Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prostopadły

uczuciowy vs erotyczny

Polecane posty

No to wyjasnilismy kwestie podchodow:-) A teraz powiedz dlaczego Ci zle i samotnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama pracuję na siebie i dziecko. Jestem po nieudanym związku Wiecej za bardzo nie chcę pisać na Forum bo za duzo tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby to przez nasze nocne rozmowy? dla odmiany ja sie wyspalem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie potrafiłam usnąć , może ze 2 godziny spałam . To ja tak na Ciebie działam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie godziny to Ty mi zaraz padniesz:-( kawe chociaz wypilas? Najwidoczniej dzialasz na mnie kojaco;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet tak nie mow! A jakie plany na dzisiejszy dzien? Sorki ale czasem musze cos zrobic dlatego tak szybko nie odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz siedzę w pracy i też chwilami mnie nie ma , więc nie gniewaj się :) A po południu mam zamiar zrobić grila i trochę sie rozerwać . Kupię sobie cos dobrego na grila i piwo . Powinnam wieczorem spać jak dzidziuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze w tym roku nie grilowalem nie bylo okazji, chetnie bym sie przylaczyl,ale obawiam sie,ze nawet jakbym teraz wyjechal to i tak bym nie zdazyl:-) To wczoraj wolne mialas albo nie pracujesz w poniedzialki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w pracy , jak mam jakąś prace to zrobię co mam zrobic a później laba, dobrze że szefa nie ma zawsze i nie sprawdza nas co robimy w wolnych chilach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pod tym wzgledem tez mam dobrze, zwlaszcza teraz szefowa wyjechala na 3 tygodniowy urlop:-) Skoro urzadzasz grila to pewnie masz swoj ogrodek zazdroszcze,bo ja mieszkam w duzym ochydnym miescie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry że tak sie zapytam , mieszkasz bliżej pomorza cay bardziej na południe, nie musisz odpowiadać jak nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz w ogole zazdroszcze,ja sie domu nie dorobilem jak na razie i cos sie nie zanosi aby w najblizszym czasie sie to zmienilo:-( Mieszkasz w jakims wiekszym miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mozna o wszystko pytac:-) moge Ci nawet dokladnie powiedziec gdzie mieszkam ale na maila;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z malego w przyszlosci zawsze mozna wieszy zrobic:-) ja nic nie odziedziczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×