Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agata Ms

Wasz ulubiony obiad to.. ?

Polecane posty

Gość Agata Ms

Pytanie jak w temacie :-) Co najbardziej lubicie na obiad jaką zupę,jakie drugie danie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinnaccoladda
taki którego nie muszę pichcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa ogórkowa
a na drugie naleśniki z serem białym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtfak
żurek na pierwsze, a na drugie placek po węgiersku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUPY: ogorkowa/rosol/neapolitanska/barszcz czerwony z uszkami II DANIE: -nalesniki -spaghetti -zapiekanka z kurczaka i makaronu -schabowy z ziemniaczkami -devolay czy jakos tak -placki z jabklami -pierogi z miesem -ryba po grecku -ryba z ziemniakami -pizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik22
placki ziemniaczane z gulaszem:) spagetti carbonara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaraProstytutka1912
barszcz, ogórkowa, pomidorowa. na drugie każdą zapiekankę z makaronu lub bez makaronu, z warzywani czy mięsem. Może być też danie z drobiu, warzywa, w]owoce. ogólnie preferuję pieczone rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorowa z kluskami z parmezanem/ogorkowa/zalewajka/cebulowa bitki z kluskami slaskimi spaghetti bolognese kurak japon nugetsy poledwiczki z gorgonzola eskalopki na grzance pyzy ze sloninka schabowy z rytkami pstrag z maslem czosnkowym kurczak kfc mojej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogórkowa jarzynowa pomidorowa żurek barszcz biały grzybowa krupnik rosół flaczki pierogi ruskie makarony i spaghetti na 1000 sposobów gulasz zrazy bitki w sosie pulpety krokiety szaszłyki mielone schabowe bigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa czy mogłabyś podać przepis na kurczaka kfc według twojego przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Grochówka Ziemniaki z mizerią i sosem pomidorowym z pulpetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjinjient
Jednego ulubionego nie ma, zależy od sezonowości produktów. Np. mój ulubiony letni obiad to na pierwsze danie caprese z dobrą mozzarellą, pysznymi polskimi pomidorami i świeżą bazylią, a na drugie jagnięcina z grilla i mieszanka sałat z winegretem. Szkoda, że tak trudno w Polsce dostać dobrą (i nie za drogą jagnięcinę) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupe to
kwaśnicę grochówkę jarzynową Drugie danie: placki ziemniaczane z gulaszem lub sosem pieczarkowym roladki z mięsa wieprzowego + kluski śląskie + modro kapusta bigos gulasz z kaszą gryczaną i ogórkiem kiszonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campari obawiam sie ze w tej materii nieweile pomoge kupuje specjalna panierke amerykanska kfc i jeszcze ja doprawiam po swojemu bo te przepisy a la kfc przetestowalam prawie wszystkie i lipton :( jak chcesz adres sklepu to podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok od razu mowie ze nie jest to reklama sklepu panierke kupuje najczesciej w aledobre ale tam ostatnio nie ma :( wiec nabywam tu http://www.sklep-casablanca.pl/index.php?p1,panierka-american-chicken o niebo lepsza niz w kfc doprawiasz jeszcze po swojemu ja robilam w niej tez kurzec cyce krewetki i poledwiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupy: rosół, pomidorowa z ryżem,zupa chińska z makaronem sojowym II danie: wszystkie rodzaje makaronów i spaghetii, pierogi, placki po węgiersku,knedle czeskie z gulaszem, ryż z truskawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie pierogi ukochane to ze szpinakiem i parmezanem lub kurkami i parmezanem pieczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój komputer dał ostrzeżenie o zagrożeniu, kiedy próbowałam otworzyć link z panierką ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiemszczerze mowiac ngdy nie patrze pewnie to co w sklad tej z kfc :D same naturalne skladniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z Tobą,
moja ulubiona zupa to pomidorowa a ulubione drugie danie to rolada z kluskami śląskimi, sosem i czerwoną kapustą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożen@
Zupy pomidorowa i ogórkowa Na drugie : mielone,mizeria i piure ziemniaczane placki ziemniaczane z cukrem i śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstrag z maslem i cytryna pieczony w folii w piekrniku ale to chyba bardziej pasuje na kolacje. A na obiad to kurczak pieczony w piekarniku + kasza jeczmienna i salatka lub pizza ktora niestety uwielbiam , pisze niestety bo jest bardzo kaloryczna chocby nie wiem jak sie czlowiek staral zeby byla chudziutka :( Ale chyab najlepsza propozycja na obiad to... wyjscie do naszej ( mojej i meza ) restauracji Safir w Nowym Saczu , gdzie podaja super danie obiadowe- piers kurczaka czyms doprwiona z pieczarkami delikatnie obsamzona ale w srodku soczysta :) do tego frytki, pyszna surowka z czerwonej kapusty + buleczka pita i zestaw sosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti, spaghetti i jeszcze
raz spaghetti :) Z każdym możliwym dodatkiem: boloński, krewetki, oliwa i pomidory, carbonara, boczek i podsmażona cebulka, szpinak, no po prostu cokolwiek dać mi do makaronu i już nic więcej nie potrzebuje :) Inny rodzaj makaronu też może być, ale spaghetti rządzi :) A na zupę to chyba rosół jednak... Z dużą ilością pietruszki i makaronu oczywiście :D Niestety mam tendencje do tycia i rzadko sobie pozwalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj idealny to
zupa grzybowa a na 2 to zrazy wolowe z kasza gryczana i buraczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujme to tak
barszczyk z krokietami domowej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×