Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

helena82

kolor ścian do salonu

Polecane posty

Witam wszystkich :) W salonie mam białe ściany i chciałabym je pomalować, tylko mam taki mały problem nie wiem jaki kolor wybrać. tak się zastanawiam nad: 1. wiśniowy i zielony 2. wiśniowy i żółty 3. niebieski i żółty Może macie jakieś propozycje??? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo zależy od tego jak dużo masz światła w tym salonie . Bo jesli dużo to każdy kolor moze być dobry , byle sie tobie podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda*justyna***
magnolia i fiolet zielony pomarańczowy akwamaryn magnolia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce do moich okien nie zawita, jestem od tak zwanej ciemnej strony (nigdy nie wiem czy to jest północna czy południowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybrałabym więc kolory jasne ,ciepłe ale np w dwóch tonacjach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfvgkm,
po co Ci dwa kolory??????:( daj jeden jasny.bedzie bardziej elegancko i pomieszczenie zrobi sie wieksze,bardziej przestronne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś widziałam dość duże pomieszczenie pomalowane na kolor gołębia szarość :) piękny ,elegancki szary kolor , ale z takim jakimś perłowym połyskiem , ale prawdą jest też ,ze przy takim kolorze ściany musza być proste jak w kartoniku . ale piękny był ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salon ma 17 m2 dwa okna. Z prawej strony okien jest wejście do kuchni i na końcu ściany do przedpokoju, a z drugiej strony okien drzwi do sypialni wiec w salonie są 2 okna i 3 drzwi. Z opisu wygląda dziwnie, ale jest przestronnie. dwa kolory wydają mi się optymalną propozycją, ale mam nadzieje ze mi coś jeszcze podpowiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy kolor będzie dobry - jeśli słońca tam nie ma to jedynym ograniczeniem będzie kolor jasny ,ale i takich jest zatrzęsienie :) mnie sie podoba fuksja ale taka żywa , ale mam sofy czerwone to wyglądałoby jak na przedpieklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwroty
Gdybyś miała okno na południe to pokój by byl bardzo słoneczny. Jeżeli nie ma za wiele to wychodzi na zachód lub północ. Do ciemnych pomieszczeń najlepiej zastosować jasne kolory (magnolia, ecru, pastele) lub odcienie słonecznej żółci. Wybór kolory na ścianach powinnaś podporządkować reszcie wystroju: do ciemnych mebli jasne ściany, do jasnych mebli możesz wybrać ciemniejsze odcienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieeeloonookaa
a kto będzie przebywał w tym salonie? Ty czy może kafetarianki? pomaluj tak, jak Tobie będzie odpowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panidomu
nie wiem, czy kolory na twoich ścianach to dobry pomysł, skoro jak piszesz, masz mało światła w mieszkaniu, może lepiej pozostać przy jasnej tonacji ścian, niekoniecznie musi to być biel, czasami lepszym wyjściem są kolory w postaci dekoracji, wiem, że to częsta podpowiedź, ale skuteczna, ja przy szarych ścianach mam na nich powieszone kolorowe obrazy z DCN Gallery, znalazłam na ich stronie piękne reprodukcje dzieł znanych malarzy, polecam http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/malarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zona wymyśliła połączenie szarego z brązowym plus białe dodatki. Jakoś nie mogłem sobie tego wyobrazić, ale wyszło całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×