Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

ostatnio było pełno śpiworków i kombinezonów na posciel szczerze powiem że nie patrzyłam ale może cos się czasem wyłapuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chce tak samo. Ale wczoraj mój mi powiedział ze co to za różnica czy ściagne "dojarka " czy dziecko ściagnie jak i tak mogą mi później wisieć. Tyle, ze etraz jak tak myslę to dziecko memla ,a laktator działa szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po weekendzie, się rozpisałyście,,,, nie mam jak Was po nadrabiać , Co do sklepów, żeby jechać pooglądać, i sobie " po dotykać " bo ogólnie drogo tam jest ,,, to 4kids na zakopiance, spory sklep, od gryzaków po wózki i foteliki,,,czyli wszystko,,,,,, i tak samo entliczek między matecznym a Łagiewnikami po prawej jadąc od matecznego , widać go z drogi,,,, też spory , ale też chyba drogo,,,w sumie na ceny tam nie patrzyłam, tylko ogólnie na rzeczy, chodziło mi żeby zobaczyć w realu ,,,,, Kiedyś było kolorino ,,,, ale zlikwidowali a szkoda bo tam nawet mebelki były ,,,, po za wszystkim innym dla dzieci :) 🌼 pisałyście coś o obwodach u mnie 32+3 i obwód 96-7 na luźno w najszerszym miejscu,,, więc chyba nie jest źle :) waga niestety się ruszyła,,,, 🌼 wczoraj byliśmy na spacerku w lesie i znaleźliśmy nawet parę grzybków,,,, moj M znalazł Kanie, oczywiście wszyscy mieli wątpliwości do tego czy to są Kanie, tylko ja byłam przekonana ale teściu z rezerwą patrzył na mój entuzjazm i radził je wyrzucić ,,,dobrze że jak wychodziliśmy z lasu spotkaliśmy taką babkę, grzybiarę z prawdziwego zdarzenia i potwierdziła mi że to Kanie są ,,,więc kolacje miałam wyborną :) 🌼 ja na razie uciekam,,,,chwilowy zawrót głowy ze sprawami , mój gin znów wypisał mi źle zwolnienie i muszę jeździć wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze jak będe dawać z butli to przynajmniej bede wiedziec ile zje, bo tak to nawet niewiadomo ile uciagnie samo, a wisieć z dzieckiem na cycku cały dzień to jakoś mi się nie uśmiecha:)) angel, a masz juz kupiony albo wybrany laktator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jak sie chce całkiem butla karmić to lepiej elektryczny bo na ręcznym sie mozna zajechać. Zobaczę czy taniej nie będzie wypożyczyć, chce karmić swoim mlekiem nie dłużej niz półtorej miesiąca Inezzz ma od odsprzedania reczny jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Czytam na bieżąco ale mała ma gigantyczne problemy z gazami. Muszę przeczekać bo już wszystkiego próbowałam. Karmienie-jeżeli planujecie laktatorem to tylko elektryczny ale dopiero jak będziecie miały pokarm bo inaczej pieniądze w błoto. Idzie się "zarypać" ręcznym. Ja próbowam całe 7dni i później wypożyczyliśmy. Ale też schodziło 3h na odciąganiu. Nie mam porównania ile karmienie piersią bo mała od początku ssać nie chciała. Umordowałyśmy się nieźle. Muszynianka-widzę, że podobne odczucia masz co ja na początku. Dopiero pod koniec ciaży się ruszyło u mnie i miałam ochotę na zakupy itd ale że pracowałam do końca to nie bardzo czas był. Zakupy..... kupowałam w czarodzieju na złotej jesieni ostatnio motoleżaczek. W sklepie cena 290 i obniżka do 240 ale ostatecznie sprzedali tak jak na stronie mieli czyli 149zł także najpierw trzeba ceny na www sprawdzić zanim tam się wybierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza:( niesprawiedliwe to jest :( Hmm czyli co w szpitalu mi każą cyckiem pewnie ok przebiduje te 4 dni, i póxniej ewent kupić? Jaki jest koszt wypozyczenia na miesiąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel głowa do góry! Kazaćto sobie mogą. W Rydygierze miałam akcję z karmieniem. trafiłam na położną, która myślała, że ze mna będzie sobie pogrywać ale się przeliczyła. Odciągałam ile mogłam i dawałam z butelki. Wieczorem mój poszedł z dzieckiem na wieczorną toaletę i powiedziałam żeby wziął mm bo już cycki mi padają i nie mam siły ich maltretować odciągaczem. A tu wraca i mówi, że to babsko powiedziało, że mam dużo pokarmu i że nie da mleka. Wkurw...na na maksa, ledwo nogami ruszałam bo to 3 dni po cc poszłam tam i powiedziałam, że ma dać natychmiast i że karmienie to moja sprawa. Taka milutka się zrobiła i stwierdziła, że mój ja źle zrozumiał. Nie wiem z kogo ona idiote chciała zrobić.Już wcześniej widziała, że mała nie chce ssać ale na siłe mi ją przystawiała. Tak się skończyły jej rządy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel głowa do góry! Kazaćto sobie mogą. W Rydygierze miałam akcję z karmieniem. trafiłam na położną, która myślała, że ze mna będzie sobie pogrywać ale się przeliczyła. Odciągałam ile mogłam i dawałam z