Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolination

w stringach na plaży

Polecane posty

Gość nhjnujhn
kobietom sie to podoba, do momentu kiedy nie znajda sie na plazy z wlasnym facetem, a obok nich nie rozlozy sie kobieta o zabojczym ciele i piersiach w samych stringach. Wtedy juz wola te zacofana polske i babki w strojach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjndjdj
A tak apropo plaży, orientuje się ktoś ile piasku zmieści się w pochwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"alabala To nie jest w dobrym smaku. Kiedyś kobiety chodziły w zabudowanych kostiumach podkreślających ich krągłości a nie 'pokazujących te krągłości' i nigdy wcześniej ani później kobieta nie była seksowniejsza. Szkoda, że kobiety nie chcą być bardziej subtelne i tajemnicze, nie chcą podkręcać wyobraźni facetów, ale podawać wszystko na tacy. Poza tym na plaży są też dzieci.." no i popieram, w naszym kraju, w naszej kulturze, w tłumie Polaków co to się jarają każdą gołą dupą to jest niefajne. kiedyś się to może zmieni, a tymczasem opalać gołe tyłki w hiszpanii, albo na plaży nudystów ;) mnie osobiście boli, że kobiety przestaly być tajemnicze i eksponują wszystko jak towar na półkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturystka_26
W stringach na plaży oczywiście że tak. Natomiast ja wolę zdecydowanie bez niczego, oczywiście na plaży naturystycznej. Dziewczyny przełamujcie kompleksy i wstyd, jest rewelacyjnie, jestem przekonana że jak któraś z was spróbuje to już nigdy nie będzie chciała inaczej, bynajmniej ja tak mam, nie wyobrażam sobie białych pasków pozostałych po stroju kąpielowym. Piękna równomierna opalenizna to jest TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×