Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Udało mi się kupić w biedronce ostatni kocyk :) Biały w beżowe misie, niestety po ręcznikach kąpielowych nie było już ani śladu :( Ehhh Kupiłam małej nowe kropelki Delicol. Wiem, że ktoś tu o nich coś pisał, mam wiarę, że jej pomogą na brzuszek i nie będzie się biedna męczyć tak jak to miało miejsce wczoraj wieczorem. Doświadczone mamusie a wiecie coś na temat wody koperkowej? Wiem, że jest bardzo ciężko ją kupić ale ponoć rewelacyjnie łagodzi kolkę a wręcz pomaga się z nią raz na zawszę pożegnać. Może Iza próbowała tej magicznej wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w okolicy jest bardzo dużo małych dzieci, gdzie się nie spojrzy to Mama + wózek więc może dlatego tak szybko zeszły. Ehh myślę o naszej Izie jak ona się musi męczyć, kiedy jej mała dzień w dzień walczy z kolką :( U nas było tylko kilka takich ostrych napadów a tak to marudzenie, prężenie, popłakiwanie i wiercenie się a ja już mam dość a co dopiero jak bym dzień w dzień, wieczór w wieczór musiała patrzeć jak moje maleństwo cierpi. Śpi teraz jak zabita po spacerku ją jeszcze wystawiłam z wózkiem na balkon do słoneczka. Może jak się tak ładnie wyśpi na świeżym powietrzu to będzie mniej marudna, albo wręcz przeciwnie, wyśpi się nabierze energii i da mi popalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos od ana z ta kafeterią szwankuje, też chciałam w misie ale u Nas nie było. Przynajmniej tak mi Mama powiedziała . Ręczniki były bo mówiła:) Ale ja mam 3 więc juz nie potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmm smutno mi mój dziś nie wraca do domu :( a po tej glukozie to mi nie dobrze ledwo zjadłam śniadanie, a obiad zmeczyłam i taka zapchana jestem Co do tej siary to zauważyłam w drugiej piersi i coś mnie teraz sutki swędzą Szukam łóżeczka ale nie mogę wybrać bo na allegro jest tego multum ;) i które to wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc tak z rana, troche Wam pomarudze. Wczoraj sie doweidziałam, że skoro mam umowe od maja to macierzyńskiego nie dostane w całości tylko czesc , jakieś grosze normlanie. Odechciałop mi się wszytskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa musze do zusu zadzwonic bo Moja Mama mówi co innego kolezanka mowi mi co innego i ja juz nic nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Angel - najlepiej dowiedzieć się u źródła! Ania, a dlaczego masz ciężki dzień? Ineezz jak Majka? co z tym oczkiem? ale piękna pogoda! Aż trudno uwierzyć, że zaraz będzie zima!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka bardzo Ci współczuje bo ja mam to na co dzień i wszyscy rozkładają rece. teraz się Ani trochę poprawiło ale aż boje się to napisać. Widzę, że też sama jesteś całymi dniami jak ja. Też już nie mam pomału siły. Dzisiaj mały sukces. Ania wykąpana o 21:00 zjadła 100ml i z małymi przerwami na krzyki (bo gazy) o 3 w nocy przespała do 6 dzisiaj :) Angel nie pomogę bo nie wiem jak to jest z tym macierzyńskim ale wydaje mi sie, że jak masz na nieokreślony to powinnaś dostać cały zasiłek. Wybaczcie, ze nie odniosę się do wszystkich wpisów ale Ania już "woła" Jak będę miała jak to się odezwę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze szybkie pytanie dot. oczka. Zaczęło jej ropieć i zastanawiam się czy wystraczy jak będę jej przemywac solą fizjologiczna? Macie lepsze "patenty"? I o co chodzi z tym basenem na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika .... jakaś taka zmięta dziś jestem no i zgaga od samego rana mnie męczy ... nie śpię dziś już od 2 :( i takie drzemki do 7 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania współczuję!!! też męczyła mnie zgaga! Ja z kolei nie mogłam spać wczoraj do 1 - bo tak bolała mnie głowa - dopiero po 3 tabletce mnie puściło! Iza ropiejące oczko najlepiej przemywać solą fizjologiczną, lub przegotowaną wodą. zawsze od zewnątrz do środka, żeby nie przenosić bakterii. Dobrze też jest masować pod oczkiem i u na sady noska, tak żeby udrażniać te kanaliki. jeżeli nie przejdzie do 3 dni, to lepiej to skonsultować a o basen na NFZ to chodzi o mojego 7 latka, który ma skoliozę i pasuje nam chodzić na basen - ale po wielu przemyśleniach chyba zrezygnujemy z basenu na NFZ, bo dużo zachodu z załatwianiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie staram sie dodzwonic do zusu, umowę mam na czas określony do maja 2014 roku. Uff wazne ze juz cos lepiej jest z Ania , Ty troszke psychicznie odpoczniesz od tego zamartwiania :* Mam nadziej ze z Majka tez już lepiej jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co moze jestem debilem ale jak mi baba w zusie zaczeła tłumaczyć to juz w ogole zdurniałam . Mam mi powiedziała, że dosatne 1111,83 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh mi laska wczoraj mowiła ze sie liczy jakies stawki dzienne itd, a baba w zusie zaczeła mi mowic ze biora srednia w moim wypadku z 7 miesiecy ( ewent 8 jak dotrwam do końca grudnia ) od tego odejmuja 13,71 i pozniej podatek. Mama wylioczyła taka kwote jak podałam a jest ksiegowa .:) bo ja to wczoraj zrozumiałam tak, że oni mi wyliczaja stawkę dzienna i ze dostane mniej bo nie mam umowy przez 12 miesiecy tylko przez 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ale Ty mówisz o wyplacie czy o macierzyńskim ? wypłata tj średnia ostat wypłat w moim przypadku 12 ostatnich miesiecy, a macierzynski dostaje się 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już doczytałam i rozumiem :) zawias ze mnie dziś straszny siedzę w piżamie ...... i dumam przed tym komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rośnie wczoraj Baba w pracy chciała mi dogryźć tekstem ze mi tyłek urósł, więc jej powiedziałam, że w 7 miesiącu to chyba normalne . Zestaw całkiem fajny :) i wizualnie i cenow :) Bo jak by to policzyc ososbno to wiecej by pewnie wyszło :) Która pościelo chcesz ? i który kolor łóżeczka ? pościele mi się podobaja 1-4,6 i 13:) a łóżeczko teak i słomkla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×