Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Ineezz gratuluje już 5 ząbka a jak Maja to znosi bardzo marudzi? Bo ja tak czekam na 3/4 msc jak małej przejdą problemy z brzuszkiem ale pewnie długo spokoju nie będzie bo chwile później się ząbki zaczną. U mnie rosły od 4,5 miesiąca :( Asia moja Olcia nie zawsze tak trzyma flachę, kilka razy się jej zdarzyło. Jak z nią spaceruję po mieszkaniu to czasami na czymś wzrok zawiesi, ale jakoś nie szczególnie jest zainteresowana jak jej coś pokazuje czy do rączek daje. W rączkach najbardziej lubi ściskać moje paluszki czy włosy ale to chyba robi nie świadomie, pewnie to jest tylko jej odruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia koniecznie napisz ! ciekawa jestem ile ważą szkraby;) Gazela jak masz w tabletkach omega 3 to chyba nie jest to konieczne.Jakie łykasz? ja miałam te najpierw 1 pozniej 2 http://www.femibion.pl/femibion-natal-2.html wiec tranu nie piłam:) zobacz tu na punkt "dla kobiet w ciąży" co do wózka mam na pompowanych i smiało mogę Ci polecic http://www.mooby.pl/jedo-fyn-4-ds-classic-466.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel chcialabym w szpitalu dzieciecym Sw Ludwika, ale szczerze to jeszcze nic sie o tym nie doawiadywalam. Rozwazalismy tez opcje porodu w domu, ale sie boje bo to 1 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka super :) ja nie zamówiłam w końcu bo wyleciało mi z głowy że aukcja jest do soboty :( fajny ten wózek :) już dużo do przodu :) na maila zob póxniej bo dopiero wróciłam ciężko na letnich jeździć ;/ Gazela ja zażywam PREGNEPLUS i jestem zadowolona mała tabletka 30 kosztuje 24zł i żadnego tranu nie trzeba dodatkowo :) Ineezz femibion teraz kosztuje 48zł ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka dziekujemy:) masz rację po kolkach przyjdzie czas na pierwszy ząbek,a to TRAGEDIA- marudzenie w nocy,luzne i bardzo czeste kupy,branie wszystkiego do buzi,slina po pas,katar i stan podgorączkowy! no koszmar,ale i tak dosc pozno wyszedł Jej pierwszy ząb.Teraz juz lepiej ,choc i tak w nocy mi się kreci,wierci i popłakuje.Olcia trzyma butle zawodowo.Maja teraz tak z dużą sobie radzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw łykałam Femibion natal 1, a od miesiąca zażywam te z kwasami- pharmaton Matruelle- ale one niestety drogie,udało mi sie na promocji kupic dwa opakowania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femibion każdy est w innej cenie ja zmieniłam bo 1 starsznie droga była i póxniej mi pracy falvit polecili za 60 tabletek płace 30 zł , ate dha to mam pregna folick dha. O nie w domu to bym sie bała , juz lepiej szpital. A jakie są opinie o tym gdzie cchesz rodzic ? No i czy Ty jestes nastawiona na sn czy na cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też długo myślałam czy nie kupić wózka Jedo Fyn 4 DS Classic. Chciałam coś, co będzie duże, stabilne, wygodne dla dziecka, nadawało się do ekstremalnych warunków terenowych i nie zależało mi w ogóle na wadze bo do domu nie mam ani stopnia. Jedo Fyn 4 DS Classic ma bardzo fajną gondolkę długa i szeroka, ładne kolory i wzory tapicerki oraz wnętrza gondoli. Niestety nie do końca podobał mi się kształt spacerówki - buda jakaś taka obszerna mi się wydawała. Ostatecznie zdecydowałam się na na wózek Tako Laret (całkiem niezłe wózki za rozsądną cenę) w wersji 2w1 czyli gondola + spacerówka - nie brałam fotelika samochodowego formy tako bo wydawał mi się bardzo mały i ostatecznie kupiłam maxi cosi cabrio i jestem bardzo zadowolona. Wydaje mi się, że cenowo jak i jakościowo Tako Laret jest na równi z Jedo Fyn 4 DS Classic po prostu bardziej mi kształt tego wózka się podobał. W chwili kiedy ja kupowałam wózek Tako a był to przełom lipca i sierpnia to najtaniej wychodziło go kupić w sklepie free trade www.free-trade.cracow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytałam, że sie nie dowiadywałas :) czas najwyższy :) A nie wiem czy pisałaś chłopiec czy dziewczynka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ania to mnie zmoblizowałaś ,a sama zapomniałas heheh nieźle:)) ale dziekuje, bo inaczej napewno bym sie nie załapała na pierwsze zakupy:)) a wiecie co, tak sobie leżałam przez chwile, bo mnie napady gorąca wzieły, podwinełam koszulke i widziałam jak Bastek sie porusza!!, dosłownie w momencie jego ruchów, tak lekko mi sie brzuch w tych miejscach uwypuklał!! no szok