Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Ja najczęściej chodzę do biedronki bo mam ją pod nosem, to jest mój osiedlowy spożywczak, nie mam innego sklepu bliżej. A z marketów lubię reala na bora komorowskiego ale ponoś mają z niego zrobić Auchan ale czy to prawda to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Ciekawe tematy dzisiaj na tapecie. Niestety żyjemy w takim państwie gdzie są tylko wymagania w stosunku do obywateli że szkoda gadać. Z tymi dochodami to jakaś kpina.... Udało mi się odrobić wreszcie. Ale ciężki poniedziałek miałam.Zobaczymy jak tydzień się skończy bo podobno jaki poniedziałek taki tydzień (oby nie) ;) Ania śpi ale chyba jest po kolejnym skoku. Kilka nowych umiejętności się pojawiło aż uśmiech na twarzy mi nie schodzi jak na nią patrzę :) Kanatika jak przeprowadzka Nati? Ja to bym chciała mieć dwa pokoje ale po przeprowadzce nadal będzie tylko jeden. Krakuska gdzie się jutro wybierasz? Iwcia tatuaż super. Zawsze chciałam sobie zrobić ale nigdy się nie odważyłam. Angel super brzuszek-rośnie ale reszta chyba nie a w każdym razie na zdjęciu nie widać :) Asiu jak po ważeniu maluchów? Dużo przybrały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zapomnialam ze jeszcze auchan jest tani :) ja sie zastanawiam ile w serglosie beda pampersy kosztowac bo bym sobie zapas zrobila :) Inka zagonie mojego do pilnowania dziecka a ja sobie bede pichcic w kuchni :) bardzo lubie gotowac wiec jest to dla mnie przyjemnosc :) bardziej mnie przeraza ile kasy pojdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam że aż tyle takich samych tych moich postow wyszlo ale kliknelam raz nie wiem co sie stalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najbliżej mam lewiatan, real i Carrefour ale zakupy robię w tym pierwszym bo nigdy dużych zapasów nie robię.Biedronki żadnej nie mam w miarę blisko więc w tym sklepie nie bywam za często. Nie wiem jak te święta będą wyglądać ale już się zastanawiam nad prezentem dla Ani. Krakuska podziwiam, że sama wigilię organizujesz. A macie jakieś plany na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosik sie kafe przycieła chyba ja słyszałam ze tam koło ikei maja zrobic jakies nowe centrum handlowe i mozliwe ze auhan tez bedzie. ja do bonarki mam blisko ale jakos mnie nie pociaga, za wielka i zaraz mnie nogi bolą i ludzie przytłaczaja:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieluchy pampersy 3 112szt niecale 64zl właśnie kupila nam znajoma bo my niestety karty nie mamy juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie się musiałyśmy minąć ja byłam koło 18 i było tyle ludzi, ze nie było gdzie auta zaparkować parking na parterze i 1 piętrze był już nie czynny na dach wszystkich wyganiali. Ja bym bardzo chętnie posiedziała z dzieckiem do 3 roku życia z później się za następne brała, żal mi takiej małej kruszynki do żłobka oddać, jakoś byśmy sobie radę dali ale jak tak utknę w domu bez dochodów to nigdy nie uda nam się zmienić mieszkania na większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ma byc w tej nowej galerii bronowice no i reala wykupili wiec pewnie sie zmienia na oszolomy :) ja tam lubie bonarke bo ja dobrze znam ( wyjscia nie mialam ;) ) no i na tygodniu jest duzo spokojniej niz np w krakowskiej tylko mi teraz stanowczo za daleko ja nie wiem jak do pracy bede dojezdzac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje sleep&play u nas sie sprawdzaja a sa w miare tanie :) Na sylewstra przyjezdzaja do nas znajomi ze swinoujscia i albo pojdziemy gdzies na miasto albo posiedzimy w domu :) tylko jeszcze pasuje sie dziecka pozbyc gdzies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ciemno już jak w d... a ja muszę zbierać się na wizytę ! Może moja Kochana Dzidzia pokaże Mamusi o ma między nóżkami :) miłego popołudnia dziewuszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja gdzies o 16 wyjechalam :) i juz byla kolejka do wjazdu na parking masakra jakas ludzie powariowali znow zakupy na mikolaja w ostatniej chwili w ostatni mozliwy weeekend ale ja tam zawsze lubialam pracowac wtedy bo czas szybko lecial no i sprzedaz byla niezla a co za tym idzie wyplata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania trzymam kciuki, żeby się udało sprawdzić, "co w trawie piszczy" mojej się raz udało tak zaglądnąć idealnie od spodu między nogami ale chyba się zorientowała, że ktoś patrzy bo sekundę później skrzyżowała nogi i przesunęła się dupeczką w inną stronę miałam wtedy szczęście :) Piję grzane piwko z sokiem malinowym roboty mojej mamy i ehhh zepsułam sobie tylko smak soku :( piwo paskudne bo bezalkoholowe bleee marzy mi się martini z spritem, ale to tylko pomarzyć mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu daj znać jak wrócisz bo jestem bardzo ciekawa:) Krakuska-zazdroszczę. Rok temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży (dokładnie 20 grudnia) i z sylwestra wyszły nici. W tym roku tym bardziej bo nie mam z kim Ani zostawić ale pewnie pojedziemy do mojego. On tv ja komputer i tak zleci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używała któraż z was chusteczek huggies? Mam mega paczkę z stanów i jestem z nich bardzo zadowolona są bardzo morke i kupka się do nich przylepia jak to taśmy