Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolination

w stringach na plaży

Polecane posty

Co myślicie o opalaniu się w stringach na plaży? Wyzwolenie czy obciach? Opalacie się tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie to obciach. Chyba, ze
to prywatna plaza :) Wg mnie stringi to gatki, majace sluzyc do kuszenia wlasnego faceta. Jednak noszenie ich na plazy jest niesmaczne. Juz pomijajac zazdrosc mojego mezczyzny :) Nie chce byc glaskana przez spojrzenia obcych facetow (zwl. oblesnych bruchatkow po 40) ani zeby ich zony uwazaly mnie za pania spod latarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfdffgh
tak, pochwal sie czym srasz, bardzo "apetyczny widok" sraczysko wystawione na widok publiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja w pl byłam na plaży w stringach namówiona przez koleżankę, która się tak opala i powiem, że czułam się średnio. Za to w Barcelonie regularnie opalałam się w stringach i nie czułam żadnego dyskomfortu. Tam to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmoureeeLady
a pipke mialas w stringach wygolona na zero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻenadaNaMaxa
Moja kumpela w stringach latała aby podbudować swoje ego. Żal, żal, żal... Myślała, że jak ktoś patrzy to jest super dupa.. A wiadomo - bez względu czy ktoś puszysty czy nie - tak czy siak beda sie patrzeć jak latasz z gołą dupą. Plus raz widziałam chyba k... prawie calą nagą. Zgrabna nie powiem, jednak bardziej patrzyli na nią wszyscy nie dlatego,że zgrabna a raczej dlatego, że miala tylko sznureczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony kaczor
stringi na plazy to moim zdaniem normalan rzecz. No w Polsce nie bo tu zacofanie jak jasny chuj ale na plazach innych krajow to normalka tak samo jak opalanie topless. Polska to pod wieloma wzgeldami bardzo zacofany kraj (czyt. ludzie) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻenadaNaMaxa
A k nie dlatego, że w takim a nie innym stroju co pewne gesty i towarzycho wskazywalo, ze z lekka "specyficzno-kurwskie" towarzycho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja opalam się topless na publicznej plaży i mam mega ubaw z zerkających kątem oka mężusiów i ich oburzone, zazdrosne żonki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiony: zgadzam się. Ja akurat nie mam się wstydzić czego pokazać, ale w pl na pewno nie opalałabym się topless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻenadaNaMaxa
Zacfany srany. Uwielbiam te gadki. Jak tam beda ruchać się na ulicy bo to cos normalnego to znak ze musimy to przejmowac? Prawda jest, że u nas ludzie robia to bez klasy i tez nie gadaj ze wszedzie stringi i bez góry bo to kłamstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiem w to wątpić
I już widać paniusie, która jara się że ktoś patrzy na jej cyce. masz sie czym podniecać... Prawda jest jednak taka, że więksozść które się jarają że bez stanika się opalaja nie mają czym się jarać bo sa jak kazda inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przeciwna granica przyzwoitosci przesuwa sie coraz dalej niedlugo do klubów bedzie sie chodzic w bieliznie :/ po co widok cyckow i tylka ma powszedniec naszym facetom? kiedys nagosc wzbudzala wieksze emocje, dzisiaj to norma (w TV, internecie, teledyskach, reklamach itd.) argument ladnej opalenizny do mnie nie przemawia - w koncu zeby sie naprawde rowno opalic trzeba byloby zrobic to nago (a do tego sa plaze nudystow) zeby nie bylo - jestem mloda i zgrabna, nie jestem pruderyjna, ale mam zdanie jak wyzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie to obciach. Chyba, ze
Moim zdaniem to jednak niesmaczne. Wydaje mi sie nie w porzadku prezentowac zadek obcym dzieciom i facetom ktorzy doslownie napalaja sie na Twoje posladki. Rozumiem plaze dla naturystow czy opalanko z przyjaciolmi. Ale na publicznej plazy - nieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w pl to właśnie jest wkurwiające to napalenie facetów i teksty typu: ale ta laska ma zajebisty tyłek, zupełnie jakbym o tym nie wiedziała. Wystarczy, że mówi mi to mój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejaakacjowa
"Nie chce byc glaskana przez spojrzenia obcych facetow (zwl. oblesnych bruchatkow po 40) ani zeby ich zony uwazaly mnie za pania spod latarni" ahahaha.. to nie jest zacofanie tylko właśnie to- "nie dla psa kiełbasa" można tak w skrócie. To nie prywatna plaża. Mnie ciężko wytrzymac w letniej sukience bo się gapią - akurat jestem zgrabna i wysoka- co jest jak dar i przekleństwo:/ Na zachodzie bywają reginy takie, ze ludzie chleją na umór, leżą pijane baby na ulicach, pijane dziewczyny szczają na chodniki i ruchają się w zaułkach. Dla mnie to nie jest argument, ze należy te wzorce powielać. Po co naśladować kogoś? Nie zapominajcie, ze kij ma dwa końce i jak my, 20-30-40 latki ubieramy stringi to i innym też to wolno zrobić. Chcecie oglądać panów po 50 w stringach? ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony kaczor
no wlasnie bo mentalnosc facetow w PL wlasnie taka jest. Za granica laska jak idzie topless i np w stringach po plazy to nikt na to nie patrzy. Ludzie na plazy zajmuja sie soba no chyba ze to jacys erotomani zboczency to tak, patrza na laski i sie jarają. No przegieciem oczywiscie byloby jakby laska po plazy publicznej szla nago zupelnie. Ale takie rzeczy sie nie zdarzaja, od tego sa plaze na naturystow. Na plazach na Majorce widzialem nawet kobiety 60 + topless i nikogo ten widok nie dziwil. W polsce to ludzie wzywaliby policje chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furious Girl
Zgadzam sie z Dla mnie to obciach. Dla mnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obciach, ale w naszym kraju, gdzie kobieta opalająca się w stringach jest uznawana za dziwkę. Ale pl to nie cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony kaczor
jebac polske i zacofanych polaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiony kaczor
no troche przesadzilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shhhhhhhhh
Każda szmata w stringach na plaży to zwykła nie szanująca się kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shhh: a właśnie taki pogląd jest częsty goska: i nie przeszkadzają ci te spojrzenia napalonych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×