dosłownie- niesamowite to wszytsko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazela to na sw. Ludwika jest porodowka??? Przeciez to jest szpital dzieciecy. Moze chodzi Ci o Kopernika? A moze sie myle? Ineezz Natalia juz dawno siedzi, ale dopiero teraz zaczela samodzielnie siadac. Przemieszcza sie po swojemu pelzajaco- siedzaco, ale jeszcze nie wstaje. Szczepilam Infanrixem hib ipv, 5w1- nic sie nie dzialo. Asia trzymam kciuki za wizyte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh zobaczysz dopiero później jak to widac , ja juz widziałam jak ręka czy noga przez cały brzuch przejechał, albo jak wypina pupe czy głowe sama nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore Femibion, jestem nastawiona na porod silami nat.Ale czas pokaze swoje. Mam nadzieje ,ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupy mnie nie przerażają bo Olcia i tak sadzi boba po każdym jedzeniu a czasem nawet 2 razy tuż po jedzeniu i jakieś 2 godziny po jedzeniu. Pieluch w ciągu dnia idzie nam mnóstwo bo ja nie mam sumienia jej trzymać w takim zakichanym pampku tym bardziej, że ona ma bardzo wrażliwą pupcie i co chwile walczę z odparzeniami mimo mycia pupy wodą, rumiankiem lub szarym mydełkiem, wietrzymy się często, używamy dużo kremu, wysuszamy dokładnie skórę a odparzenia i tak się pojawiają :( Ślinę tez może jakoś przeżyję bo i tak już się lekko ślini albo mi ulewa po jedzeniu więc śliniaki i pieluchy ciągle w pogotowiu. Najbardziej nie lubię tego, kiedy ona krzyczy, wrzeszczy i wierci się tak, że się jej utrzymać nie da. Pewnie jak już zaczniemy ząbkowanie to będę się dopytywać o sposoby łagodzenia bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka bo czekałam na wypłatę a weekend zleciał ;/ którą pościel wzięłaś ? mam nadzieje że wystawią jeszzcze raz :) Asia kolor odważny i ładny :) bobaski super już takie okrąglutkie :) Inka Olcia rośnie jak na drożdżach :) Co do szczepionek to na razie się nie wypowaidam bo jeszcze się nad tym nie zastanawiałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może Ci się uda zebrać, chyba że wynajdziesz coś lepszego:)) Przewijak wziełam niebieską zebre, a posciel mężul wybierał i to zoo ecru mu się spodobało, a łóżeczko słomka, bo sosna za jasne:)) Zobaczymy za ile przyjdzie, juz u siostry miejsce rezerwowałam na te sprzety, bo u nas miejsca niema:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę słomkę a pościel niebieską w misie a nad przewijakiem to żółty lub niebieski, chciałam poczekać do 12 bo wtedy mam wizytę i może nasze Dzidzi by się ukazało Dziewczyny miałyście na twarzach jakieś dziwne wypryski ? ja zauważyłam u siebie jakieś takie małe chrostki wyglądają liszajowato lekarza mam dopiero w środę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku chciałam w misie:)) ale męzowi nie za bardzo podeszły i zgodziłam sie na to zoo:) mi syfy wychodzą, ale nie na twarzy, a bardziej na szyji co mnie wkurza bardzo, bo ja mam jeszcze tendencje do wyciskania i drapania co pozniej okropnie wyglada, niby smaruje jakimis specyfikami ale nie za duzo to daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi do nastolatki to daleko:PP Ania duzo przytyłas do tej pory, bo między nami tylko tydzien róznicy i tak z ciekawości?? mi dzis na wadze wyszło że 2 kilo na + od poczatkowej, ale nażarta po wekendzie jestem, zobaczymy czy mi sie tak utzryma i bedzie wkoncu szło w góre. Choć brzuchol mega już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ładnie się to rozpowszechniło :( będzie z 3.5+ choć ważenie jutro z rana ... brzuszek widać :) okrąglutki idzie od góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jakiegos uczulenia na coś dostałaś?? Mi to często wyłażą jakies, więc się zbytnio nie przejmuje, bo u mnie to typowe syfy tyle że denerwuja strasznie. No i dostałam właśnie pierwszą wypłate na L4, terminowo i kwotowo tak samo:)) oby w nastepnych miesiacach tez tak było:)) Zaszalałam i suwaczek zrobiłam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstawiłam pomidory ale nie wiem czy to od nich poczekam zobaczę aczkolwiek mam lekarza w środę więc może mi powie co to ( pewnie że hormony wariują) a co do wypłaty to zob że następna będzie inna ;) ja mam już 3 i się za każdym razem różnią ;) Dziewczyny macie przybornik przy łóżeczku ? kosztuje 28 zł i zastanawiam się czy zamówić jak się to sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×