Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

dziewczyny nie sposób tego wszystkiego przeczytać.. więc może po prostu co mi przyjdzie na myśl to będę pytać..jedyne co teraz mam w głowie to JAKIE SZPITALE ODRADZACIE? I w ogóle to mam wizytę 12 listopada, nic się na razie nie pytałam mojej gin odnośnie szpitali itp ona jest gin-położnik ale nie wiem czy urzęduje w jakimś szpitalu bo właściwie kiedy..skoro przyjmuje po,wt,sr i pt u nas w gabinecie..hmm.. Jak to jest z tym jak się wybiera ten szpital i wogóle? Nie mam w ogóle kogo zapytać, obydwoje nie mamy rodzeństwa, a koleżanki które rodziły to tylko tak na "Cześć - cześć"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka zrób sobie suwaczek :) Więc do do szpitala to każda ma inna opinie :) Ja sie skłaniam ku kopernikowi ( inezz rodziła)ewent zeromskiemu ( iwcia rodziła) Inka i Asia , Kanatika, maryjka rodziły w Rydygierze , krakuska w galla.fabi w Narutowiczu :) Weź pod uwage opinię o spzitalu i to jak daleko masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka :) jest Żeromski -> wybieram go ja :), UJ na Kopernika -> Angel, ineezz, jest Ujastek -> Miśka, Rydygier -> Asia , Inka Iza, na Galla -> Krakuska a tak to każda wybiera sobie szpital :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz z tego c0o wiem odradzają Ujastek, ale mam stamtąd 3 koleżanki które są zadowolone ;) wiadomo do spa to sie tam nie idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel... ja raczej kopernika nie chcę, zobaczymy co jeszcze powie moja gin i mój PM bo ważne żeby dojazd był najkrótszy. Zrobiłam suwaczek ale musialam się nakombinować bo ja miałam spóźnioną owulację o jakieś 2 tyg więc data OM do niczego mi w tym suwaczku ;) Choć pewnie na kolejnej wizycie znów termin się zmieni ale to pare dni w tą czy tą to już bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cania01985 w sklepach zielarskich można kupić zminkronizowane oleje po 100 ml (starcza na ok 3 msc na pośladki, piersi, brzuch) ceny w zależności od rodzaju ale np ze słodkich migdałów też będzie bardzo dobry na rozstępy, olej z awokado, albo z pestek z winogron (ten można kupić 500 ml w sklepach zwykłych jako olej nadający się do spożycia za ok 20 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh porobiłam troche porządków w szafkach, aż dwóch:)) myslałam że coś powyrzucam, że się wiecej miejsca zrobi ale niestety nic z tego... a najgorsze że do tego kataru dochodzi mi ból głowy:( jak ja mówie, że ide na kopernika to sie dziwnie patrzą:)) ostatnio słysze, że duzo kobiet na Galla idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszynianka bo kazdemu sie kojarzy ze na kpernika był kiedys syf . Ja tam byam jak mama miała operacje i jest niexle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, ale teraz po tych remontach ponoc naprawde jest fajnie. zresztą ta moja kolezanka co za nie długo ma termin mówiła że sie wybierze na kopernika, wiec jak ją przyjmą to zdam relacje co mówiła:)) Ania trzymaj sie na wizycie:) ja do wieczora sama, mężul wróci pewnie ok 23... dobrze, że już na jutro mam plany porobione, bo takie siedzenie mnie męczy, mam tylko nadzieje że te katary przejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze mama zrobi bo samej mi sie nie chce z tym bawic :D a Grzeska prosic nie amm zamiaru bo póxniej jak cos bedzie nie tak to sie bedzie foszyc :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika w byczylismy sie w Niemczech u babci :) Inezz przeprowadzamy sie 500 m od tego mieszkania co tu mieszkamy:) Zaklad