Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

A co do weekendu , mój dziś dzwoni i mówi idziemy w sobotę na kręgle bo wygrałem w esce wejściówki, ja mu na to - możesz sobie iść ty chyba nie wiesz ile kula do kręgli waży :D więc pewnie pójdziemy , z tym że ja do towarzystwa :D Ale mój ma zawsze pomysły odpowiednie do okoliczności , we wakacje jak na weekend pojechaliśmy do piwnicznej to wymyślił wycieczkę rowerową :) i drałowałam w 6 miesięcy na rowerze pod górę, do póki nie zjechał na kamienistą leśną drogę,,,, :D Na koniec trochę spadło mi się z tego roweru i się wkurzyłam na niego, siniaka miałam na pół nogi, brzucho ocaliłam oczywiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mogę wyciągnąć to zdjęcie , i przesłać poprawione, ale to jak nie masz nic przeciwko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem już sama boję się że przyplątają hemoroidy bo to podobno właśnie przy zaparciach ja średnio to max 2 w tyg idę ;( stękam kwękam :( masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ruch to mam .. a co do czekolady to przed ciążą nie jadłam a teraz od czasu do czasu muszę sobie zaaplikować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie ja jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to wykluczyłam rower ale to ze względu na to że mam górala a nie miejski ;/ a co do weekendu to My pewnie na robocie spędzimy u góry, choć mam ochotę na jakąś włoską restaurację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, może to mało smaczne ale w takim razie kup sobie lewatywę w aptece, może jak się raz odblokujesz porządnie to później będzie łatwiej ??? Z tym nie ma żartów,,,, Ja pamiętam jak jeszcze nastolatką byłam wylądowałam na pogotowiu z takimi bólami brzucha że myślałam że odpłynę..... okazało się że nie załatwiałam się przez parę dni,,,, zrobili mi na pogotowiu i wyszłam szczęśliwa ,,,, jak ja to później określiłam :D czuję się teraz jak młody Bóg :) . A takie zaparcia nawet do skrętu kiszek może doprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to taka lewatywa, szkoda żebyś się męczyła. tym krzywdy sobie nie zrobisz a pomoże , chociaż wiem że to krępujący może być temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debilko- pomarańczowe powszechnie uważane są za trole kafeteryjne, miedzy innymi dlatego że kulturą nie grzeszą , do tego zero świadomości,,,, i zacofanie totalne, jak komuś ubliżasz to przynajmniej miej mocne argumenty. Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania lewatywy podczas ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiu po przerwie:) Hurtownia nazywa sie margot ul Krzywdy 4, w sumie lepiej bedzie jechac przez wielicka . Alle od rybitw tez jest chyba skret w krzywdy własnie nie pamietam;p Stary mi pozyczył kaske :d Gondolke bede miec jednak od laski z drugiego forum, w kolrze rdzawym, i góra bezowa, na to i tak pójdzie nakładka z wózka więc widac nie bedzie:D Co do\ lewatywy to na pewno nie mozna często, ale Aniu powiedz próbowałaś sliwek ? Ja tam nie mam problemów uff gorzej na początku było, aa ano i jedna czerwona herbatę dziennie pije niby nie wiolno no ale ja pijei juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli ja mogę doradzić to metoda stosowana przez co prawda mojego męża, ale sprzedana też innym kobietom i działa na wiele osób.. :-) Codziennie rano na czczo, przed śniadaniem, duza szklanka przegotowanej ciepłej wody...spróbuj, moze Tobie też pomoze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - nie ma skrętu w Krzywdę od Rybitw, będziesz musiała pod estakadę pojechać , tam zawrócić, i dopiero wracając masz skręt w krzywdę, No to fajnie z tym wózkiem że Ci się spasowało wszystko :) O wodzie też