Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

angel... Ciąża nie planowana - zupełne zaskoczenie. Narzeczony za to przeszczęśliwy bo już od 2 lat coś wspominał, że mu zegar bologiczny tyka, że już czas najwyższy a ja się stukałam tylko w głowę, z racji mojego młodego wieku bo lat mam 21, on starszy 3,5 roku ale tyle lat jesteśmy już razem, że ciąza nic nie zmieni a jeśli to może tylko polepszyć :) Kanatika no cóż więcej napisać mogę, w środę mam kolejną wizytę idę z wynikami badań krew + mocz, nawet nie wiem jak wyszło bo jutro po południu dopiero wyniki będą, a od czwartku urlop - nareszcie, cieszę się bardzo bo już w tym stanie nie mogę dłużej znieść tej pracy i człekowstręt mi się zaczyna robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wazne ze się cieszycie :) Młodziutka, ale u Nas na forum widac, że wiek nie ma znaczenia :) Kurde dziewczyny wyszła i ta glukoza do dupy chyba. O ile na czczo mam w normie i po2h tez , to po 1 h mam podwyższony poziom . Norma jest do 5,5 mola, a ja mam 6,6. Wizyte mam jutro. Posiew odebrałam wyszedł ujemny, toxo ujemne, krew chyba też w normie jedynie moczu ogólnego nie zrobiłam ;/ żeromski Ania troche daleko od Nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna szkoda urlopu w ciazy brac :) l4 masz 100 procent platne, a urlop ci nie przepadnie bedziesz miala wiecej zeby po macierzynskim wykorzystac bo musza ci dac wtedy wszystkie zalegle :) ale to moja opinia :) ja bym szla na l4 nic na urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wczoraj pol dnia na powietrzu, dlatego jakos czasu nie bylo na kafe. Dzis juz nie tak ładnie bedzie szkoda;[ dziewczyny slyszalyscie o tym zlobku o ktorym wszedzie trabia?masakra biedne dzieciaczki dziś jedziemy na Strzelecką do neurologa i rehabilitantki na kontrole:)ciekawe co powiedzą na moją małą wiercipięte.Macie jakieś pytania to mogę zapytac Angel kurcze z tymi wynikami moze lekarz cos blizej powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o tym, zabic takie babsztyle normalnie. Wizyte mam jutro. Ogólnie sie nie stresuje najwyżej dostane diete i glukometr trudno. Plus bo mi waga przystopuje ;p Kurcze dziewczyny cos mnie naszło na łazanki, leczo i na bigos:) Mam w domu kapustę w słoiku ( od teściowej ) mysle, że ona się do łazanek nada . Jak któras ma jakiś dobry przepis to poproszę :) Musze sobie jakiś zeszyt załozyć na takie dobre rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja mialam podobne wyniki jak Ty ale lekarz nic nie powiedzial. wogole wszystko co robilam mial nad lub pod granica i nic nie mowil. ja sie musze zmobilizowac i isc badania z dziecmi i ze soba na morfologie no bo przeciez ja nadal krwawie juz ponad miesiac :/ nie wiem czy jakiejs anemii sie nie nabawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka widze ze jestes moja rowiesniczka wiec nie przejmuj sie wiekiem bo on tutaj naprawde nie ma znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel to zapraszam do mnie na bigos :D wczoraj robilam :D:D Asia ale krwawic mozesz az do 6 tygodni, a jak karmisz piersia to jest to calkiem realne gdyz dzieci ssac piersi pobudzaja macice do skurczy i dlatego nadal mozesz krwawic :) nie ma co sie tym az tak stresowac , wkoncu polog trwa 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale wogole zle samopoczucie i ciagle zawroty glowy mam a badan nie zaszkoszi zrobic bo w szpitalu mialam zle wyniki :) ja wczoraj nie bardzo mialam czas obiad robic to kupilam te bulki na parze i jogurt i pojedlismy sobie tak ze myslalam ze pekne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta z moim odzywianiem tez roznie bywa, czasem nie mam nawet czasu sniadania zjesc, np wczoraj piewrwszy posilek ok 15 mialam bo ciagle bylo cos do zrobienia i ciagle ktores plakalo mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) u mnie szkoda gadać położyłam