Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Kurde wlasnie dzwonili do mnie z promedu ze odwuja moja wizyte u dr doroty i nie ma terminow na ten miesiac u zadnego... Ktoras z Was kiedys chyba byla u niej prywatnie i czy mozecie mi powiedziec gdzie przyjmuje i ile bierze za wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia,a no ja na miejscu i tak się zastanawiam.Batowice mam pod nosem,moze pojde jak ten dizki tłum minie,Wieczorkiem jest fajny klimacik tak się swieczki swiecą ;)ale z dzieckiem to raczej w dzien:) Asia, ja nie chodzę,ale moze tu popatrz.Zrezygnowałaś już z wizyt u doktorka?Co do wizyt w tym mies to jeden dzien został więc raczej trudno by było http://www.znanylekarz.pl/dorota-nowak-stelmach/ginekolog/krakow/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Asia ja mam wizytę na 27,11 ale chyba pójdę wcześniej prywatnie bo czekać aż miesiąc to za długo dla mnie tym bardziej, że nie chce mi się siedzieć w promedzie pól dnia czy nawet nocy. Może jutro jak znajdę chwilę to zadzwonię i zapytam o prywatne wizyty to dam znać. Problem też mam taki, że mój wraca do domu koło 18 a jak ja bym tam na 18 dotarła to siedziałabym w kolejce do 22 więc mam to gdzieś. Wiem, że ona przyjmuje w 2 placówkach prywatnie w jednej bierze 100 zł a w 2 80zł, http://www.znanylekarz.pl/dorota-nowak-stelmach/ginekolog/krakow tu masz adresy tych placówek ale nie wiem w której ile bierze. Iza to dobrze przeczułam, że Ania kończy 3msc - wczoraj o tym pisałam :) Gratuluje i czekam na dobre wieści, że wszystkie dolegliwości minęły. Grzebałam w necie i doczytałam się, że moja mała chyba ma Dyschezje niemowlęcą. Paskudna sprawa związana z bólem przy robieniu kupki i nie da się w sumie dziecku pomóc, żadnych leków lekarze nie wprowadzają, dziecko samo musi się nauczyć panować nad mięśniami przy robieniu kupki i niestety bez cierpienia się nie obejdzie :( Co do ilości kupek moja Ola jest tylko na moim mleku (cyc lub butla z odciągniętym mlekiem) i kupke robi po każdym karmieniu czasem nawet zrobi 2 razy pomiędzy karmieniami a czasami ma taki dzień, ze mam wrażenie, ze ciągle kupke robi, bo co chwile puszcza bączki i popuszcza i sama już nie wiem czy to kolejna kupka czy reszta tej poprzedniej tylko na raty wychodzi. W nocy mieliśmy jakąś masakrę, mała po karmieniu jest noszona na ramieniu, żeby odbiła i nie ulała i ładnie na tym ramieniu zasnęła my ją bach do łóżeczka a ona płacz i tak ją usypialiśmy i kładliśmy z 8 razy a ona ciągle płacz. Nie wiem co jej się działo, coś jej dosłownie bulgotało w brzuszku. Na ramieniu głową w górę było ok spała i chrapała a po sekundzie w łóżeczku był płacz a wręcz wrzask mimo bardzo delikatnego odkładania. Ehh oby dzisiejsza noc była lepsza. Iza to ja pytałam o lekarza Ani ale skoro nie polecasz to nie ma tematu, kuzynka mi poleciła lekarkę prywatnie przyjmuje 100 zł za wizytę bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja Ci moge smialo polecic moja pediatre ale przyjmuje u mnie na os piastow dr. Mroczek-Juszczyk ma bardzo dobre opinie i tak jak juz kiedys pisalam, ona lubi dmuchac na zimne i bez problemu daje skierowania do specjalistow i na badania jesli trzeba. Nigdy sama nie podejmuje trudniejszych decyzji tylko konsultuje sie z kolegami po fachu tak jak bylo w moim przypadku jak dzwonila do znajomego do szpitala dzieciecego, mysle ze to nie przez brak wiedzy tylko nie chce niepotrzebnie faszerowac dzieciaczka lekami jesli nie ma potrzeby, oraz bez problemu slucha tez co ja mam do powiedzenia a nie ze ona wie lepiej bo jest lekarzem. Ogolnie jako osoba tez spoko babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam mnie też wywiało ;) Muszynianka z moczem to tak jest ja co idę to coś mam ;/ więc już się przyzwyczaiłam ... ale Was wzięło ja też mam kilku