Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniuteeeekldz

jak spac z niemowlęciem??

Polecane posty

"i nadal uważam że kobieta jest także zona a nie tylko matką..... a seks jest ważny..." Tu się z Tobą zgodzę w 100%. Też o tym pisałam, że seks jest bardzo ważny. "samochód... pewnie... a dziecko w foteliku??? bomba..." a dziecko np: u babci ... "i powiedz mi jak wytłumaczysz np takiemu rocznemu dziecku że mamusia nie chce juz z nim spać??? dla mnie to jest krzywda dla dziecka...." Przejscie do łózka małego zrobimy stopniowo, mam już nawet plan. Myślę, że nie będzie większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agonyaunt
My wolimy przytulać się w łóżku z córką, niż się bzykać ;) Jeszcze zdążymy, a dziecko rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agonyaunt
My wolimy przytulać się w łóżku z córką, niż się bzykać ;) Jeszcze zdążymy, a dziecko rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciekawa jestem czy jak sie pojawia problemy to czy drugie tez weźmiesz do siebie... " Nie planuje 2 dziecka, więc nie mam takich dylematów :P Nigdzie nie napisałam, że moje wybory są jedynymi właściwymi i każdy powinien mnie naśladować :P Moje decyzje są właściwe dla mnie i mojej rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredzioszek dobra jesteś
wredzioszek masz prawo spać z dzieckiem nawet do 18 roku życia:P twoje dziecko, twoje łóżko i twój problem. Ale nie wmawiaj ludziom, że spanie z dzieckiem ma jakiś wpływ na rozwój emocjonalny (nawiązanie do pamięci). Ja spałam sama, matka pracowała, nie widywałam jej praktycznie do drugiego roku życia. Myślisz, że to pamiętam?:D Dziecko zaczyna zapamiętywać dopiero od 3 roku życia. Jasne, że ważne jest by było kochane i tulone nawet jak jest noworodkiem, ale w nocy jak śpi potrzebuje snu, pogódź się z tym, że spaniem z dzieckiem w łóżku zaspakajasz SWOJE potrzeby emocjonalnej więzi z dzieckiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertqetf
Nie przesadzajcie. Ja spalam z dzieckiem od narodzin i w dodatku na wersalce razem z siostra a corka w srodku. Kladlam ja na boku zeby w razie czego nie zachlysnela sie czyms. Nigdy nie zostala przygnieciona,a wrecz przeciwnie,to ja budzilam sie rano z jej nogami na glowie :) Nie chcialam zeby w lozeczku spala bo ciagle mialam schizy ze jej jakis pajak do buzi wejdzie itp. Spi ze mna do dzis,ma 7 lat. Wiem ze ona bez problemu moze miec swoje lozeczko i w nim spac,ale problem jest raczej ze mna. Lubie miec sie do kogo przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja z was
wredzioszek jest ograniczony nie ma sie co dziwic ,że mezowie zdradzaja zony ..skoro one wola w łózku z bobasem spać przyjrzyj się swemu męzowi ,on tez chce się przytulic w nocy dziecko jest wazne ba najwazniejsze ale pozostajesz też zoną! nie sądze by twoje dziecko chciało samo spać,zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahha hahahahhaa
Do łóżeczka nie da, bo dziecku PRZEZ SEN :D ucierpi więź emocjonalna, kiedy to nie będzie, biedactwo, przytulane, natomiast nie ma oporów oddać dziecka babci, by bzykać się z mężem w samochodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredzioszek dobra jesteś>> poczytaj trochę na temat pamięci emocjonalnej, czyli podświadomej. " ale w nocy jak śpi potrzebuje snu, pogódź się z tym, że spaniem z dzieckiem w łóżku zaspakajasz SWOJE potrzeby emocjonalnej więzi z dzieckiem" A czytać ze zrozumieniem potrafisz? Pisałam wyrażnie, że moje dziecko dopóki "spało" w łózeczku nie spało przez CAŁE NOCE a od kiedy wziełam go do łózka przesypia wszystkie noce bez pobudek. Może Twoje dziecko nie potrzevuje bliskości w nocy ale każde dziecko jest inne. Więc z łaski swojej nie wmawiaj mi co potrzebuje moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja z was
