Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Ania ja tez chce Cie na fb:P nie kupowałam mam łózeczko po siostrzeńcach w spadku ! nie ma jak rodzina ;) Angel bomba rob sie na czarnule :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaa mój siostrzeniec miał super tylko jak się siostra przeprowadzała wszystko wrzuciłyśmy do niego bo tyle miejsca w nim i strzeliło w szczebelkach ... już na nowym mieszkaniu już go stawiałyśmy ;) hhehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie fart ;) cos Ty tam upychała,ze szczeliły szczebelki?szafę czy lodowke? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jak tak siedze w domu to czas leci straszliwie, juz 14 a ja prawie nic nie zrobiłam... przerazajace... nos mnie wkurza coraz bardziej, niechce byc chora:( wysmarowałam sie amolem mam nadzieje że młody nie wącha:)) podam Wam meila, mam nadzieje że oprócz Was nikt go nie wypatrzy:)) angela.n@interia.pl to jak cos to poproszę o liste wyprawkową, może łatwej mi sie będzie zebrac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, faktycznie sporo tego jest, ale może powoli cos zaczne kompletować, bo jak ten czas tak leci to się moge do lutego nie wyrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania sorka za pierwszym razem mi zdj nie pokazało:D szukam znow Ciebie z brzuszkiem i nie widze?sa?chyba czas bryle kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z brzuszkiem tylko dla wybranych ;p Ja ostatnio byłam po 5 tyg ale nie z Mojej winy tylko terminu nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomyślałam ;) że dla wybranych hehehhehehe :) po proszę dziś mojego M żeby mi w końcu jakieś zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tylko skąd wiadomo ile te cycki jeszcze urosną ,albo jak bardzo sie przytyje, w kurtke zadna sie nie mieszcze i tak myslałam żeby cos wymyslic , ale niechce kupowac wora, albo dwa razy, jak sie okaże, że na koncówce tez się w nic nie zmieszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt termin mam taki jak chciałam, ale z ttymi ubraniami nie przemyślany ;) heheh co do kurtki dużo jest na all z h&mu mozna iść przymierzyć i spróbować kupić na necie :) ja mam taki zamiar :) zastanawiam się też na ponczo tylko czy już będzie faktycznie ta zima ;) A co do stanika to koleżanka mi powiedziała że najlepiej jeden rozm większy teraz pośmigam w nim a praktycznie nie wiadomo jak będzie dlatego szukam na necie ... bo na tomexie podobno sa po 30 a ty mam za dwa + przesylka za 25 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja do karmienia ( a nie wiem czy bede karmic) kupuje zwykły sportowy one sie tak ciagną, że jak coś to normlanie pod pierś sie go da i nie będzie uwierał sprawdzałam juz ;d Kupowałam w modusie chyba za 10 zł mam juz 3 od nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tych przecenionych to ten beżowy jest ładny i faktycznie 109 zł to nie dużo tylko trzeba jechać przymierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×