butelki. Wieczorem mój poszedł z dzieckiem na wieczorną toaletę i powiedziałam żeby wziął mm bo już cycki mi padają i nie mam siły ich maltretować odciągaczem. A tu wraca i mówi, że to babsko powiedziało, że mam dużo pokarmu i że nie da mleka. Wkurw...na na maksa, ledwo nogami ruszałam bo to 3 dni po cc poszłam tam i powiedziałam, że ma dać natychmiast i że karmienie to moja sprawa. Taka milutka się zrobiła i stwierdziła, że mój ja źle zrozumiał. Nie wiem z kogo ona idiote chciała zrobić.Już wcześniej widziała, że mała nie chce ssać ale na siłe mi ją przystawiała. Tak się skończyły jej rządy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel głowa do góry! Kazaćto sobie mogą. W Rydygierze miałam akcję z karmieniem. trafiłam na położną, która myślała, że ze mna będzie sobie pogrywać ale się przeliczyła. Odciągałam ile mogłam i dawałam z butelki. Wieczorem mój poszedł z dzieckiem na wieczorną toaletę i powiedziałam żeby wziął mm bo już cycki mi padają i nie mam siły ich maltretować odciągaczem. A tu wraca i mówi, że to babsko powiedziało, że mam dużo pokarmu i że nie da mleka. Wkurw...na na maksa, ledwo nogami ruszałam bo to 3 dni po cc poszłam tam i powiedziałam, że ma dać natychmiast i że karmienie to moja sprawa. Taka milutka się zrobiła i stwierdziła, że mój ja źle zrozumiał. Nie wiem z kogo ona idiote chciała zrobić.Już wcześniej widziała, że mała nie chce ssać ale na siłe mi ją przystawiała. Tak się skończyły jej rządy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam medelę ręczną i do tego pożyczyliśmy takie urządzenie. 4,5 za dzień płaciliśmy.Jakoś 220zł za wypozyczenie plus 80zl za laktator więc to 7tyg 300zł wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam medelę ręczną i do tego pożyczyliśmy takie urządzenie. 4,5 za dzień płaciliśmy.Jakoś 220zł za wypozyczenie plus 80zl za laktator więc to 7tyg 300zł wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czyli najlepiej jednak miec laktator już w szpitalu jak nie chce cyckiem :) A mm lepiej wziaśc swoje ?, jak maja mi łaskę robić to sie wolę sama sobie wziąć jakieś . Musze Inezz zapytac , ale ona chyba karmiła od początku sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel właśnie o to chodzi, że oni Ci łaski nie robią. Dziecko ma być najedzone a to Twoje piersi więc możesz sama decydiwać co chcesz dać dziecku. My kupiliśmy zwykły odciągacz za 30zl jak sie okazało, że mam pokarm. A laktator porządny jak już wiedziałam, ze tak Ania będzie karmiona. Mi po tej akcji zawsze dawały jak tylko chciałam bo ja od początku na mieszane postawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZE TO NIE WIEM CZY NIE LEPIEJ CAŁOŚC KUPIĆ, aSIA CHYBA MA MEDELE JAK SIE NIE MYĘ TO ZNALAZŁAM ZA 150 ZŁ SORKI za caps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZE TO NIE WIEM CZY NIE LEPIEJ CAŁOŚC KUPIĆ, aSIA CHYBA MA MEDELE JAK SIE NIE MYĘ TO ZNALAZŁAM ZA 150 ZŁ SORKI za caps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze pomyslę o tym koło grudnia, bo teraz nie za bardzo cche karmic, kupie laktator a tu sie okaże ze lipa bo nie mam pokarmu . Za duzo tego wszystkiego jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko karmienie piersią to też zakup witamin-50zł/m-c i odpowiednia dieta. Tzn produkty z górnej półki a w moim przypadku też dieta eliminująca nabiał. Masz jeszcze czas. Ale ja bym zwykły odciągacz na początek kupiła w aptece bo szkoda kasy żeby później leżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak dużo za dużo:)) ja tez myślałam że juz w szpitalu będe ciskać i mam nadzieje, że sie nikt nie będzie wtrącać, a ja podołam temu wszystkiemu. moja siostra miała ręczny, z aventu chyba, pół roku na nim jechała i go zajechała całkowicie:)) ale to było 5 lat temu i mówi że od tego czasu się duzo nowych pojawiło sprzętów i mozną lepsze kupić. no zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu skoro chcesz karmić piersią to na poczatek polecam chodzenie bez stanika po porodzie. U mnie zadziałało a tak mi koleżanka doradziła :) Później jak myślałam, że mam zapalenie to położne na mnie "nakrzyczały", że mam stanik ubrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel pierwszą miałam z lovi-teraz jest tam herbata koperkowa a do mleka mam avent i nawet ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ale czemu produkty z najwyzszej polki ? ja jadla to co w ciazy tylko zero cytrusow i nie jadlam smazonego, mozna jesc w miare normalnie tylko trzeba obserwowac dzieciaczka nie mozna popadac w paranoje :) wazne tylko zeby jesc witaminy i pic wapno najlepiej forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×