do ertqetf masz rację jestes chora! spać z 7 letnim dzieckiem? zakrawa na pedofilie powiedz o tym dobremu psychiatrze bo wg mnie to masz zaburzenia osobowości kobieto koszmar!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja z was
wredzioszek no to egoistka jestes i leń bo ci sie wstawac do dziecka nie chciało a spij sobie dalej z dzieciakiem a twój mąz niech szuka ciepełka gdzie indziej he he he myslisz,że seks w samochodzie mu wystarczy? o naiwna istoto,zal mi cie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"natomiast nie ma oporów oddać dziecka babci, by bzykać się z mężem w samochodzie" A Ty jesteś do swojego dziecka przyrośnięta i nigdy nikomu nie oddałaś go pod opieke. Żegnam, jak dorośniecie do dyskusji na poziomie to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja z was>> zajmij się lepiej swoim fagasem a od mojej rodziny się odpierdol głupia szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agonyaunt
Każdy ma prawo sam decydować. Jak wyjaśnić to, że moje dziecko w wieku 12 miesięcy zaczęło chcieć z nami spać? Przypomniała sobie, że jak miała 2 miesiące, to też z nami spała? Po prostu tego potrzebowała i tyle. Nie widzę innego rozwiązania. Moja córka też śpi dłużej, jak śpi z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja z was
chyba mówisz tu o sobie,nie obrażaj koleżanki jak ci prawdę pisze.to ty przyrosłas do swojego dzieciaka i to tak mocno,że nawet nie zauważyłaś skoro nawet w łózku z nim spisz a swoją droga to co ty tu jeszcze robisz? do wyra do dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja z was
ha ha ha wredzioszek ,prawie trafiłas w 100! a zajmuje sie ,zajmuje własnie takim jak twój maz co go kobita odstawiła od łózia bo z dzieckeim spałą no i facet nie wytrzymał ha ha ha ej ,a może to twój małzonek ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agonyaunt
Ale w Was żółci :D czy ktoś tutaj każe Wam spać z dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertqetf
ale jaja z was - nie przesadzaj. Jak bylam dzieckiem nieraz spalam z bratem,siostra czy matka i trwalo to do doroslosci z powodu braku lozek. Z czasem sie przyzwyczailismy,a potem ciezko bylo sie rozstac bo zawsze przewaznie w zime cieplej jest we 2 czy 3 w jednym lozku :) Do dzis raz na ruski rok zdarzy mi sie z matka spac,a z bratem ostatni raz spalam jeszcze jak mialam z 17 lat. Jak spie sama czuje sie taka opuszczona. Z kims to zawsze razniej i bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja z was>> na szcześci mój mąż ma dobry gust więć na takiego buraczanego paszteta jak ty by nie polaciał :D Lece oglądać film a tobie życze wszystkiego najgorszego suko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja z was
bachora to ty masz i to pewnie duuuzo rozpieszczonego he he ah niedobra ta zazdrosc;|)))) a złosć piekności szkodzi ale masz rację ,nie tobie bo jej nie masz?;) ty nie potrafisz dyskutować,zero poziomu i kultury ale wszystko jasne-patologia ,tylko patologia może miec takie poglady i takie słownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam tak miały moje dzieci swoje łóżko które stało obok naszego łóżka i spało samo dziecko ja co chwilę mogłam dotknąć,zajrzeć czy aby się nic nie dzieje i tak do 2 lat potem dziecko poszło na swoje większe łózko już i do swojego pokoju a do dziś przyłazi ze swojego pokoju w nocy do nas ot tak bo ma zły sen albo mu zimno [coś tam zawsze wymyśli żeby się do nas wkręcić] ale coraz rzadziej a ja wyję z tego powodu bo kobiety CZAS TAK SZYBKO PŁYNIE ZA CHWILĘ WASZE DZIECI PODROSNĄ JUŻ DO WAS NIE BĘDĄ PRZYŁAZIŁY W NOCY SIĘ PRZYTULIĆ BĘDĄ CHCIAŁY SPAĆ SAME BO SIARA Z RODZICAMI ŚPIJCIE Z DZIEĆMI PUKI TEGO CHCĄ I POTRZEBUJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agonyaunt