się z płaczem wstałam z płaczem :( miałam taki ból w podbrzuszu że nie mogłam oddechu złapać :( teraz troszkę lepiej ... ale bez jakiegoś humoru i optymizmu .. nawet nie ma komu się wypłakać :( Byłam w komisie z ciuchami kupiłam sobie koszule h&mu mama za 15 zl i nawet ona nie poprawiła humoru :( może na chwilkę Ania nie prawda ! Mamy blisko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska nie kuś :) Asia ja mam jutro wizytę więc zobaczymy, w sumie wiesz dieta ograniczenie zarcia i bedzie oki :D Ania daleko bo autostrada jest kawałek, o przejazdach nie moie bo tamtędy jechac to czasami jest samobójstwo. Jak Cie bedzie boleć to do lekarza. Asia wizja krawienia przez miesiąc jest starszna ale i tak juz pewnie bliżej niż dalej masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak glukoze robilam to od razu wiedzialam bvo najpierw zmierzyli i powiedzieli mi ile i po 1h znowu zmierzyli i tez powiedzieli i po 2 tez powiedzieli. Dzisiaj mam troche luzu bo szwagier i z narzeczona maja wolne wiec rozplywaja sie nad Moimi dziecmi i bawia u siebie w pokoju wiec ja moge spokojnie cos zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E nie jest już tak źle z tymi przejazdami ;) Asia to wypoczywaj a nie rób ! to fajnie ja mam zamiar iść w czwartek a w poniedz mam wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dawali krew do badania tylko na czczo robiła glukometrem Zaraz pochłonę corny :D Asia to masz czas zeby się porozpieszczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat jak były remonty to miałam szczescie i mnie nie złapały, ale czasem jak na złośc musza się zamknąć ;/ Daj znac jak będziesz jechac na dzień otwarty to moze tez sie zbiore zobaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz prawie koncze sprzatac i mykam pod prysznic, trzeba generalny remont cialka zrobic bo az strach :D a co do badan to ja strasznie nie lubilam ich robic :/ bo trzeba bylo jechac kawalek z samego rana i stac w tej dlugaśnej kolejce bo przeciez ciezarnej malo kto ustepowal bo zwykle starsi ludzie byli. Wiecie co brakuje mi troche mojego brzusia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie prywatnie, ale mam porównanie na prokocimiu i na rynku Podgórskim. Na proko kolejki kilometrowe, a na Rynku pusto :d A no i duzo nizsze ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa juz widze żeromski jest zaraz przed pl. Centralnym ? Ja tam byłam na ginekologi razi dziekuje więcej nie chce . Trafiłam tam z zapaleniem pęcherza ale zanim do tego doszli spędziłam tam 5 h , baba na ginekologi wmawiała mi ze jestem w ciazy , przy badaniu była starszna brrr. Może nie pracuje juz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel w kazdym szpitalu trafi sie jakas czarna owca :) moze akurat na taka trafilas. Ja z tego co wiem to zeromski ma opinie taka hmm neutralna. ni dobry ni zly szpital, pewnie zalezy jak komu sie spodoba. Angel a ile placisz za morfologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 zł. Ehh może zły dzień miała ale jak mi zasadziła tym do usg dopochwowego to myslałąm ze sie porycze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak Mogiła ... mnie to już obojętne gdzie chce żeby było już po !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurde ciężko mi myśleć bo ja nigdy nie byłam w szpitalu jak oni ze mną tam wytrzymają ! a jak się będę darła to pół jak nie cała Huta mnie usłyszy ;) Oni nie mają otwartego idziesz "z ulicy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha , hehhe :) darcie to pół biedy ma nie bolec :d Na koperniku za opłata jest cc na zyczenie :d ale to wiem ze źródel nie oficjalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie na proko ściałam z baba po tym jak w piatek po południu mi nie chciała moczu na badanie przyjąc tłumacząc się nie bo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×