pracy wyplaca pensje jak zatrudnia powyzej 20 osob a nie 100 :) Asia mloda w szpitalu byla na mm a normalnie jej podawali wit K i potem pediatrka tez kazala podawac mimo mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny . wiec tak z moim partnerem nie mam o czym juz rozmawiac On ma 24 lata ja 18 . Po jego romansach na fotce.pl pisze z 15-16-17 letnimi dziewczynami juz od 6 miesiecy rozmawialam juz z nim tysiac razy on tylko ze sie zmieni i zmieni ale tylko pozostaja slowa... spotyka sie z nimi takze... W dzien w ktorym pojechalam do szpitala tramwajem bo mialam skurcze co 8 minut a poza tym mialam na ten dzien (6 lipca w moje imienimy:)) zapisana wizyte.. przyjał mnie taki mily murzyn na Ujastku i po badaniach uznal ze jak najszybciej musze miec cesarke bo ruchy dziecka sa slabe i rytm serduszka.. o godz 13 zostalam przyjeta a o 16 mialam cesarke.. o godz 16.53 urodzil sie malutki ja mialam male problemy z kolataniem serca i utrata krwi ale wszysko sie uregulowalo niestety po przywiezieniu mnie na sale tatusia nie bylo... a do mnie przyszli 2 lekarzy i powiedzieli ze z malym jest zle nie chce jesc ma problemy z ssaniem ma zageszczona krew .. hypoglikemie i ma slaba saturacje.. wszyscy mowili tylko o nim na oddziale ja caly czas ryczalam .. widzialam obok mnie kobiety z dziecmi a ja lezalam sama.. mialam tylko wsparcie z mamie ojczymie i siostrze... tatus przyszedl nastepnego dnia nie pytal o dziecko powiedzialam mu co jest z nim ale nie przejal sie wogole powiedzial tylko ze jedzie do dentysty bo boli go Zab A POJECHAL SPOTKAC SIE Z dziewczyna... wiec tyle o tatusiu.. a Co do terminów to tak rzeczywiscie sa bardzoooo dlugie.. do neurologa ma na styczen.. latal po szpitalach zeby zlapac pania dr. Nowak neurolog zeby poprosic o termin ale nic z tego... do gastrologa kazali mi zadzwonic na poczatku grudnia.. do genetyka jade w ten czwartek ale po otrzymaniu wyniku kariotypu niestety okazalo sie ze te wady genetyczne sa... jeszcze jedno :) maluszek strasznie polubil kleik kukurydziany z mleczkiem ale nie wiem ile dziennie razy moze go pic poniewaz na opakowaniu pisze ze jest on od 4 mies i 2x dziennie a moj malutki ma za 2 tyg 4 miesiace dopiero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska życzę Ci duuuuużo siły i wytrwałości ! Mam nadzieję, że będzie lepiej !! :) :) My już po wizycie ;) nie mam nerwów do mojego uparciuszka ;) znowu nic ;) doktorek się śmiał że to może dziewczynka że się tak chowa ;) za 3 tyg następna wizyta :) i podejście nr 4 ;) od 29.10 w biedronce beda kombinezony 62/68, 74/80, 86/92 po 39,99 różowy, czerwony, niebieski i biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bylam dzisiaj u naszej pediatry odebrac wyniki bo potrzebuje na jutro bo jedziemy na strzelecka do poradni wad i rozwoju, niestety wyniki sa zle. Maly ma za malo erytrocytow, hemoglobiny, jakiegos MCH za duzo, RDW-SD tez za duzo, bilurbina jest do 20 a on ma 45 i glukoza podniesiona. Wymacala go na kazda strone, dostalam skierowanie na Cito i od razu pojechalismy na olszanska i wyniki mialy dzisiaj byc ale nie bylo... Sluchala serduszka i slyszala jakies szumy. Lekarka sama nie wie co to moze byc bo zelazo ma w porzadku bo jesli by nie mial top podali bysmy zelazo i by sie to wszystko unormowalo. Milenka ma zly wynik moczu jutro idziemy rano powtorzyc tez na CITO i zobaczymy, mam nadzieje ze to przez to ze tak szybko urosly. W ciagu nie calych dwoch tygodni Milenka z 2290->3400 a Maks 2700->3830. Zobaczymy co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×