Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Aniu ja mam 3 kieszonki na przybory:) Jezu opiłam sie koktajlu bananowego anienawidze bananów ktoś chętny to zrobie mam jeszcze z 5 kg ;/ Kurde ja tez chce 3,5 ja juz pewnie z 9 jak nie wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do syfków to ja mam czasem tak, że podkład musze nakładać na dwa razy ;/ bo strasze, z tym, że ja mam kijowe światło w pracy jak z halogenów i wszytsko jest jak by wyolbrzymione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka tą spacerówką od Jedo to Maja nie poszalała długo,bo od razu poszłam i kupiłam lekki wózek,abym sokojnie mogła znieśc (Jedo jest cięzki dla takiej drobinki jak ja:D)natomiast gondola swietnie sie spisywała i dla grudniowego dzieciatka jest jak znalazł.Tak jak pisałas obszerna i duża;) ząbkowanie to okres dla mnie straszny;(Maja nie uznaje śliniaków;(więc przebierania mam co niemiara.W aptece jest duzo zeli na bolesne ząbkowanie,ale prawda jest taka,ze pomogą na chwilę,albo wcale,a zresztą nie chcę jej chemią faszerowac Asia, jak po lekarzu?? Ania ja nie mam przybornika.Mam dużą szafę i wszystko na wyciągniecie dłoni. Angel przytyjesz na moje oko podobnie do mnie 14,5 kg :D czas kąpieli się zbliza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz, dopiero dzisiaj zapłaciłam za stolik, wiec nie wiem kiedy przyjdzie! a po drugie to prezent urodzinowy i nie wiem czy wypada mi go wyciągnąć wcześniej (chyba, ze w tajemnicy przed babcią!) Asia dzieciaczki słodkie strasznie!!!!!!!!!!!!!!! a jakie już mają pucusie!!! widać, że apetyt im dopisuje! Ola też fajniutka!!! Włoski ma takie już widoczne!!! słodka jest!!! Muszynianka, Gosiaq - może coś pomyliłam, ale jeszcze niedawno pisałyście, że nie ogarniacie tego (chodzi mi o ciążę), a tu proszę zakupy, nie mogę się doczekać i takie tam... :-) proszę jak te dzieci wszystko zmieniają! Ja mam przybornik i sobie chwalę! wszystko pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też sobie zamówię ... gdybym miała smykałkę do szycia ;D kurde właśnie się dowiedziałam że jednak nosidełka nie dostaniemy :( musimy kupić więc wieczór spędzam na szukaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania przybornik jest w tym kpl z łóżeczkiem, czy tobie o cos innego chodzi?? Kantitka no Ania mnie tak przyśpieszyła, no i mężul przez wekend z tymi zakupami:)) ale jak patrze na liste angel ile tego jeszcze tzreba uzbierac to hooo..... Dziewczny ciążowe codziennie jecie obiady? bo ja jak tak siedze sama i mój wraca w nocy to dla mnie samej mi sie niechche gotować i tak zyje sobie o kanapkach, ew o jakims owocu. To jest dopiero lenistwo coo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt ! za dużo aukcji :] dzięki ;) co do obiadów to ja niestety też nie jem codziennie a że uwielbiam chleb ;) to go wcinam choć staram się opamiętać ;) codziennie zjadam owoce np. mandarynki, winogrono, jabłko bo to mi smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gotuje codziennie obiad, lubie zjesc cos cieplego. Przewaznie jedno- daniowy. Moj uwielbia ziemniaki! Takze dla niego obiad bez nich to nie obiad! No i gotuje tez ze wzgledu na syna, bo gdybym byla sama, pewnie nie gotowalabym co dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) ehh tyle piszecie ze czlowieka nie ma 2 dni i nie ma szans nadrobic :/ a ze mialam przeprowadzke to neta nie mialam :/ Wyczytalam tylko ze Inezz kupilas wkoncu tran :) oby sie sprawdzil :) ja chwilowo podaje codziennie witamine c :) A co do wozkow ja swoj przed weekendem sprzedalam ten 3 w 1 stwierdzilam ze w nosie mam targanie go po schodach to juz nie na moj kregoslup :) a ze fotelik juz zamienilismy na taki o 0-18 kg to i nosidelko i gondola juz byla zbedna a tylko zagracala :) kupilismy w zamian graco deluxe :) nie jest ona super lekki ale da sie go zlozyc i nie zajmuje duzo miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem w ciazy ale tez codziennie gotuje :) osobno dla nas , osobno dla mlodej :) a jakbym byla sama to pewnie tez bym gotowala ale jakas szybka zupe zeby cos na cieplo jesc bo dla mojego musi byc mieso bez miesa to nie obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Nie napisalam wczoraj bo wrocilismy dosc pozno od lekarza i trzeba bylo nakarmic meza i dzieci a pozniej o 20 juz padlam spac :) Dzieciaczki waza: Maks-4kg :D a Milenka 3,5kg :) Pani doktor kazala mi marchwianke im zrobic a jesli ten stary sposob nie pomoze to wtedy ew jakies leki zastosujemy zeby im za bardzo flaczkow nie przeciazac bo juz i tak dosc lekow i witamin maja. Wkurzylam sie bo licytowalam mate edukacyjna i specjalnie wstalam o 6 bo wtedy sie konczyla i doslownie w ost sekundach ktos mnie przebil,a 10min ta sama osoba przebila moja karuzele nad lozeczko, jestem bardzo zla... Rzeczywiscie dzieciaczki maja juz takie fajne pyzy, a na apetyt nie