Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prostopadły

uczuciowy vs erotyczny

Polecane posty

Gość a ty duchu
bez ściemy wilczyca jest duchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna jest
szary motyl też jest duchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty duchu
no jak nancjan też to fajnie bo się spodziewałam ale syfu nie róbmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie oglądam meczu
ja też spadam trzymajta się szybko raczej tu nie zagoszczę dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie oglądam meczu
skoro tak mówisz to może bede zagądał:) skoro jedną z tych osób już poznałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Motylku to prawda, nawet na ogólnym zdarza się, że pojawiają się wartościowi ludzie ;) Błędy, ortograficzne, składniowe, interpunkcyjne, stylistyczne, fleksyjne, frazeologiczne i wszystkie inne, proszę bardzo, można mi wytykać, nawet podziękuję :) Ale nikt nie ma prawa mnie obrażać wyzywając mnie od kureff, dziffek, czy szmat etc. ponieważ nią nie jestem, nikogo też nie obrażam, a tu na uczuciowym jest to na porządku dziennym, nikomu nic nie zrobiłam, a takie epitety bolą, bo wiem, że wcale tak nie jest w rzeczywistości :( choć już do tego przywykłam, to nadal nie jest to wcale miłe, gdy się czyta takie rzeczy pod swoim adresem :( a na erotycznym nigdy nie usłyszałam tego, chyba, że właśnie ktoś z ogólnego lub uczuciowego przypełznie ubrany na pomarańczowo i wylewa swoją żółć na innych forumowiczów z erotycznego i po chwili sobie ucieka :O Nie sądzę, żeby ktoś chciał czytać o sobie tego typu rzeczy :O jest to podniecające, lecz tylko i wyłącznie w sypialni :classic_cool: Na uczuciowym są spoko tylko prawiczki, poza jednym, trzech facetów (ale to nie znaczy że uważam, że prawiczki nie są facetami, bo są ) i jest kilka fajnych dziewczyn, które mogę na palach jednej ręki wyliczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do carolina free
a ty nie umiesz sobie znalezc chlopa w realu tlko robisz z siebie posmiewisko :O z dziadami z erotycznego zeby mloda dziewucha pisala to jest juz dno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory very
ale ja starym dziadem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że
uczuciowy jest lepszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolina własnie na Erotyku często było wytykanie błędów itp, obrażania ludzi , czytam często i widze co sie dzieje i to lidzi własnie z erotycznego działu. Nie gniewaj sie na mnie ze w ten sposób mówie , ale widze co równiez tam sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś wczoraj pytał się o verę
iconę. Dzisiaj pisała na erotyku 17:52 [zgłoś do usunięcia]vera w smutku Przystojny jest Ajron , Androgen, SM, Zaczernione Tate, Chamu, Łobuz, Witu, Przyjaciel in spe i Juki. Ale nie ukrywam, ze najbardziej lecę na Ajrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoiste
Tam siedzą brzydulki i frustraci którym brak powodzenia w realu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoiste
np jest tam panna o nicku FIFKA co wkleja swoje obwisłe cycki aby się dowartościować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoiste
I projekt Dekalogowata paszczur jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostopadly
wlasnie widac ze nie znacie dobrze ludzi i oceniacie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony kaczor
cale to forum to jedno wielkie nieporozumienie. Wiekszosc ludzi to glupie gimbusy, podszywacze, idioci, zakompleksione prawiki do tego faceci pod kobiecymi nickami, prowokatorzy itp itd. topiki, problemy z dupy wziete tak samo jak wszystkie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wkurwiony
masz moze racje ale moze nie sa glupi tylko glupie zabawy maja:-D jakbys tak naprawde uwazal to by Cie tu nie bylo:-D w ogole to jest jakis przestrzal ze faceci sa na babskim forum:-D jestesmy smieszni jak pompon :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony kaczor
no wlasciwie sam sie sobie dziwie ze tutaj przebywam. Chyba jestem tutaj tylko po to zeby sie posmiac z ludzi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wkurwiony
spoko ja tez sie sobie dziwie ale to nic nowego wszyscy sie dziwia jak na mnie patrza:-D czasem mozna cos madrego wyczytac,poza tym to uzaleznia i zdarzaja sie zajeeebiscie smieszne podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony kaczor
no wlasnie chyba mnie to uzaleznilo. Musze isc na odwyk hehe. Bo tutaj to trace czas chyba. Ale ciezko sie wyrwac z tego nalogu ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wkurwiony
ten nalog nie jest szkodliwy tylko czas zabiera i to na szczescie ten w pracy wiec luuuzzzz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony kaczor
hehe no tak. zgodze sie. ale i tak ten czas mozna by wykorzystac do czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×