższy spacer z bieganiem :d Bo jak nie pobiega to go roznosi w domu i bedzie za Toba chodzic przymilać się zebys sie z nim sznurkiem poszrpała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proszek już mam ;) jestem z doskoku bo wzięłam się za jakieś porządki ;) a później chciałabym wybyć na spacer bo ładnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf ja skończyłam sprzątać :) znaczy ogarnęłam z grubsza ;) hehehe muszę kupić pościel w myszkę miki ;) na urodziny dla chrześnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha :) leży tu koło mnie taki Jacuś :) :( ale z wczorajszego dnia jestem zadowolona ! 1,5 kromki chleba wieloziarnistego (podjadałam ostat dużo chleba) i w sumie wyszło 5 posiłków, a dziś tylko jedna też wieloziarnista ze sałatą i pomidorem i serkiem białym no i skusiłam się na ta bagietkę z ziołami i czosnkiem :) czyli jeszcze 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bez szaleństw jak będę miała ochotę na coś to zjem ale jak nie muszę to muszę się ograniczyć ... ale zauważyłam że jak jest beznadziejny dzień bez słońca itp wtedy więcej pochłaniam :) Angel Ty to też inaczej jak jesteś w pracy, bo wiesz w domu jest wszystko ;) Kupiłam ostatnio smaczne ciasteczka belvita :) tyle że znowu ten cukier w nich jest :( na razie nie nastawiam się ale nie ryzykuje do tych następnych wyników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj pożarłam hehe rano bułka, serek homo, zupa zieminaczana + 1 kromka, później połtorej kromki mars :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×