słyszałam, ale nie wiem czy dziś na mnie gruszki przepite mlekiem nie podziałały :D aż za bardzo :) 🌼 Żeby jasne było dziewczynki, że tu jakieś herezje plotę , sama się lekarza o lewatywę pytałam, odblokowującą, nie przeczyszczającą..... ( a że zezwolił w razie W to jest Debilem i ...., nie widzę drugiego posta , ktoś zgłosił do usunięcia :D ) więc z palca nie wyssałam, tak jak to owa pomarańczowa,,,, Wpisując w googole temat lewatywy w ciąży i kopiując - wklejając do nas na forum pierwszy temat jaki się jej ukazał. Sprawdziłam specjalnie, ale już nie doszła do tematu gdzie kobieta w ciąży z podobnymi problemami opisuje że nie ma innego wyjścia i że lekarz właśnie w obawie o poronienie nie zalecił, czopków, przeczyszczaczy czy innych tylko właśnie tą lewatywę odblokowującą. 🌼 Idę zaraz do mycia i do spania. jutro muszę się zastanowić co wywozimy do Teściów a co muszę do szpitala zostawić, wezmę aparat to może zrobię kilka fotek ciuchowych, perełek jakie upolowałam i się pochwalę :) Dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze, ze komus sie wczoraj nudzilo! Brawo Gosiaq! Mysle, ze wszystkie zlosliwe pomarancze nalezy ignorowac i nie wdawac sie w dyskusje, bo szkoda nerwow! Kazda ma swoj rozum! Pewnie za duzo piszemy i sie nie podoba, ze ciagle jestesmy na pierwszej stronie ;-) Gosiaq pokazuj te perelki :-) ale dzisiaj pogoda! Nic tylko spac! A te moje rozrabiaki juz od 7 gotowe do zabawy, a M w pracy. Zmykam na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu na zaparcia pij duzo soku z burakow, ale nie takich w kartonie tylko w sklapach w chlodniach sa takie w szklanych butelkach soki malvity .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) cholera zostawic Was na dzien i juz 10 stron do nadrobienia ;) mialam maly sajgon wczoraj z malym bo caly dzien mi nie spoal tylko kwiczal w lozeczku ale pod wieczor udalo mi sie go okielznac i noc mielismy spokojna ze standardowymi pobudkami o 2 i o 5. Mamuski co Wasze pociechy potrafily juz robic w 6tż, pytam bo widze ze moje coraz mniej spia ale nic je nie interesuje, nawet oka nie zawiesza na jakies zabawce czy cos. Leza jak klody i nic, nie mowie ze maja biedac ale sa tak obojetne ze az mnie to przeraza. Aktywne sa jedynie jak jesc chca i na tym ich aktywnosc sie konczy. No jedynie lebki potrafia juz ladnie trzymac jak je trzymam na rekach. a nie powinny sie juz czyms powoli interesowac, chociaz patrzec z ciekawoscia na jakies jaskrawe zabawki? czyatlam ze juz w 5 tyg dzieci lapia zabawki do reki a u mnie zero zainteresowania. Tak sobie mysle ze czasem piszecie tu jakies przepisy, moze wyslijcie je na poczte wtedy kazda skorzysta co bedzie chciala bo teraz znalesc to ciezko troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ja myślę, że teraz z każdym dniem będą robiły się co raz bardziej aktywne. Uważam, że najbardziej to one będą interesować się sobą na wzajem. Ale jeżeli myślisz o jakiejś stymulacji, to dobrym pomysłem jest np. wydrukowanie czarnych wzorów na białej kartce i umieszczenie ich w zasięgu wzroku. Oczywiście są gotowe książeczki, ale przecież można wykonać to samemu. Puszczaj im muzykę np. poważną, albo kołysanki - zobaczysz czy reagują - moja zaraz się uspokajała i nasłuchiwała. co do przepisów, to masz dobry pomysł, bo ja faktycznie raz szukałam i nie znalazłam w tej naszej powieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mi sie własnie wydawało, że trzeba będzie zawinąc pod estakada:d Có dzis i tak jest zamkniete jak na złóść, ale wczoraj szwankowało mi forum i nic nie mogłam napisac. Kurcze nie wiem ile ta pościel jest jesczez na promocji, a chce ja wymacac najpierw czy to cos warte jest:) Czy któraś z Was używała worków próżniowych