Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Dlaczego wartościowe i piękne kobiety usychają w samotności

Polecane posty

"Zaden szanujcy sie facet nie bedzie udawal polglowka, tylko po to by zdobyc kobiete" Zaden szanujacy sie facet nie bedzie chcial zdobywac kobiety, ktora by chciala zeby on byl polglowkiem, bo to swiadczy o jej poziomie, a nie tylko ew polglowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
Zaden szanujacy sie facet nie bedzie chcial zdobywac kobiety, ktora by chciala zeby on byl polglowkiem, bo to swiadczy o jej poziomie, a nie tylko ew polglowka. No wlasnie, problem w tym ze kobiety leca na polglowkow, a inteligentni faceci sa sami, czesto prawiczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
Nie wiem jakie sa prawiczki na tym forum, moze i tacy sa, po prostu nie wiem, ale przecietny prawiczek wieku ok 25 lat jest inteligetniejszy od przecietnego nieprawiczka w takim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniekad masz rację, ludize inteligentni nie sypiają z byle kim, mają większą morlanosc i wrazliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaaaaaa
"akurat prawiczki z forum nie sa zbyt inteligentne (pomijając wyjątki np. IMO" IMO nie jest prawiczkiem przeciez, tylko kit Wam wciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że autor chciał dowalić wartościowym i pięknym kobietom ?. To według Autora, które kobiety nigdy nie cierpią na samotność ? - brzydkie i niewartościowe ?. W samotności usychają brzydkie otyłe niezgrabne dziewczyny dodatkowo, przybite psychologicznie świadomością braku piękna fizycznego. Piękne panny są samotne z braku ładnych facetów którzy by im dorównywali twarzą, wykształceniem i pozycją społeczną. Postawiłbym inne pytania: 1. Dlaczego wartościowe, i piękne kobiety, męczą się z agresywnymi facetami. 2. Dlaczego wartościowe i piękne kobiety stawiają tak wygórowane wymagania 3. Dlaczego wartościowe i piękne kobiety lecą na kasę 4. Dlaczego wartościowe i piękne kobiety traktują mężczyzn jak zabawki? 5. Dlaczego wartościowe, i piękne kobiety, wpędzają mężczyzn w kompleksy: urodą, zawodem, i prestiżowym wykształceniem? 6. Dlaczego wartościowe, i piękne kobiety, zarabiają 3 razy tyle co wartościowi faceci ? 7. Dlaczego wartościowe, i piękne kobiety mają wyrzeźbione brzuchy, a wartościowi faceci są misiowaci i łysi ? Autorze, może być ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"3. Dlaczego wartościowe i piękne kobiety lecą na kasę" sprzeczność! nie można być wartościowym i lecieć na kasę "4. Dlaczego wartościowe i piękne kobiety traktują mężczyzn jak zabawki?" to samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bzdury ! Kobiety są różne jak i faceci są różni ,to że komuś się nie udaje nikogo poznać to głównie chodzi o NIEŚMIAŁOŚĆ a nieśmiałość to kompleksy co za tym idzie brak wiary w siebie ,wyolbrzymianie swoich rzekomych wad itd. tzw "Dresy" mają powodzenie bo są najczęściej wygadani nie boją się zagadać do dziewczyny nie mają za dużych kompleksów itd ale nie u każdej dziewczyny mają szanse, bez przesady.Głupotą jest uogólnianie i wrzucanie do jednego worka wszystkich razem ,to nie jest takie proste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"5. Dlaczego wartościowe, i piękne kobiety, wpędzają mężczyzn w kompleksy: urodą, zawodem, i prestiżowym wykształceniem?" A to akurat nie wina tych kobiet, tylko tych facetow, ktorzy daja sie wpedzac w te kompleksy (za wyjatkiem urody, bo poza praca nad sylwetka i ogolnym zadbaniem, to na urode jako taka czy wzrost nie ma sie wplywu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
mozna to sobie tak tlumaczyc, ale fakty sa inne kobiety wola dresa niz inteligentych facetow, gdyby bylo inaczje to na swiecie wiecje by bylo dresow prawiczkow niz prawiczkow inteligetnnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgikwehgvueji
mnie smieszy to straszne potepienie dziewczyn 'lecacych na kase', jakby to bylo co najmniej jakies przestepstwo tymczasem jest to zupelnie naturalne, tak samo jak meskie 'lecenie na urode', ktore rownie dobrze mozna nazwac 'pustym' i 'niedozecznym' mezczyzni na ogol nie sa na tyle wartosciowi, by sie napawac przez cale zycie ich honorem, rycerskoscia i prawoscia ;) przewaznie nie maja ww cech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wartściowe i piękne kobiety nigdy nie sa samotne. samotne są takie, które się za piękne i mądre uważają, a nie ma to pokrycia w rzeczywistości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dres uderza do swojej ligi i wytrwale do skutku. Prawiczek rezygnuje po 1. nieudanej próbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wartściowe i piękne kobiety nigdy nie sa samotne. samotne są takie, które się za piękne i mądre uważają, a nie ma to pokrycia w rzeczywistości" żelku, od ile to? roku masz pierwszego faceta, zatem mam rozumeić iż wczesniej byłaś brzydulą o zawyzonym mniemaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgikwehgvueji
