Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolination

w stringach na plaży

Polecane posty

nie no ok. Po prostu zazwyczaj faceci nie chcą, żeby ich kobiety publicznie tak się obnażały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam juz ze nie zwracam na to uwagi, nie mam problemow z odkrywaniem ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co byś zrobiła, jakby jakaś babka miała coś do tego, że tak paradujesz z gołym tyłkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zadna szmata i mam gdzies co jest akceptowane, nie bede sie gotowac w upal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióree
Nie wiem, czy już ktoś to napisał, ale to, że w Polsce jest to rzadkość nie koniecznie musi wynikać z zacofania. Po prostu żyjemy w takiej kulturze, każdy kraj ma swoją własną. W związku z tym, gdybym była za granicą i wokół same gołe dupy by latały :P to może z czasem bym się przemogła i czuła neutralinie (bo jak mam cały czas o tym myśleć, zamiast się zrelaksować, to bez sensu) ale w Polsce raczej nigdy nie czułabym się w takiej sytuacji komfortowo :P Ktoś mógłby wpaść na pomysł zrobienia zdjęć na wiocha.pl :P, faceci by się ślinili, uważali za łatwą, a inne kobiety patrzyłyby jak na dzifke :) Chociaż nie mam czego się wstydzić, to dla własnego komfortu wolę nie wystawiać dupy na świat :P Chyba, że nikt nie widzi, gdy plaża nie jest zatłoczona, ja sobie leżę i nie widać mnie zza parawanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
To nie jest w dobrym smaku. Kiedyś kobiety chodziły w zabudowanych kostiumach podkreślających ich krągłości a nie 'pokazujących te krągłości' i nigdy wcześniej ani później kobieta nie była seksowniejsza. Szkoda, że kobiety nie chcą być bardziej subtelne i tajemnicze, nie chcą podkręcać wyobraźni facetów, ale podawać wszystko na tacy. Poza tym na plaży są też dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
To nie jest w dobrym smaku. Kiedyś kobiety chodziły w zabudowanych kostiumach podkreślających ich krągłości a nie 'pokazujących te krągłości' i nigdy wcześniej ani później kobieta nie była seksowniejsza. Szkoda, że kobiety nie chcą być bardziej subtelne i tajemnicze, nie chcą podkręcać wyobraźni facetów, ale podawać wszystko na tacy. Poza tym na plaży są też dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
To nie jest w dobrym smaku. Kiedyś kobiety chodziły w zabudowanych kostiumach podkreślających ich krągłości a nie 'pokazujących te krągłości' i nigdy wcześniej ani później kobieta nie była seksowniejsza. Szkoda, że kobiety nie chcą być bardziej subtelne i tajemnicze, nie chcą podkręcać wyobraźni facetów, ale podawać wszystko na tacy. Poza tym na plaży są też dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaMoreneta
W Hiszpanii to jest normalny widok, kobieta w stringach i topless..I niejednokrotnie widziałam i starsze kobiety (50-60) opalające się topless..Na początku był to dla mnie szok, wiadomo, ale po pewnym czasie się przyzwyczaiłam i też zaczęłam się opalać topless:) I wcale nikt się nie gapił. Ciało ludzkie to ciało ludzkie i tyle. Widziałam masę tłustych ludzi na plaży i nawet mnie nie brzydzili. Ale to jest tylko i wyłącznie moja opinia. W Polsce bym się nie odważyła opalać topless/w stringach, ale za granicą, na "międzynarodowych" plażach, czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddkdj
Wkrótce dojdzie do tego że szmaty będą leżeć zupełnie na golasa eksponując krocze bo "nie będę się gotować w upał" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie w pełni do zaakceptowania ;) nie raz opalałam się w ten sposób. nie widzę żadnych przeciw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddkdj
milczeć kurvva :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×