Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DokonczZdanie69

Podnieca mnie...Dokończ zdanie.

Polecane posty

Gość jnfwjfjwerq
jeszcze nie mial. ostatnio powiedzial ze chcialby zobaczyc jak sie pieszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunoCx
podbieca mnie pocalunek z laska po spuszczeniu sie jej do ust i zapach spermy na jej ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszę na maila
PODNIECAJĄ MNIE: jak widzę jak facet ma wytrysk FANTAZJUJĘ O: seksie z dwoma facetami. Nigdy nie spróbuję,bo posypie się mój udany związek NIGDY NIE PRZYZNAM SIĘ: znajomym do tego,ze lubię się kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małolat Rysio
Podnieca mnie gdy widze moją mame w samej halce i stringach nieraz wieczorem albo z rana tak się przechadza ma czterdziestke ale jest podniecająca. Podglądam ją podniecam się przy tym raz chyba się zorientowała ale nic nie mówiła. Myśle o niej gdy się zaspokajam wie że to robie bo gdy brała pościel do prania przyglądała się plamom na prześcieradle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonia36
Podniecaja mnie faceci w garniturach tak zwani krawaciarze Fantazjuje o - ostry seks z mezczyzna ubranym tylko w koszule i krawat Nigdy nie przyznam sie do - kilka grzeszkow mam na sumieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonia36
Nigdy nie przyznam się do tego, że codziennie pomiędzy12-tą a 13-ta muszę przytrzymywać w kuchni kredens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małolat Rysio
Nie mogę sobie poradzić z podnieceniem podglądam mame przeglądam jej bielizne . Ona śpi w jednym pokoju ja w drugim wieczorem gdy kładziemy się spać myśle o jej ciele i masturbuje się ona też chyba to robi podsłuchałem ją w nocy jak pojękuje i się wierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galant
Podnieca mnie seks lezbijski w wykonaniu dojrzałej mamuśki z taką lolitką 13-14-to letnią najlepiej wtedy wale sobie konika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada26
mnie podnieca widok mojego męża tylko w bokserkach,ma boskie ciało i przez obcisłe gacie widać jego cudowny sprzęt w całej okazałości.Uwielbiam jak całuje mnie w szyje,ssa piersi,kocham go.Najbardziej chyba jak we mnie wchodzi-taki wielki,wypełnia mnie a ja jestem ciasna...mniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pienget
podniecaja mnie kiedy kobieta w trakcie traci hamulce i zaczyna robic rzeczy ktore do tej pory wychodzily poza jej granice "przyzwoitosci" z paru swietobliwych zrobilem lodziary i z jednej z nich analomanke piekne przezycia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta po 30 a co....
pienget Musisz być świetnym kochankiem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie podnieca dziewczyna w widocznej ciąży tak z 5-6 miesiąc...przepraszam , ale tak jest , bije sie w piersi..swoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-stka lekko puszysta
podnieca mnie; klaps w tyłeczek, trzęesące sie piersi w trakcie zabawy fantazja;2-óch facetów mna zajętych, ewentualnie cycata babka którą posówa mój małżonek nie przyznam sie; jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałenty
1.Podnieca mnie... moja siostra 2. Fantazjuję o... mojej siostrze w rajstopach 3.Nigdy nie przyznam się do... tego że jak rucham dmuchana lalkę to wyobrażam se że to moja siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whedif
1. podnieca mnie zarost, zegarek na ręce, stanowczość 2. fantazje są zbyt intymne żeby tutaj, zostawiam do popisu podszywom 3. to pytanie nie ma związku z poprzednimi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnieca mnie.........kubuś puchatek fantazjuję o ................klapouchym nigdy nie przyznam się że........... dymam prosiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna555
podnieca mnie...hmmmm....duzo rzeczy fantazjuje o....fajnym facecie..:]z ..hmm wyobraznia mysle o ...zajebistym seksie ....bez pruderiii... nie przyznam sie nigdy ze lubie....seks oralny:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whedif
jaśmin haha to dlatego prosiaczek zawsze taki wylekniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna555
bo zgubil oczy przy podnieceniu hahaha:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilynmgufi
hahah wiesniary marza tu o wspanialym zonatym, a ja te marzenia spelnilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna555
hahha wiesniara ma tylko jednego kutasa..hahha...tylko sie nim nie udlaw:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×