monika masz racje w tym sensie, ze wiecej jest przecietnych badz glupich ludzi, a ludzie na podobnym poziomie zwracaja uwage na siebiw nawzajem wiec 'dres' ma wieksze branie tylko dlatego i tylko w tym sensie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
dres uderza do swojej ligi i wytrwale do skutku. do swojej ligi? chyna nie widzials jakie dresy maja kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do swojej ligi? chyna nie widzials jakie dresy maja kobiety" takie bez matury zazwyczaj 🖐️ moze i ładne ale poziom intelektualny ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
mnie smieszy to straszne potepienie dziewczyn 'lecacych na kase', jakby to bylo co najmniej jakies przestepstwo tymczasem jest to zupelnie naturalne, tak samo jak meskie 'lecenie na urode', ktore rownie dobrze mozna nazwac 'pustym' i 'niedozecznym' Bo jest ogromna roznica miedyz leceniem na urode a na kase Faceci leca na urode kobiety, bo sami sa inni, maja inna urode, atrybuty a kobieta ma mozg i rece i sama moze sobie zapracowac na kase a nie leciec na czyjax kase gdyby facet mogl sobie zapracowac na cycki itp to by nie lecial na kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mnie smieszy to straszne potepienie dziewczyn 'lecacych na kase', jakby to bylo co najmniej jakies przestepstwo" Tak uwazaja glownie ci, ktorzy tej kasy nie maja. Ale to naturalna reakcja, nazywana frustracja. Tak samo jak glupi oskarza madrych, prawiczek "dresa", niski wysokiego, brzydki ladnego. Czlowiek slaby i upokorzony szuka zazwyczaj przyczyn swoich problemow poza soba. Na zasadzie: skoro nie bylo by wysokich, to by nie bylo niskich, skoro nie bylo by bogatych, to nie bylo by biednych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twtet
Wartościowe i piękne kobiety zawsze mają powodzenie i mnóstwo adoratorów. No, ale załóżmy, że któraś ma wielkiego pecha i jest sama - czy robi wtedy cokolwiek, by zaineteresować sobą facetów czy nos ma jednak zadarty za wysoko i czeka na księcia? Bo to też jest częsta przyczyna w wypadku księżniczek, one odstraszają samym swoim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
no wlasnie ze nie, czesto to sa calkiem nieglupie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No, ale załóżmy, że któraś ma wielkiego pecha i jest sama - czy robi wtedy cokolwiek, by zaineteresować sobą facetów czy nos ma jednak zadarty za wysoko i czeka na księcia?" Czeka. Nie będize ganiać za facetami, bo to uwłaczajace. Zajmuje się swoim życiem :) i wierzy że przypadkeim kiedys an swej drodze spotka odpowiedniego facta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żelku, od ile to? roku masz pierwszego faceta, zatem mam rozumeić iż wczesniej byłaś brzydulą o zawyzonym mniemaniu?" od prawie 2 lat. przedtem miałam jakichś adoratorów, nieszczęśliwe miłości itp. ale NIGDY nie uważałam się za piękną i wartościową, wręcz odwrotnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no wlasnie ze nie, czesto to sa calkiem nieglupie laski" jeżeli przz dresiarza masz na myśli żula, to całkowita nieprawda. chyba ż emasz an mysli fajnego chłopaka, tlyko utożsamiajacego się z kulturą hiphopową i noszącego dresy, ale inteligentnego i kulturalnego, bo to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelku, widizsz ja potrafię spojrzeć na siebei obiektywnie i wiem co mówię :) Co do adoratorów, to nie było sensownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgikwehgvueji
moze rzeczywiscie jestes najmadrzejszym na swiecie :D do rzeczy piszesz jeszcze jest ta iechec, czy nawet nienawisc od pierwszego wejrzenia w stosunku do wyjatkowo ladnych kobiet, bo pewnie nie wiadomo jakie sa, bo pewnie sa "dziwkami' ten sam mechanizm, o ktorym pisales)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czeka. Nie będize ganiać za facetami, bo to uwłaczajace. Zajmuje się swoim życiem i wierzy że przypadkeim kiedys an swej drodze spotka odpowiedniego facta." cóż, niejaka mp-30 i parę innych dziwadeł z tego forum tak zrobiły. skutki były marne. "żelku, widizsz ja potrafię spojrzeć na siebei obiektywnie i wiem co mówię" obiektywnie to ocenilibyśmy się, gdybyś pokazała nam swój fejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×