znajomych już na cmentarzach :( Spać mi się coś chce a tu jeszcze 6 nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmm plaacki ziemniaczane - pychota !! ja dziś miałam buraki i mam zgagę po nich bo pewnie był ocet ;/ U mnie coś strasznie szybko dni lecą, zawsze coś, a w przyszłym tyg jeszcze dochodzą goście (siostra z córą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh mnie ta głowa dalej pobolewa i chyba sie juz położe, mężul był zjadł i poszedł do drugiej roboty, aż mi go szkoda jak tak całe dnie musi pracować, a ja siedze i marudze na nic nierobienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka mam podobnie tak jak kiedyś pisałam mój pracuje po 16-18h czasem nawet na noc nie wraca ;/ a mnie gardło zaczyna boleć :( wydawało mi się że jest fajnie a to przez szybę samochodu tylko grzało długo nie byłam ale chyba wystarczyło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witajcie dziewczyny :) co tu taka cisza ? na noc zaaplikowałam prawie całą cytrynkę :) dziś już lepiej ale dalej czuje to gardło ;/ miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) od tych waszych smakow na placki ziemniaczane to i mi przyszla ochota i dzisiaj zrobie po wegiersku :D Powiem Wam tak mi sie chce spac... a chcialam sie dzisiaj gdzies przejsc za kurtka jakas bo nie mam, wziela bym ze soba maluchy ale oczywiscie nie wjade prawie nih=gdzie :/ denerwuje mnie to strasznie ze musze dopasowywac sklepy do tego zebym wjechala... Jutro pierwszy raz jedziemy z dziecmi na dzialke :) mam nadzieje ze dziadek mojego nagrzeje porzadnie bo on lubi siedziec w takim chlodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Asia - Fajnie, ze jutro sie wyrwiecie z domu! Ma byc w miare ladnie :-) co do sklepow, to czasami trudno wjechac pojedynczym wozkiem, a co dopiero blizniaczym! A moze zostaw dzieci z kims i lec cos poogladac? Ania nie daj sie przeziebieniu! Psykaj od razu tantum verde (mozna w ciazy), albo plucz woda z sola. Ja wczoraj dojadlam tych plackow - uwielbiam! Jeszcze kolezanka nauczyla mnie jesc placki z serkiem feta- takze dobilam kalorii na maxa! Wiec dzisiaj tylko zupka ogorkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ania na gardło szybko leć do apteki po Tantum verde spray do gardła, i ewentualnie płyn do płukania Glimbax czy jakoś tak. Ja anginę tym leczyłam i pomogło,,,, z przepisu lekarza. Tylko trzeba uważać żeby tego płynu nie łykać. A ja się muszę w końcu ogarnąć i zabrać za resztę rzeczy . Szukam jakiegoś dobrego i sprawdzonego przepisu na ciasto, na dobre ciasto bo chciałam mojemu lekarzowi zanieść. macie jakieś pomysły ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny ... zjadłam śniadanie jak się ułoży to prze płukam wodą z solą ale wiecie że ja do leków to ostatnia ;) Gosia ja do ciast to kiepsko ;/ ale jak potrzebujesz jakiś przepis mam pełno bo moja mama z zawodu jest cukiernikiem ... tylko jaki z masem czy keksowy ? Asia ja też nie mam kurtki ;D hehehhe w płaszczu sprzed ciąży wyglądam jak z młodszej siostry ;) Kanatika to ja lubię pierogi ruskie ze śmietaną mój siostrzeniec mnie tak nauczył bo tak im podawali w przedszkolu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połowa dołu już ogarnięta ... zostaje tylko odkurzenie ;) nie śpimy już od 6 ;) więc czas mam dobry :) ale Dzidzi wyjątkowo spokojne przy porządkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobilyscie mi smaka na placki ziemniaczane :) moze zrobie dzis :D Gosia bardzo ladne masz lozeczko :) widze ze zakupilam dla dzieciatka huggisy :) podobno bardzo lubia odparzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia , chciałam jakieś lepsiejsze , nie typu szarlotka czy andrut. :) Ania dzięki za przepis , jak mówisz że dobre to może się przyda ale nie teraz, jak pisałam , czegoś wyszukanego