Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

2,5:) ja sioe dowiedziałam wczoraj tylko wiesz jak to jest załatwiane wszytsko nieoficjalnie, obstawiam, że to pewnie z ordynatorem trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiem że GRUUUUUBO ;) ja znowu słyszałam że 1,5 z położną ale nie pamiętam w którym szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale połozna to bardziej do naturalnego. Kol mi wczoraj opiiwadała ze to jej koleznaka rodziła ma 17 lat i powiedziała, że albo dadza mm albo ona karmić nie bedzie i juz . Kazdy pewnei ma inny cennik z pod biurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhehehe ja tam mogę karmić i tak już mam dojniaki ;) liczę że się troszkę zmniejszą ;) buhahhahahahha (marzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jesczez ostatnio miałam 89 :d ale czuje ze w tym tyg bedzie wiecej :d Jestem w szoku ( odpukać) rozstepów brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Was szczesciary :) dbajcie dbajcie o brzuchole bo bedziecie pozniej kwiczec jak ja ze mnie rostapilo :P mi powoli bledną ale i tak brzuch mam okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakiejs gazecie co mam pisało, że rozstepy lubią zacząć wyskakiwac od 6 miesiąca :) Pewnie zasady nie ma żadnej bo każdy ma inną skórę . Odpukacn narazie nie ma . Asia smaruj się tą ziajka co miałas :) Ja sobie kupię kwas po ciazy na rozstepy i będe się smarowac jak coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski! Kurcze - dziewczyny dalybyscie sie tak kroic na zyczenie i to jeszcze za 2,5 tys? Serio? Przeciez porod nie musi az tak bolec! Nie lepiej urodzic ze znieczuleniem? Krakuska dziewczyny na grudniowkach polecaly spacerowke Espiro (chyba Ineezz ma) mi swojego czasu podobala sie mathercare taka fioletowo- liliowa z motylkami. Ale wstrzymuje sie do wiosny. Muszynianka mam nadzieje, ze pogaduchy z kumpela przyniosly rezultat? Ania co z tym Twoim brzuchem? Asia fajnie, ze choc troche dzisiaj jestes odciazona! Klaudyna czesto bywa tak, ze co nie planowane wychodzi najlepiej! ;-) a ja mam dzisiaj najazd sanepidu! Przyjezdza tesciowa z moja mama ;-) bo syn ma slubowanie I klasisty. Wiec sprzatam i gotuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika jestem tego samego zdania co Ty co do cesarki, sama to przeszlam i nigdy w zyciu!! jesli miala bym wybor to wolala bym 2 dni cierpiec ale urodzic naturalnie niz dac sie pociac kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potepiam nikogo jesli tak chce rodzic to niech rodzi, ale staram sie wytlumaczyc ze to nie jest dobre przezycie a konsekwencje po bywaja rozne. I szczerze to tak narzekalam ze jak to jest ze zabieraja dziecko po cc na noc a ja nie bylam w stanie co najmniej 3 dni sie nimi sama zajac a ich to nie obchodzi, masz sie zajac i koniec kropka. Rozumiem ze kazdy inaczej dochodzi do siebie, ale ja robilam wszystko zeby jak najszybciej dojsc do siebie i moc o wlasnych silach chodzic ale niestety dlugo to trwalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel chyba Twoim ja mam 21 i mam 92 a Ty 27 i masz 89 jaki on musi być majutki ! Kanatika hohoho to faktycznie ;) powodzenia ;) a co do cesarki to tak sobie pisałyśmy jak się nie uda normalnie to będzie trzeba brać ale ja płacić nie mam zamiaru ! i to jeszcze 2,5 wiecie co za tą kasę możemy się wybrać z Bąblem na wakacje bo ju będzie większy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, w prywatnej klinice tam koło placu na stawach (stadion cracovii) no gdzieś tam ponoć biorą 2 ale jak coś się dzieje z dzidzi to przewożą na Kopernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanką rodziła w spesie ( chyba tak to sie nazywa) ale z jakies 8 lat temu :) Ja płacic nie ma zamiaru bo nie mam kasy :D a znam taka co płaci 6 tys za poród :d a przynajmniej tak sie chwaliła na forum ;p Ania co ja poradze ze mam tyle ile mam ;/ MOze to ze trenowałam jakos wpłyneło na to;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zwolenniczka sn - rodzilam 2 razy i przyznam, ze bardziej bolalo mnie zapalenie gruczolu bartholina! Nie ma tragedii, a wszyscy w kolo mowili jakie to straszne! Owszem przyjemne to nie bylo! Ale po 3 dniach bylo ok! Dzisiaj pytalam Anie co z tym bolem podbrzusza - bo pisalas, ze polozylas sie z bolem i wstalas tez z bolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa nie wiem nie umie tego bólu określić coś nowego .. jakby skurcz, z boku na bok nie mogłam się przewrócić, na początku myślałam że to Maluch ale nie ejst taki duży i dziś jak się rusza to nie boli choć brzuch jest napięty Angel super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się wydawało, że to nie o mnie ehehe :D A ty magnez bierzesz ? Ja wiem pewnie 5 raz pytam . Kurde co z ta Gosia cisza nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lekarz Ci nic nie mówił ? mi kazał hmmm od 22 tyg łykac chyba ;/ Nie pamietam, w każdym razie ja czułam straszne pchanie tak jak kość łonowa , nie przyjemne to było bo chciałam sie iśc wysikac a tu lipa , wstac tez mi np było cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez szło ciezko z pamietaniem ale teraz mam kupkę lekarstw obok łóżka i jak jem kolację to biorę wszytsko na raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera taka dzisiaj piekna pogoda ze pociac sie idzie :/ wogole to strasznie mnie kolana bola na zmiane pogody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no co Ty fajnie jest :D ja amm jeden parasol , i jak na złość został wczoraj w aucie , a auto 20 km za Krakowem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×