Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

A napisałam coś jeszcze raz :) A propo tej historii tej dziewczyny, to się przeraziłam jak ona mi to opowiadała. Widziałam w niej taka złość i jednocześnie i ból i strach. Jak się o tym pisze, i to o czyimś przypadku a nie swoim to się nie potrafi tak emocji opisać. Bardzo jej współczuję, z 2 strony dobrze, że to się tylko tak skończyło a nie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki bardziej okrągły się zrobił, w sumie jak tak porównywałam to mój był tak dziwnie wysoko a teraz sie tak fajnie rozłozyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to prawdziwe srebro to sprobuj wyczyscic :) wyloz mala miseczke folia aluminiowa i zalej wrzatkiem i dosyp 2 lyzeczki soli i delikatnie rozmieszaj i wrzuc to co masz srebrne i zostaw na kilka minut :) jak jest bardzo brudne to bedzie smierdziec jak zespsute jajo bo cos tam sie wydziela :D a pozniej umyj w mydelku bizuterie najlepiej w plynie bo sie nie obiera tak na krawedziach i gotowe :) ja wszystko co srebrne tak czyszcze i rezultat jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jak ci wywali ten brzuch z dnia na dzień to dopiero będziesz foty trzaskać :) Hehe u mnie tak do 15 tygodnia lekko się uwypuklało a później nagle mi dynia wyskoczyła :D Na połowkowe w 20 tygodniu w weekend majowy to było to pamiętam, że już taki fajny mały arbuzek miałam. A jaki ty masz sexi krawacik :) Fajny mundurek ja kiedyś chciałambyć policjantką, żeby móc pracować w mundurku a jak by mi już dali lizakiem machać to euforia na maxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myłam srebro w paście do zębów :) Wymaziałam całe pasta zostawiałam na chwile później paluszkami rozcierałam i ciepła woda zmywałam. Szybko, łatwo, skutecznie i nie śmierdziało. Tylko sobie odpływ zatkaj bo mi tak jeden kolczyk raz zrobił plummm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Asia to o czyszczeniu wiem, ale to jest nowa biżuteria nibby próba 925 a i mój i ja mamy czarne palce i mnie trafia oczywiście napisąłam reklamację . wrrr może bezbarwnym pomaluje od środka ;/ hehe no mój z tygodnia na tydzień jest inny :d Ta akurat to nie strój policjantki , ale prawie ehehe :d krawacik koszulka :D i powinnam miec spódnice do kolan, ale w taki upał niech zapomną :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEZUS MARIA wlasnie sie zwazylam... ja chyba musze wage wyrzucic bo mnie za bardzo doluje :/ poczatkowa waga 67 a teraz 83... boze jak ja to zrzuce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia to i tak bardzo mało warzysz! z blizniakami? pomysl ze babki z jednym dzieciem tyja po 30kg! i szybko spadaja z tej wagi do wagi poczatkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam na innych forach jak laski przytyly po 8kg przy blizniakach to sie zastanawiam jakim niby cudem jak same dzieci powiedzmy ze ok 6kg a gdzie jeszcze macica lozyska wody itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ubieraniem i owijaniem dziecka w zime to nie ma tez co przesadzac, bo dziecko sie zapoci, gdzies go zawieje i choroba gotowa, nawet ubierac trzeba z glowa, bo nam sie wydaje ze takiemu dziecku zimno a niekoniecznie tak musi byc :) Dziewczyny nie wiem gdzie tabelka a mam pytanie ktoras z was rodzi na pazdziernik, listopad ? bo mam dwa kombinozony polarowe do sprzedania za gorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie sprawdzajcie dziecku temperatury po zimnych dloniach, dzieci czesto maja zimne dlonie i stopy , zawsze sprawdzajcie na karczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiatam ze nam położna mowiła zby dziecko ubierac tak jak nas bo czuje taka sama temperature i tym sie teraz kieruje i jak ja mam krótki rekaw to on tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez tak jest ze mala jest ubrana zawsze dosc lekko, jak jest goraco to zawsze ma same body i pampersa a w zimie mysle ze do wozka wystarczy kombinezon i kocyk, zreszta w zimie tez nie spaceruje sie nie wiadomo ile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) krakuska ja ide na nfz do rehab z małą 6go więc dam Ci znać po wizycie jakie wrażenia. Inka ja jestem w szoku po przeczytaniu wiad na mailu...nie wiem jak Asia może zmieni lek,ale ja nie;) co do gbs to dr mi zrobił sam w gabinecie za free także nie wiem jak to skomentować.Odnoszę wrażenie,że mogłaś tak zostać przyjęta właśnie ze wzgl na to,iż nie jesteś stałą pacjentką.Nie pochwalam tego - przeciwnie...a co do usg w III tr ja byłam,ale rozumiem,że masz inne wydatki chociaż to dopiero początek. Iwcia dziękuję za kolejny filmik mojego ulubieńca:* pytałaś też o ząbki - dalej nic;)heh może być podobnie jak u Was ;) angel to czekam na liste :)brzuszek pięknie rośnie ! gratulacje kopniaczków-cudowna chwila...też pamiętam nasz pierwszy. Asia jak na bliźniaki to też wydaje mi się,że nie ma co narzekać z wagą..będzie dobrze maluchy już z Ciebie te kg wyciągną ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz dzis obiecuję, że siądę :d heheh w każdym razie na 62 będę spisywac iw rzuce ją na meila okio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inezz bede wdzieczna, mam nadzieje ze u nas obejdzie sie jednak bez ale wole sie przygotowac na wszelki wypadek, narazie duzo cwiczymy :) bo mloda mi glowki nie chce dzwigac lezac na brzuszku , ale za to do siedzenia sie juz ciagnie, pediatrka powiedziala zeby z nia duzo cwiczyc bo to moze byc wina ze za malo lezy na brzuszku i dlatego bo szyje ma dosc silna, a jak cwiczenia nie pomoga no to wtedy na rehabilitacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sorki to gdzies to przeoczylam :) no to faktycznie ale moze gdzies wspiera swoich skoro wysyla do konkretnego laboratorium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta dziewczyny co jak cos ale jak przy porodzie idzie cos nie tak, to zawsze bedziemy miec pretensje o to do lekarza , no bo kogo mamy obwinic ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie bylam na zadnym usg genetycznym, mialam robione usg w 12 tc potem polowkowe , potem w 30 tc i dopiero przy porodzie sprawdzajace poziom wod i kazde usg robilam na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel koniecznie !!!!!! jak wolisz wyslij na @ a jak nie to gg :) prześlij zdj ciuszków chętnie oko nacieszę na pewno są gustowne;] krakuska moja też nie chciała podnosić głowki leżąc na brzuszku a teraz to na plecach nie chce lezec! nie moge sobie dac rady ze mianą pieluszki hahaha bedzie dobrze Pati dzielna dziewczynka :*** w razie czego zdam relację po wizycie;] nasz dr na nfz ;) dziewczyny jak spacerki dzis to chyba pod wieczor tylko?ehh wymiękam z tą pogodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×