Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

No ja wyjde zaraz ale na 14 musza byc bo jest druga zmiana, i ja juz jedna osobę ściagnełam wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf dziewczyny mój kręgosłup macie jakieś sposoby ? Angel powodzenia :) aaaaaaaaaaa ja muszę czekać do wypłaty żeby się wybrać ;) bo w domu to nie to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanatika fajny ten garnuszek na klocuszek?co to torebeczka z fp?masz jakieś zdanie o krzesełku uczydełku?kurde licytuje kolejna zabawke jak nie wygram to cos rozwale:Dkombinezon juz przegrałam przed momentem 😠apropo masz jedno czy dwuczesciowy?co sadzisz o tym firmy Tchibo ? kusi mnie zwłaszcza ze jest 2czesciowy z mozliwoscia spiecia w jednoczesciowy http://allegro.pl/tchibo-kombinezon-jak-nowy-rozm-74-80-rozowy-i2706639614.html Ania Twoj niech Ci masaz zdobi na pewno pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm młody jest mały 870g:( Powiedział ze jest wszytsko oki i ze waga sie mam nie martwić. Nastepna wizyta za 3 tyg , musze zrobić zaległy mocz teraz an dniach, i później przed sama wizyta jesczez raz mocz i krew Na anstepnej wizycie mamy omówić kwestię spzitala no i cesarki, bo powiedziałam, ze ja rodzic nie cche sn i juz . o psychiatrze mu nie mowiłam jesczez nic bo paperka nie mam , moze sie uda to u niego załatwic wszytsko. Zdjęcia nie mam bo jak go ładnie złapał to jak an złość sie nie wydrukowało, a młody sie obrócił. Ustawienei mam miednicowe dalej, więc jak sie nie obróci to bedzie cc Co do wagi no to 65 rano tera z65,5 ale nie zdarzyłam iśc do łązienki trudno wpisał wieksza. Mówię ze założyłam15 kg i powiedział ze spokojnie powinnam się zmieścic. No i chyba tyle, aaa i jeszcez mówił, że jak mi w rejestracji będą robić problemy o godzine przyjścia to mam dzwonić do Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no to super że wszystko w porządku !!!! :) to najważniejsze ! Ineezz ostatni raz masaż miałam jakieś 6mies temu ;) hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja z kregosłupem to mam takie fazy boli i przestaje. O bólu brzucha mowilam i nic nie powiedział. No dobrze dobrze tylko mógł by być większy ale powiedział, że z atydzień juz może nawet 1,2 kg ważyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem :( Ja jutro mam glukozę feeeee nie jem dziś nic słodkiego :( choć moja chrześnica ma urodziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to super bo ja jak wstaję to muszę coś wszamać ;) no ale może jakoś wytrzymam ! kurde to do 10 tam posiedzę :( ale d.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę ! Kanatika wie o czym mówię :D hehehe a co do magnezu to powiem że od wczoraj udaje mi się nie zapominać :D i brzuszek już mięksiejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz :) a tabsy masz z dha ? Kurde ale jestem zła o samochód;/ moj u blacharza , a mlody miał dzis stłuczke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel super, ze z malym wszystko dobrze! Teraz jeszcze podrosnie i bedzie ok! Mam nadzieje, ze Twoj i auto bardzo nie ucierpieli? Kurcze mi tez cos siada kregoslup! Kamil tez krzywy - skolioza, dostalismy cwiczenia i zalecenie basen - jak najczesciej!! Tyle, ze na NFZ pewnie sie juz nie zalapiemy! Ineezz torebka z Fisher Price, taka rozowa z komorka, lusterkiem itp. A garnuszek u nas sie sprawdzil (przeszedl 4 dzieci) ja jestem zadowolona. Krzeselko uczydelko tez fajne, jak masz miejsce. Ja mam jeszcze pieska uczniaczka - ale na razie slabe zainteresowanie! Co do kombinezonu, nie pokazuje mi zdjecia, wiec nie wiem. Ale cena wysoka! Ja mam kombinezon jednoczesciowy i kurtke osobno po corze brata. Dzisiaj dokupilam w Pepko czapke, szalik, rekawice i mam wszystko - oprocz butow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jemu sie nic nie stało gorzej z samochodem ;/ Dobrze ze mnie mama rano poratowała i pozyczyła swój :) Powodzenia na glukozie :) Ciuszki tchibo moim zdaniem sa troche przereklamowane no i ceny z kosmosu ;/:) Udało Ci się Inezz wylicytować ta zabawke ? Kantaika hmm basen ,moze od stycznia sie uda na nfz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻYJE !!!! hahahahha cześć dziewczyny udało się ! wypiłam pomieszane z sokiem z cytryny ale przy połowie mnie cofnęło ale dopiłam :) Nie wiem jaki wynik bo odbiorę jutro z innymi ;) pogoda rześka :) biorę się za śniadanie i szukanie drewnianego łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, mnie ostatnio mniej, bo stram sie wychodzić z domu żeby za duzo nie myslec i nie popaść w wieksza depresje:)) choc na okolo i tak mnie dobijaja mówiąc jaki mam wielki brzuch, wczoraj spotkałam sie z inna kolezanka ktora ma termin na grudzień a brzuch ma mniejszy niz ja!!, wczoraj sąsiadka pyta ktory juz miesiąc mowie że piąty, a ona oczy bo myslała że siódmy:)) eh... Z mężem lepiej, choc jeszce nie tak jak powinno być, ale mimo to cowieczorny rytuał głaskania brzucha wykonuje jak wraca z pracy:)) Wczoraj nawet gadał do niego jak juz spałam, żeby nie dokuczał mamusi:)) sam by o tym pomyslał, a nie dziecku opowiadał:P a tą glukoze każdy przerabia?? mi lekarka jeszcze nic nie mówiła o tym, ale na wizyte ide dopiero na początku listopada, jeszcze się musze umówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka tak na przełomie bodajże 24-26 tyg ja miałam wczęsniej bo miałam coś tam z wynikami :) to dobrze że z mężem ok :) mój to rzadko gada z brzuszkiem ale za to dziś całą noc trzymał rękę i co się prze budziałam to pytał czy wszystko ok .. jakoś nerwowo spał dziewczyny od kiedy pojawia sie ta siara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu siara to kwestia indywidualna, ja mialam juz w 3-4 miesiacu. Dziewczyny zaraz wysle zdjecie z grzywka :) i kilka moich pociech, w niedziele skonczyly miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde bo wstałam dziś z mokrą piżamą dlatego pół nocy się kręciłam ;/ Asia a powiedz mi to od czasu do czasu czy stale cieknie :) Czekamy na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok foto poszly :) niektore kiepskiej jakosci bo zwykle mieczorem mnie na zdjecia bierze a nie chce im lampa po oczkach blyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania od czasu do czasu na szczescie :) u mnie sie zaczelo dosc wczesnie pozniej ustalo na miesiac bodajze i jak bylam chora i goraczke mialam to znowu mi sie pokazala i tak raz na jakis czas pozniej, jak przypadkiem cyca scisnelam w nocy czy cos, a tuz przed porodem bylo wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×