Dramat. Położę się na podłogę żeby osiągnąć ten sam poziom. Ja uważam, że jeżeli ojcu dziecka to przeszkadza, to trudno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredzioszek dobra jesteś
po pierwsze to mnie mało obchodzi czy dziecko w łóżku z tobą zaczęło przesypiać noce czy nie. Jednak domyślam się, że tłumaczysz to tym, że bliskość mamy go usypiała:D Ok, masz prawo do własnego zdania. "rozkazywać to Ty se możesz swoim brudnym bachorom." domyślam się, że twój nick wziął się z przekonania, że jesteś niby wredna. Nie jesteś, powyższy cytat zaś świadczy, że jesteś chaką i prostaczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja z was
ha ha oj boli prawda boli lepszy pasztet ale mądry niż głupiutka lala taka jak ty;) no z pewnością ma gust ha ha ,mieszka z idiotką,ciekawe jakdługo jesczcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znasz to wredzioszek??? CHCESZ ROZŚMIESZYĆ PANA BOGA-OPOWIEDZ MU O SWOICH PLANACH:p z dziećmi jest podobnie... często mają w dupie nasze plany:P ty masz maluszka ja mam 8latka już i niestety mimo wielu błędów mam większe doświadczenie... nie uważam się za wyrocznię ale oby twoje plany ci się udały....:) ja jestem straszną matką polką według mojej rodziny... dla dziecka wszystko... ale po pierwszym nauczyłam się jednego- trzeba wiedzieć gdzie postawić granicę:) również dla swojego wygodnictwa... bo rzeczy czy czynności które ułatwiają nam funkcjonowanie gdy dziecko jest malutkie często odwracają sie potem przeciw nam niestety i to co było kiedyś dla nas wygodne i przyjemne robi się udręką a małe dzieci to wielcy terroryści i czasem nawet nie wiemy kiedy im ulegamy i lądujemy na przegranej pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcia83
ale jaja z was Reprezentujesz poziom rynsztoku :O wredzioszek dobra jesteś Dobrze ujal to wredzioszek; zachowukesz sie jakbys miala monopol na madrosc Zyj i pozwol zyc innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miiiiiiiiii
żal mi niekt órych kobiet takich co zapominaja,że sa kobietami zaraz jak urodzą dziecko,wspólne spanie,zasmarkany nos,pieluszki i ciągłe paplanie o kupkach zupkach itp czy wy sie zastanawiacie co robicie z własnym zyciem?nie dziwię się rozwodem bo ile można spac na podłodze czy kanapie tylko dlatego,że żona zapomniała ,że jest żoną a nie mamuską 24 godziny na dobe? biedni ci wasi mezowie dziecko połóż do łózeczka bo tak jalepiej sie wyspi i ono i ty a o mezu nie wspomne a agresywne mamuski (wredzioszek)to powinny szczególnie się zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcia83
Nie zgodze sie z Toba, poruszamy tutaj jedynie aspekt spania z dzieckiem a nie cale zycie. Ja spalam z dzieckiem przez pierwsze 6 miesiecy. A co robie z moim zyciem? odrazu po macierzynskim wrociam do pracy, realizuje sie zawodowo, mam swoje zainteresowania i hobby. A z mezem jestem w zwiazku od 11 lat i nie zapowiada sie na rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredzioszek dobra jesteś
kcia83- mnie nie obchodzi czy ktoś śpi z dzieckiem czy nie. Tylko niech nie dorabia sobie teori do tego typu "jak wytłumaczyć noworodkowi, że mamusia z nim spać nie chce" bądź bzdury o lepszym rozwoju emocjonalnym:O. To jest właśnie takie szukanie w dziury w całym i chęc pokazania, że to co ja robię jest słuszne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×