szukam. Krakuska, nie mam złych doświadczeń z tymi pieluchami a trafiłam tanio bo od kogoś odkupiłam. Jak opiekowałam się kiedyś jako niania dzieckiem to rodzice właśnie Huggisy mieli i nie było problemów żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że faktycznie narobiłam smaka tymi plackami ;-) u mnie dzieci w przedszkolu również placki jedzą z cukrem i śmietaną. Gosiaq, ja niestety nic nie piekę (ewentualnie jakieś ucierańce z owocami w lecie) wiec niestety nie pomogę! a gdzie nasza Angel z rana? no Ania - to masz niezły pęd z tą robotą!!! tylko się nie przemęczaj za bardzo! Muszynianka - a u Ciebie jak z tym przewianiem? dogrzałaś się w końcu? a gdzie Dzielna z Mielna się podziała i Hope????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pieluch, to nie ma reguły! Mój syn mógł być tylko w pampersach, bo każde inne albo odparzały, albo przeciekały. a Natalka w Dadach i nic jej nie jest! No, chociaż teraz trochę mi się odparzyła (chyba po chusteczkach dady), ale włączyłam Alantan i tormentiol na zmianę i już schodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też uważam że nie ma reguły , każde dziecko inaczej reaguje a też od pielęgnacji skóry dużo zależy. Nie pamiętam już czy to tu czy na listopadowym ale dziewczyny na pampersy też niektóre narzekały że przeciekają. więc widzisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ma dziś wolne i pojechali do urzędu załatwiać :) Miska tez się nic nie odzywa ;) Spoko :) jakby co mogę poszperać w jej ambasadorach, oliwkowcach itp ;) Kanatika :) muszę się ruszać ;) choć odkurzenie pokoju zajmuje mi dłużej bo odpoczywam ;) heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój siostrzeniec przesikiwał, a bratanica tylko hugisy bo była uczulona na pampersy ... dlatego ja kupuję max 2 paczki jak coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla mnie huggis sa gorsze od dady a pampersy ost mi przeciekly jak mala takiego kupsztala uwalila ze bokiem wyszedl :D ale ogolnie nie przeciekaja chyba ze sie zle zapnie to moze siusiu sie bokiem wylac jak pampek nie przylega :) ogolnie to chusteczki sa fajne nivea a pampki Pampersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chusteczki właśnie hugissa , bo większość jest taka sztuczna, a hugissy mają takie jakby bawełniane i w dotyku bardzo naturalne nie wiem jak nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huggisa tez sa fajne. nivea sa bardzo podobne ale mniej 'mokre' przez co latwiej sie wyciaga je z opakowania i np nie ma tak ze ciagne za chusteczke a wychodza mi 3 posklejane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:)) Troche dospałam po wyjściu mężula do pracy, bo się z tą moją głowa troche namęczyłam w nocy, a niechciałam brac tabletki. Teraz niby juz lepiej, nie boli, ale jakoś tak niemrawo się czuje. Na 15 ide do lekarki i jak pomyśle o goleniu które mnie za chwile czeka to mi się odechciewa:) A wogóle to stwierdzam, że się od Was uzależniłam:)) Ledwo wstałam, łóżko nie poscielone , ja w piżamie, ale kompa z kafeteria to pierwsze włączam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) my dziś pospałysmy do 7:30;) Ania nie przemeczaj się mowiłam robota postoi:):) angel forum bez Ciebie umiera wracaj kobieto :) co do haggiesów - porazka szczegolnie chusteczki.Chcesz wyciagnac jedna wychodzi poł paczki.Grubsze są niż statystyczna chusteczka dotyłeczno-niemowlęca, co im jednak nie przeszkadza rozpadać się w rękach przy wyciąganiu z pudełka. Wnerwiające jest to strasznie. Zapach bardzo umiarkowany i to jest jedna z nielicznych zalet tych chusteczek.Ja jestem oddana chusteczka bambino bez reszty. a tu dla chętnych coś do poczytania http://dziecisawazne.pl/cala-prawda-o-nawilzanych-chusteczkach-jednorazowych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×