do pakowania ubrań? Zastanawiam czy nie kupic bo w sumie nie są drogie amam pare rzeczy których nie moge wyrzucic a tylko \miesce zajmuja :( Asia spokojn ie kazdy maluch jest inny hehe pomyśl, że jescez masz spokuj i nie musisz miec oczu do okoła głowy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo skoro Gosia napoisała, że pytała lekarza to pisze głupoty tak? Soryy , ale wole taka opinie niz jakas z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, zapomniałam o najważniejszym - Moja Królewna nareszcie sama siada od wczoraj! ale robi to strasznie śmiesznie! przekręca się na brzuch, podpiera rękami i tak siada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D fajnie to musi wyglądać:D mi jak brzusz przeszkadza i leze to tez najpierw na bok io dopiero siadam:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Angel, też fajnie musi to wyglądać w Twoim wydaniu! ;-) już kiedyś miałam Was pytać, czy podoba się Wam takie Pudełko wspomnień. Niedługo będę mieć w rodzinie chrzciny i zastanawiam się czy nie dołożyć do prezentu takiej szkatułki? ja mam mieszane uczucia - bo pomysł podoba mi się bardzo, gorzej z wykonaniem samej skrzynki. http://allegro.pl/pudelko-wspomnien-grawer-chrzest-narodziny-prezent-i2709658153.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam takich rzeczy nie lubie , ale wiesz kazdy lubi co innego:) Dla mnie taki zbieracz kurzu:D Heheh za mna znowu chodzi taka ramka z mozliwościa zrobienia odcisku rączki i nózki , ale to też zbieracz kurzu :d Ale i tak to pudełeczko jest fajniejszym prezentem niz jakies łyżeczki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak, ale ja z tych sentymentalnych, co mają zostawione na pamiątkę klamerki ze szpitala, pierwszy kosmyk, kaftanik itd. ;-) i tak to leży w jakimś kartonie z napisem (jak u perfekcyjnej pani domu ;-) pamiątki), a tak to miałoby swoje miejsce w pudełku, tylko środek pudełka ok, a z zewnątrz jakieś takie... bezpłciowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a nie lepiej by było samemu cos takiego zrobić? ja tez mam testy zostawione itd ale pewnie wyląduje to w śmieciach :) fajna pamiatka jest zrobienie np kolażu ze zdjęć chronologicznie no ale to fajnie z kilku lat takie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAnatika dzieki za pomysl :) przed chwilka proboiwalam zachecic ich do czerwonego malego misia :) Milenka w miare mozliwosci podaza oczkami za misiem a Maks wogole jak by misia nie bylo. To pudelko to super sprawa, jak ja bym dostala to bym sie bardzo ucieszyla :) Angel testy tez mialam, trzymalam w woreczku i tak zaczely smierdziec ze wyrzucilam. Inka zglaszam reklamacje co do tego dzwieku suszarki :D bardzo ich to irytuje chyba bo staja sie nie spokojne ale kazde dziecko jest inne :) one wola odkurzacz, jak wczoraj wieczorem zaczelam odkurzac to odplynely wminute :) a teraz wynalazlam im muzyczke do spania, moze Tobie tez sie przyda :) Raimond Lap- Muzyka dla bobasa. Wrzuce na poczte moze ktorejs sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no inicjatywa super, tylko gorzej z wykonaniem... na prezent wolałabym kupić gotowca, ale może dla swoich dzieci, mój M zrobi, bo ma smykałkę do drewna, tylko muusssiii mieć duuużżżooo czasu!!!!! a zdjęcia uwielbiam, ale nie potrafię ich obrabiać itp. :-( pisałyście o pościelach, a takie Wam się nie podobają, bo mi niektóre bardzo! http://allegro.pl/ala-i-as-rozek-usztywniony-ponad-100-wzorow-i2740799903.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia zobaczysz, że z dnia na dzień, będą pojawiały się nowe umiejętności! a gdzie reszta dziewczyn - śpią czy jak? oho, Nati już wstała! więc pora na mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×