Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DokonczZdanie69

Podnieca mnie...Dokończ zdanie.

Polecane posty

Gość alerek
Magda_34 skad jestes ? Moze natkniesz sie na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Podniecają mnie... wyeksponowane pupy na zdrowych smukłych nóżkach. Do tego delikatny brzuszek, taki, który widać ale nie straszy i nie rozlewa się na biodra, bo odpowiednie wcięcie, wywołuje u mnie natychmiastowy wzwód. I jeszcze jak się komponuje z szerokimi ramionami, które dają podstawę dla drobnej szyi, to chyba sobie zaraz puknę.... :P heheheheh 2. Fantazjuję o .... o odrobinie fantazjii, bo jedynie co mi się udaje to, science fiction. 😭 I nigdy nie udaje mi się być na tyle delikatnym, by udowodnić swoje czysto ludzkie zamiary. 3. Nigdy nie przyznam się do... tego że z kręceniem wałów nie mam nitz wspólnego, ale lubię te przegrańskie klimaty. :D Dlatego niech wiedzą że jestem kurrwa mistrzem w "skręcie".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaboljebaka
Podnieca mnie oddawanie stolca na kobiecą twarz i piersi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieca pierś jest święta. Kto wie może, ktoś przed tobą ojciec wpadł na ten pomysł i teraz wyssałeś go z matczynej piersi. :O Życie bywa przewrotne. :P Ale matołów i kretynów przybywa. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaboljebaka
Dobrze że tylko z piersi matczynej to zrobiłem, po tobie sądząc ty wyssałes "to coś" z doopy ojca;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnieca mnie Kiedy mężczyzna patrzy na mnie pożądliwym wzrokiem.Topnieję wtedy dosłownie... Fantazjuję o seksie w trójkącie z jeszcze jedną kobietą. Nigdy nie przyznam się z iloma facetami spalam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z mkrą głową
Podnieca mnie gdybym miała się wyspowiadać ze swoich "grzechów" mojemu przystojnemu księdzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z mkrą głową
Podnieca mnie gdybym miała się wyspowiadać ze swoich "grzechów" mojemu przystojnemu księdzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogon
podnieca mnie jak wale w buzie do samego konca;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaa23
Podnieca mnie: wzrok eks ochroniarza kiedy patrzył mi w oczy i widzieliśmy że za chwilę będziemy się pieprzyć jakbyśmy mieli należeć tylko do siebie Marzę: o trójkącie z mężem i moim eks w jakimś egzotycznym miejscu Nigdy nie przyznam się: że chciałam kiedyś zarabiać na życie seksem z żonatymi mężczyznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobra m-c
Gdy inni na mnie patrzą/podglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefony w mojjej głowie
Podnieca mnie seks przez telefon z kimś totalnie nieznajomym. Podajesz numer, ktoś dzwoni i świntuszymy tak, że aż wstyd. Mam wtedy mega orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOGUS 31
Też lubię dochodzic i rozmawiając przez telefon słyszec jak dziewczyna dochodzi.Ale niestety nie mam z kim?694523860 to tak na wszelki wypadek moj nr.komorki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceman
1.Podniecają mnie...nietuzinkowe kobiety 2. Fantazjuję o...robieniu rzeczy których nigdy nie próbowałem a jeszcze lepiej odkrywaniu sfer o których istnieniu nie zdaje sobie pojęcia-jeszcze. 3.Nigdy nie przyznam się do... nie ma takiej rzeczy ,nie potrafię kłamać co najwyżej ukrywać do czasu aż ktoś zapyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekStopki24
A mnie podniecaja kobiece stopy w ponczoszkach, kocham ich zapach i smak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galimatias II
uuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saarra
Płaski brzuch mojego faceta z włoskami od pępka w dół...bardzo mnie podnieca pieszczenie tych okolic:P,podnieca mnie jak on patrzy na mnie z porządaniem i zachwytem w oczach,nic lepszego mi nie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saarra
Cześć Cukierek:) Fajnie Cię widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie aaaa
saarra :) miło Cię widzieć ,czuć (feel )! dziwne jak człowiek może reagować na 6 literek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee tam o9oo
dzisiaj środa więc balanga xxccf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saarra
Miło mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saarra fajnie Ciebie również widzieć ,:) twoją pozytywną aurę :) miałem super tydzień -a Ty jesteś jak wisienka na Torcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saarra
Życzę Ci samych super tygodni ,a o wisienkach nie wspomnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kobietko ! Ja Ci również życzę wszystkiego co najlepsze! Polubiłem Cię :) hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×