Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Esistere ja jak z wózkiem lecę to tak szybciutko nogami przebieram, że teraz to mi jest wszędzie blisko :) Ja mam z okien widok na Leroy Merlin na Czyżynach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były jakieś ciuszki dla chłopców, - spodenki jeansowe i bluzy ale nie powiem ci czy miały kaptur czy nie bo ja tylko dla dziewczynek oglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam chyba ciut bliżej bo bodajże autobusem to 2 przystanki tylko od 2 str a na nogach to z max 15 min no jak śniegu nie było :) że my się tam jeszcze wszystkie nie spotkałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie jutro zebrac w takim razie tylko nie chce teraz Gniewka tam ciagnąć bo ubieram go cieplutko na pole a tam go przeciez nie rozbiore i sie zgrzeje niczym ja to przejrze może poczekam do weekendu aż będę mogła iść sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka a ja poszukuje dla Nati kurteczki zimowej - było cos godnego uwagi? Dobijam się tam do Was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile jest nas wszystkich bo się juz pogubiłam jest wogole jeszcze gdzieś ta nasza tabelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe też kiedyś o tym myślałam ile nas jest, ile dzieciaczków jakiej płci :-) ale nie zliczyłam! Aktywnych chyba 11 mamuś ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyskakuje mi ze za duzo razy próbowałam sie zalogowac na naszym forum i dupaaaa. Czuje sie paskudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Angel nie wiem co Ci powiedziec. a moze ja zaloze Ci konto a haslo sobie juz zmienisz pozniej? moze tak byc? i napisze na mejla hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mysle ze nie bedziemy pisac na dwoch forach wiec przenosimy sie na to drugie a to bedzie zapasowe jak by sie cos z tamtym stalo :) Kanatika przepraszam ze dopiero teraz aktywowalam Twoje konto ale poszlam sobie tosta zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie moge sie tam zarejestrowac cos:/ tuman ze mnie chyba hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas mi sie pokazuje ze za duzo sesji zeby sprobowac pozniej-no nic sprobuje jutro bo dzis juz chyba nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba Asia bedzie mi musiała pomóc... bo mi sie cały czas to pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co dziewczyny w czym Asia ma mi pomóc ? o jakim 2 stronce mówicie bo ja nie w temacie ;) za dlugo sie nie odzywalam .. .;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, z początkiem listopada pisalam ze Was opuszczam, bo jakos nie moglam sie wbic i wpasowac..chociaz na poczatku dobrze mi sie z wami pisalo, przeczytalam dopiero dzisiaj (wiem, super tempo) co odpisalyscie na moje "pa pa", ja jednak spróbuję do Was wbić i to juz tak na dluzej...dacie mi szanse??? ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskaLezka
Przygotowania do porodu ... U mnie pakowanie torby do szpitala i gromadzenie potrzebnych w niej rzeczy. Kupiłam między innymi szlafrok z koszulą i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu http://sklep.brzuchatki.pl/pl/c/nocna/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7u76i76i8i78i78i78i78io78o7o8
W których szpitalach planujecie rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×