narzekamy ;] Muszynianka ja tez bralam w ciazy pharaton matruelle i szukalam gdzie najtaniej i wychodzi ze w aptece hygieia tylko zamawiac przez internet a odbierajac w aptece. ja placilam 60zl za 60tab :) Angel ruchy dziecka to cos wspanialego i strasznie mi tego teraz brakuje :( Dalam wczoraj Maksowi taki maly gumowy gryzak, bo to najlzejsza zabawka jaka mam i co zlapal w lapke to wyrzucal za siebie :D moj mial niezla frajde ze w koncu moze sie cokolwiek z nim pobawic, ale mysle ze to kwestia przypadku niz swiadomego lapania i wyrzucania :) Ineezz ja tez gratuluje takiej pieknej liczby zabkow :) ja sie strasznie boje zabkowania bo dwoje naraz to bedzie ciezko... apropo kiedy mniej wiecej zaczyna sie zabkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do gotowania to ja lubie eksperymentowac ale raczej takie prostsze rzeczy :) smykalki do gotowania to ja nie mam ale jakos idzie to zjesc :D dobrze ze meza nie mam wymagajacego bo on zje wszystko, kiedys mi sie zakalec z placka zrobil to on i tak to zjadl. Od nowego miesiaca przechodzimy na swoje co do kuchni bo wczesniej bylo tak ze dawalismy kase tesciowej i ona gotowala i robila zakupy ale mnie to juz irytowalo bo nigdy nie bylo w lodowce czegos co ja lubie tylko kupowala pod siebie tak samo i obiad. A po za tym i tak ciagle ciagla kase BO NIE MA wiec mam to w nosie, bedziem kupowac to na co my mamy ochote a nie jeszcze dokladac do interesu. A najepszy numer robila siostra mojego (19lat) jak chowala sobie ser zolty, no to juz przesada byla wiec wole caly dzien spedzic w kuchni niz sie prosic o plasterek sera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Asia to super że jest ok :) co do ząbków to zależy od dzieciątka jedne wcześniej drugie mniej ale tak gdzieś od 8 mies chyba :) a co do licytacji ja mam w pt znalazłam nosidełko maxicosi wygląda na niezniszczony za 125 licytuje do 150 bo nowy taki kosztuje 333 po prosiłam laskę o więcej zdjęć na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie kupię nosidełko z tako do wózka bo one kosztują w okolicach 100 zł + adapter. A później kupimy jakieś porządniejsze i w większym zakresie wagowym :D Mój się pytał czy do tych pionowych fotelików ( co są od 9 kg w wzwyż) można niemowlę :d A ja sie pytam jak no a on przecież są jakies wkładki itd :D Asia super , że z maluchami oki :) Marchwianka to zupke przecier czy co ? Muszynianka mnie tez ta lista przerażała , ale po pare rzeczy każdego miesiaca i leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co obiadów to ja może raz w tyg gotuje :d leniwa jestem , no chyab ze mam coś pomrożone jakies pierogi, ewent jak w mlecznym się zaopatrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel marchwianka to rozgotowana marchewka zmiksowana i podawana razem z ta woda co sie ja gotowalo w niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważenie i mierzenie zaliczone ;) 23 tydzień waga 63,5 brzuszek 92,5 przybyło 0,5 cm przez 2 tyg i w bioderkach 0.5cm ;O Angel mój się uparł że fotelik ma być porządny ;) zobaczę jak nie wylicytuje będę szukać dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maxi cos jedne z najlepszych :) ja sie nie ważyłam dzis az sie boje :d wczoraj zasnełam po 9 i o 10 sie obudziłam taaak strasznie głodna ze musiałam bułke zjesc ;/ A to taka marchwianka jak na diecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja poszłam głodna ;p nie mogłam zasnąć ale stwierdziłam że znowu będą mi się głupoty śnić bo jak zjem za późno to tak mam :] Ty to może ja się xle mierzę ;) hahahahhhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biust tez mi stoi w udach o dziwo jakies 1,5-2 cm i też stoja, ale ten celullit jest masakryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja chyba na lewym "boczku" wyszukałam że się 2 rozstępy robią ;/ cellulit na dupie to min ale za to zauważyłam że wyszedł jak żebra ;( mam nadzieję, że zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam ze lepiej zainwestowac w ten wiekszy fotelik lepsza kase niz w to male nosidelko :) moja ma 5 miesiacy i w nosidelko sie juz nie miescila , nasze bylo do 10 kg ale jak ubralam jaj kurtke cieplejsza to juz ciezko jej sie w nim siedzialo, wiec kupilismy wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska co ja mogę jak M się uparł i tyle ! ja znalazłam do 13 kg no i my o całe lato zahaczymy, więc dopiero na zimę będzie trzeba kupić a do tego czasu może ktoś będzie miał na wydaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Chciałam Wam pokazać w jakim foteliku jeździ Natalia - no ale niestety już ich nie ma! ;-) odziedziczyła po bracie (pisałam już kiedyś), jeździ w nim od lipca, czyli od swojego 7 miesiąca życia, a Kamilowi służył do 6,5 roku! Także polecam ten od 9-36 kg. A na początek standardowo fotelik- nosidełko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×