Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Iwcia fajnie ze w pracy ok mi sie tez wydaje ze ten brzuch maly jest ale lekarz mowił ze wszytsko oki. tak mi napisała kolezankla"ja przeliczam z proporcji ze 100mg to 5,6 mmol bo taka jest norma na czczo wychodzi ze : 17,85mg to 1 mmol czyli wynik w mmol trzeba pomnozyc x 17,85 i masz mg"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy!!! Ja miałam przymusową pobudkę o 7 rano! Bo syn pojechał na wycieczkę z zuchami do Doliny Będkowskiej. Jak zrobi się ładnie, to chyba dołączymy do niego z Natalką (jak tata wróci z pracy) :-) zrobimy mu niespodziankę! ok zmykam po tort dla rodziców! Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Ania waży 5,6kg i mierzy 60cm więc jest super. Spała nawet w miarę bo od 22-5 :) Super, ze wyniki macie ok (chodzi mi o Anię i Angel).Angel widzę,że brzuszek masz malutki tak jak ja :) Asiu gratulacje dla dzieciaczków-super zdjęcia! Ciekawe co tam u Gniewka i dlaczego Mama Nasturcja zamilkła. Kanatika zazdroszczę planów. My siedzimy dzisiaj w domu bo z oczkiem lepiej ale jeszcze odrobinę się sączy tej ropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz jak oko Mai? Mam nadzieję, ze już lepiej? Iwcia gratulacje pracy i szczerze mówiąc zazdroszczę Ci trochę, że codziennie przebywasz z dorosłymi bo mi nic nie wyszło z powrotu do pracy po 2 tyg tak jak planowałam. Robię zlecenia ale tylko w domu narazie w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten przepiekny dzien:)jutro bedzie powtórka z ROZRYWKI:) dziadek oddelegowany z wnusią na spacer,a mama dopoczywa przy kawencji. Iza oczko Majki lepiej z dnia na dzien.Dzis widac jeszcze lekka opuchlizne,ale daje glowe,ze do pon bedzie jak nowe:D Asia, a u Was? dzięki dziewczyny! kanatika udanej imprezki :)zamawiam kawałeczek tortu :P Iwcia stolikiem tez myslę,ze sie zainteresuje,ale chodzi mi po glowie jeszcze krzesełko uczydełko, a to dlatego,ze Maja kocha zaswiecone lamy,a w uczydełku jest taka co zmienia kolory:D napisałam juz do laski ma za 70zł plus przesylka angel place przelewem nie kumam tego payU bo nie mam konta bankowego miałam w PKO,ale podziekowalam teraz zamierzam do Alior banku uderzyc bo jest 0 zł za prowadzenie konta Gosia,Ania ja tez miałam zgage,slinotok i wszystkie dolegliwosci jakie magą byc!najgorsze to wymioty i mdłości.Aaaaaa i tez mnie od kawy odrzuciło jak angel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz w kawie to ja mogę się kąpać!!!!!!! uwielbiam !!!!!!! chce mamę namówić na urodziny o tort kawowy choć wiem że w domu nikt za nim nie przepada !!!!!!!1 najwyżej zjem sama :) a co do ALIORu to ja mam konto fakt prowadzenie 0 zł ale za użytkowanie karty 5zł , polecam mbank bo tam faktycznie jest bezpłatne ;) ale na razie nie będę zmieniać ;) Ja dziś sama bo mój jesce w pracy :( więc o środowych urodzinach na pewno nie będzie pamiętał więc jutro pożyczam się od mamusi kaskę i jadę w świat sklepowy aby poprawić sobie humor bo coś mnie łamie ! chcę odwiedzić sklep i kupić różne smaki kaw i czekoladę na takie wieczory jak dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza no tu super ze wkoncyu troche mozesz odpoczac .Mam nadzieje ze bede miec cały czas taki brzuszek jak Ty :d A jak waga wszytsko juz wrócuło do normy ? Ogólnie chyba u wszystkich Dziewczyn jakos waga w miare spadła:) Inez ja mam inteligo i tam w sumie jak masz 100 zł na koncie tzn wpływ co miesiac i mas zblisko bankomat *zeby nie aktywowac usługi bankomaty bez granic" to wtedy jest całkiem za darmo:) payu jest tylko jak mas zkonto:) Ja kawe teraz tezmoge litrami pic tylko pare dni mnie odrzucało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika mam nadzieje ze wypad sie udał:) ja dzis spałam cały dzien kurde 3 zeby mnie bolały a potem brzuch :( a teraz sie objadam lodami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff wrocilismy! Dzieci wykapane - juz w lozeczkach :-) wyprawa udana :-) przepiekna pogoda!!! Nawet zalapalismy sie na jakas firmowa impreze w dolinkach, wiec dzieciaki mialy frajde! Ineezz torcika juz kroje ;-) fajnie, ze oczko Mai juz dochodzi do siebie! Mam nadzieje, ze Ani tez szybciutko przejdzie! Super sie rozwija i