klejącej raz dwa i już czysta pupeczka. Zastanawiam się, czy te polskie też są takie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie polecam dostaliśmy je w prezencie i byly sztywne i wychodzilo mnostwo na raz z opakowania i takie jakby papier nasaczony no i sie darły :/ nie wiem czy ja tak trafilam czy takie sa ale nie kupie ich nigdy tylko jest taka opcja ze one sa takie beznadziejne na rynek polski bo czesto tak bywa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh poryczałam sie, na polsacie szło jak babce kazali bliźniaki rodzic sn i druga córeczka teraz ma niedotlenienie i w ciezkim stanie lezy. To zona tego sztangisty co medal zdobyl, lekarz stwierdzil ze da rady bo inaczej by blizne miała brr... moja siostra raz miała chusteczki hugissy, ale sie tak dziwnie rolowały przy wycieraniu i została przy pampersowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka nie oglądaj teraz takich programów bo nie powinnaś się denerwować;/ ale fakt, bład jednego człowieka może kosztować życie drugiej bezbronnej istotki... Nie używałam nic oprócz bambino i pampers. Zostałam przy tych drugich bo 6pak kosztuje 27zł w realu a są idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tamtym roku w sylwestra tez bylam w ciazy :) ale wpadli do nas znajomi i tak przesiedzielismy pol nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no normalnie przy Was nie można się ruszyć na pół dnia! Bo już mam 4 strony do nadrobienia!!! Byłam dzisiaj u mamy pomyć okna, bo ona bidulka całe dnie w pracy wiec nie ma kiedy! Co do Kamila i Natalki to super się "dogadują" Kamil nie był zazdrosny o nią i jakoś tak gładko przeszedł ten etap pojawienia się Natalii w domu! Oboje bardzo są za sobą, aż miło na nich patrzyć! Kamil bardzo dba o Natalkę czym bardzo mi imponuje! :-). Przeprowadzkę siostry też zaakceptował - chociaż złości się że on pierwszy chodzi spać ;-) Inka dziękuje z pięknie wytłumaczone pojęcie wicia gniazda! ;-) właśnie o to mi chodziło! i super opis z zastosowaniem pudełka i tamponów po porodzie sn :-) już dawno się tak nie uśmiałam :-) Mam nadzieję, że z brzuszkiem Oli już wszystko dobrze? Ania super, że wczorajsze zakupki były owocne!!! trzymam kciuki za wiadomości kto tam mieszka?! ja stawiam chyba na dziewczynkę! A co tam - niech bedzie druga forumowa Natalcia :-) Asia - dobrze, że Maksiowi spadła ta temperatura - widocznie po badaniu mu trochę wzrosła. Krakuska niezłe święta Ci się szykują - ja jeszcze nigdy się nie podejmowałam - zawsze jedziemy do mamy lub teściowej! Esistere współczuje dnia marudy! Moja taki miała piątek!!! ale jutro będzie lepiej!!! Iza brawa za nowe umiejętności Ani!!! Dzisiaj Nati pospała w swoim łóżeczku do 6.15 - także jest postęp! Muszynianka dobrze słyszeć, ze wypoczęłaś przez weekend! Ja też miałam łzy w oczach na wieść o Julce (jednej z bliźniaczek) - smutne to! I pewnie gdyby nie znani rodzice, nawet nikt z nas nie wiedziałby, ze doszło do takiej tragedii!!! U nas na tapecie chusteczki rossmanowskie! Ineezz Wy już po urodzinkach Mai czy przed? Zmykam bo moja coś marudzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika my co roku jezdzimy do tesciowej ale w tym roku powiedzialam ze jak chca moga przyjechac ale ja tylka z domu nie ruszam do tego zima , podroz z dzieckiem bezsensu :/ a taki wyjazd z dzieckiem na swieta to tez nie odpoczynek bo caly czas trzeba sie zajmowac a w domu mala ma swoje zabawki swoje przyzwyczajenia swoje lozeczko wiec w domu przy niej o wiele wiecej moge sobie pozwolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska jak tylko lubisz pichcić to super sprawa, bo masz rację, że w domu to w domu! dla dziecka lepiej! Ja mówię mojej mamie, że przyjeżdżamy w tym roku na wigilię do nich, a mama pyta kiedy do mnie w końcu przyjedzie... ;-) ale wiem, że tylko tak mówi! Bo ona też woli u siebie - jednak mam nadzieję, że w końcu przyjdzie taki czas, ze zrobię święta u siebie! ale póki co to większość imprez robimy u rodziców ze względu na chorobę taty i jego niemożność dotarcia wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed przed urodzinami balujemy wtedy co Wy kanatika;] nie odzywam się,bo mnie Grey wciagnał :P tez byłam w bonarce,ale w niedziele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak właśnie mi się wydawało, że dziewczyny razem będą świętowały! Ale nie chciałam czegoś przegapić! Ale towarzystwo zaczytane!!! A jeszcze co do tych zasiłków, to pamiętajcie dziewczyny, że Wasz dochód to dochód utracony (po urodzeniu dziecka), wiec on się nie wlicza - liczy się tylko pensja partnera i ją dzieli się na 3 (jeżeli macie jedno dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w domu przy mlodej ja zrobie wszystko bo ona sie sama grzecznie w krzeselku bawi albo na podlodze a tak jakby nie patrzec w innym miejscu to dla niej obce miejsce wiec trzeba ja zabawiac, nosic na rekach czy bawic sie z nia a jakos swieta z dzieckiem na rekach calymi dniami mi sie nie widza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Krakuska!!! My tez przenieśliśmy krzesełko do karmienia do naszego pokoju i faktycznie mała uwielbia w nim siedzieć! Bawi się książeczkami, zajada chrupy/ paluszki itp. i nie ma jej nawet z godzinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×