Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prostopadły

uczuciowy vs erotyczny

Polecane posty

Najgorsze to jest że nie wczuwają sie w te osoby jak one moga sie poczuć, często nie jest ich wina bo sa juz tacy i nie zmienia się nawet jakby chcieli bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pawelloooo
na pewno nie takie desperaci jak na erotycznym. co za szambo dla frankensztejnów._-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam mecz
bo dek@ to damska odmiana ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie racje na Ertotyczny same
frustraci i BRZYDALE a baby jakie paskudne , mordy jak kupa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam mecz
motyl ja bym nie zakładał że tu empatycznych ludzi znajdę:) ale nie można brać tego do siebie trzeba mieć dystans i nie brać wszystkich wypowiedzi do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam mecz
motyl albo nikt nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam mecz
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wygraliśmy!!!!!! tzn chelsea!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość końbysięuśmiał :).;0ij-=.-,;-.
nancjan ty czopku :D tu cie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale takie osoby sa na to bardzo uczulone pod tym wzgledem , chciałyby również wysławiac sie pieknie , pisac bez błędów a nie byc szykanowanym pod tym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie oglądam meczu
motyl na to nic się nie zrobi można jedynie mieć nadzieje że idiota poliglota się nie znajdzie a są też tacy co z uprzejmością zwrócą uwagę na błąd np Perwersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam mecz
mam mikrokutasika a ryj jak konskie łajno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPOTKAJCIE SIE A ZOBACZYCIE CO
za KASZALOTY SA NA EROTYCZNY, KTOS MA RACJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, żeby tak każdy postepował ja Perwersja , ale nie bedzie tak jak znam zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam mecz, gdy błędy są żenujące i na poziomie ucznia szkoły podstawowej ciężko nie zwrócić uwagi. Warto dbać nie tylko o treść, ale także i formę przekazu. Poza tym, bardziej prawdopodobne będzie, że ta osoba już więcej nie popełni podobnego błędu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie oglądam meczu
podszyw się spóźnił :) na pewno nie będzie motyl wilczyca masz racje mnie Perwersja nieco przypomniała z gramatyki ale nie ma to być uwaga chamska i chyba nie trzeba ubliżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dziale uczuciowym udziela się pewna Pani, która ma doktorat z filologii polskiej. Pisze z polotem i bez błędów. W dzieciństwie stwierdzono u niej dysleksję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako osoba złośliwa nieraz gryzę się w język, jednak gdy ktoś sam kulturą nie grzeszy, jest ordynarny (a takich jest naprawdę wielu) nie uważam by silenie się na subtelności było wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doSPOTKAJCIE SIE A ZOBACZYCIE
brzydaki też muszą jakoś znaleźć drugiego paszczurka do podupcenia ;) jak nie ma w realu to szuka tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczyca ale ja nie mówie o ordynarnych ludziach, tylko o innych . Tylko często tacy ludzie jak są wysmiewani robia sie troche ordynarni od pewnego momentu jak juz nie wytrzymują szykanowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szary_motyl, czy ona uniemożliwia choćby korzystanie z autokorekty którą posiada większość przeglądarek? W mojej rodzinie dysleksja w linii męskiej występuje. O ile nie muszą pisać w pośpiechu, tylko spokojnie mogą ze dwa razy przeczytać swoją wypowiedź to dają radę pisać poprawnie. Ja przynajmniej staram się czytać swoje posty przed wysłaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty duchu
sam się do takich przyczepiasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kw skąd jesteś?
naprawdę fajna z Ciebie dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szary motyl, to wokół każdego trzeba chodzić jak wokół jajka bo a nuż ktoś go kiedyś wkurzył czymś i mu się cierpliwość kończy? Ja rozumiem faktyczne szykany, gdzie w danym temacie czyjś problem schodzi na drugi plan bo jego pisownia jest ważniejsza i jest przedmiotem drwin. Ale przewrażliwienie występuje znacznie częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczyca OK, ale czy warto z takich osób wysmiewać się lub mówic ze jest głupkiem itp. słowami lub nie zwracac na to uwagi bo kazdemu moze się w rodzinie przytrafic taka osoba nawet twoje dziecko może być Dyslkczykiem i nie będzie Ci w tedy napewno przyjemnie jak inni ludzie będą się smiać z twojego dziecka , podałam tylko przykład nie zycząc Ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty duchu
achtung nancjan to duch!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×