widze, ze daje nawet pospac mamusi :-) Angel wspolczuje bolu zebow! Trzymaj sie i zajadaj lody! Ja delektuje sie browarkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo a ja wcinam babnany ;) hahahahaha Angel wspólczuje :( Kanatika to super ja tez po prosze kawałeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mam Czarny las - mam nadzieje, ze bedzie Ci smakowal ;-) najwyzej zrobie Ci do niego kawke! A tak serio, co do urodzin - moze okaze sie, ze Twoj Cie zaskoczy! Ale na zakupy mimo wszystko warto sie wybrac, na poprawe humoru! Kolorowych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmm z wisienkami ?? mmmmmm uwielbiam ! hehehhe muszę jakieś zapasy po robić bo siostra przylatuje z córą ;) oby oby ... zobaczymy :) Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza1508 - Witam i pozostałe panie również :-) Weszłam z ciekawości a widzę że o mnie wspomniałaś ;-) Jestem często na forum chociaż nie na długo, ale na chwilę zawsze można wpaść, ale nie udzielam się, bo Wy tu się juz dobrze znacie i nie chciałam robić zamieszania :-) właśnie sobie pomyślałam, ze dopiero co pisałam o porodzie w Rydygierze, a teraz synek ma już prawie rok i 9 miesiecy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Nasturcja witaj :) Jakby nie patrzeć to faktcznie jesteśmy zżyte ale Ty jako pierwsza odpisałaś na nasz temat :) Zresztą zawsze wszystkie nowe dziewczyny zapraszamy tylko z mailem zawsze chcemy zaczekać bo jakby nie patrzeć są tam nasze i naszych dzieci zdjęcia :) Jakimi szczepionkami szczepiłaś synka?jak ma na imię? Powiem Wam, że trochę się boję bo w czwartek mamy szczepienie umówione ale jeszcze nie zdecydowałam które wziąć ;/ Ania dzisiaj ładnie znowu spała bo od 22 do prawie 6 z krzykami o 3 w nocy;/ Wysłałam jej zdjęcia żebyście zobaczyły jaka fajna już jest i jak się uśmiecha:) Ineezz super, że z oczkiem już ok-u nas też znaczna poprawa i dzisiaj mam nadzieję, ze pójdziemy w końcu na spacer jeśli się pogoda poprawi. Aniu trzymam kciuki żeby pamiętał o Twoich środowych urodzinach. Ja mam dopiero w styczniu :) Kanatika fajnie, ze wyprawa się udała. Ja też tak chce. Swoją drogą śniło mi się, że byłysmy wszytskie na kawie i zabrakło stolików bo tyle nas było. Mam nadzieję, że to proroczy sen :D Inka daj znać jak tam Wasze kolki-wiem co czujesz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel wiedziałam, że coś jeszcze chciałam napisać. Waga u mnie jeszcze nie najlepiej ale to przez stres i mało ruchu. Zostało mi 6kg po ciąży ;/ Liczę, że jak wszystko się unormuje wreszcie to szybko się tych nadprogramowych kg pozbędę. Pocieszające, ze mieszcze się w ciuchy sprzed ciąży ale wszystko na mnie opięte i mnie to okropnie wkurza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko na chwilke narazie... Ineezz ja mam konto w WBK juz bardzo długo i wiesz, jak masz przychód na konto w miesiacu 1000zł to masz konto za darmo, wszytskoe bankomaty za darmo i jak robi ci ktos przelew to kase mam na kacie albo tego samego dnia albo na drugi dzien, zero ukrytych kosztów- takze polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Ania jest super!! tak fajnie sie cieszy :) czekam niecierpliwie az moje babelki zaczna tak mordki cieszyc swiadomie :P mam ostatnio dosc zalatane dni bo znowu zaczynaja sie odwiedziny ale daje rade :) a co do tesciowej to nie jest tak zle jak myslalam ze bedzie ale i tak dobrze nie jest, nienawidze jak przewijam a ona stoi obok patrzy na rece i cwierka mi do ucha tzn do dzieci, nienawidze jk sie mowi tak do dziecka jak do downa i bierze sobie dzieci z lozeczek bez pytania. Pisalam wczoraj do Angel ze spacery tez przyjemne nie sa bo kazdy mi sie lampi w wozek, najgorsze sa te stare babsztyle co by mi wrecz glowe do wozka wsadzily albo mamusie pokazujace swoim dzieciom blizniaki jak by to byly jakies zwierzatka w zoo. Ja tez bym sie odwrocila za taka mama z podwojnym wozkiem ale nie zrobila bym tego tak chamsko napewno. Co prawda zaczepialam w ciazy kobiety z blizniakami ale tylko dlatego ze sama sie spodziewalam wiec to inna sytuacja. Ludzie sa czasami naprawde bezczelni... Szwagierka mowila ze przesadzam dopoki sama nie poszla ze mna na spacer tez juz miala dosc, a jedna baba mnie nawet kiedys zaczepila ze jak sobie daje rade z dwojka ze to wogole tragedia miec dwoje na raz, tak mnie wpienila ze myslalam ze jej przywale. Musialam sie wygadac bo moj mysli ze przesadzam a co do jego mamy to ze jej przejdzie, ale to jak mowi do moich dzieci moj synus czy moja coreczka to mnie strasznie irytuje aniech se zrobi a co!! A co do oczka malutkiej to nie wiem co to bo raz jest a raz tego nie ma, poszla bym z nia do lekarza ale co bedzie jak akurat jej zniknie na ten moment? lekarka pomysli ze mam jakies przywidzenia :P Aaa wlasnie dziewczyny jak ubierac takie miesieczne dziecko w takie dni jak dzisiaj? Wiem glupie pytanie ale wydaje mi sie czasem ze za grubo je ubieram ze im goraco bedzie albo ze marzna jak zdejme z gondoli ta przykrywke takaa. Sparwdzam niby na karku czy za cieplo im nie jest ale sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja ubierałam małego w pajacyka, na to kombinezon cienki taki polarkowy i przykrywałam kocykiem cienkim-oczywiscie czapeczka, :) super ze jednak z tesciowa nie jest najgorzej, i czekam na ten wspólny spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia no mialam pisac wlasnie ostatnio czy na spacer nie wybierasz sie :) ja nie mam takiego pajacyka cienkiego ale zakladam bluze polarowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłas pisac:) jak nei bede w pracy to bardzo chetne:) no to mysle ze taka bluza polarowa i spodenki wystarcza- i oczywiscie cieniutki kocyk dla takich malenstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Iza Ania jest śliczna a jaka uśmiechnięta :) sama radość :) A co do maila to ja się zgadzam :) Asia dasz radę i dobrze że z teściową nie jest tak źle :) a co do ubrania to też się już zastanawiam jak ja to będę ubierać w marcu bo ja ogólnie nie lubie na cebulkę i zawsze jest mi ciepło a tu taką maliznę żeby nie przegrzać ani przeziębić Kochane życzę Wam miłego dnia :) i dużo słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kocykow to kupilam dwa te w biedronce ostatnio i straszny badziew :/ sypie sie cos bialego z tego, jak kapalam dzieci to mialy na sobie te klaczki z tego kocyka i za cholere nie moglam splukac z nich. Prawda ladne sa ale niestety nie zdaly egzaminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tez tak mysle :) niby taki milusi w dotyku ale lipa straszna, no trudno jestm trzy dychy w plecy :D ew do wozka wsadze ze miekusio mialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana sprzatam i sprzatam- konca nie widac, powoli zaczyna mnie ten kregosłup bolec- kurcze chyba masci pojda w ruch bo nie dam rady. ja to nawet nie widziałam kocyków zadnych o ktorych piszecie :) ale piekna pogoda dzis- tatus z pracy wroci i idziemy na rowery-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza,Twoja Ania to duża juz buźkę ma taką pełną :) usmiech po kim odziedziczyła?moja Majka to cała ja po tacie ma tylko miny kanatika czarny las mniam!extra,ze impreza sie udała i pogoda wprost wymarzona sie trafiła iwcia zazdroszcze rowerkow lubie jezdzic!co do banku na razie przemysliwuje sprawę,ale skad ja 1000zł/mies mam wziac to nie wiem Ania jak się zakłada konto w mBanku?matka ma i mowi,ze jakis przedstawiciel byl.Nie da sie po prostu przez net? Gosia widzę,ze maila zakladasz na listopadowkach.Jak tam brzuszki? duze juz pewnie,bo to juz sam koniec.Przyslij kolezankę o nicku Maguś do nas jest z Krk i chce na Kopernika rodzic napewno angel przydadza sie swieze info:) Asia wyobrazam sobie te spojrzenia na spacerach.Ja osobiscie nie ogladam sie za blizniakami w wozku dla mnie to normalna sytuacja.Co do ubioru to Mai ubrałam dziś ogrodniczki z Lidla,body z gł rękawem pod spod a na wierzch bluzke z kapturem,skarperki buty i czapke do koszka wozka wrzucilam lekka kurtke.Taka jest zasada,ze ubiera sie dziecku jedno nakrycie wiecej niz dorosłemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem z Krakowa :) Mogę polecic szpital Ujaztek.. rodziłam tam 3 miesiące temu przez cięcie cesraskie( zagrozenie zycia dziecka) tydzien po terminie . 0 bólu. miła opieka i zrozumienie z strony pielegniarek. bardzo dobrzy lekarze.;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×