Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nadzieja67

Obrzeźna 1a lok u2u Skin Like Silk-opinie

Polecane posty

Byłam na depilacji laserem. Wykupiłam na Gruponie pakiet 599zł. Naprawdę jestem zadowolona. Jestem juz po 6ciu zabiegach i efekt rewelacja. Nie wiem jak długo się utrzyma ale tymczasem jestem zadowolona. Nie napotkałam problemów ,o których tu tyle wpisów ,może sie coś zmieniło-może wzieli pod uwagę negatywne sugestie. Dla mnie wszystko było w jak najlepszym porządku. No może poza pośpiechem i roztargnieniem niewielkim Pani,która mnie obsługiwała-ale narzekać nie można. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorelai89
matko ludzie nie nabierajcie sie na te reklamy... załosne !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem komu chce się wpisywać interpretacje o reklamach itd. Nawet jeśli by tak było to czemu człowieku chcesz robić antyreklame? masz ku temu powody? ujawnij swój adres mail albo tożsamość i porozmawiamy na priv. A jak nie to sie nie wtrącaj do rozmowy. nPonawiam swoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam
Nie polecam tego salonu. Może wygląda korzystnie ale nic po za tym. Wykupiłam kilka zabiegów na Gruponie i na szczęście nie zapłaciłam dużo ale nie było widać żadnych efektów, Ciągły pośpiech i 3 zabiegi z ciągu zaledwie godziny, Żenada. Brakuje tam sprzętu i kosmetyczki ciągle sie kręcą z gabinetu do gabinetu. na dodatek nie można się zrelaksować bo wciskają ciągle jakieś kosmetyki i naciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pochwala
Dla mnie dobry salon.Korzystam regularnie od roku z wielu usług i bardzo pochwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam! dostaliśmy jako prezent ślubny masaż dla młodej pary z talerzem słodkości... żal.. delicje 5 szt., kiść winogron i jeden cukierek. zero intymności, głośno, wszystko słychać co się dzieje na recepcji, zostaliśmy zdani na siebie, panie "masażystki" wyszły nie mówiąc co będzie, jak długo itp odwalenie pańszczyzny. Jestem masażystką i wiem , że nie są profesjonalni.Mąż chciał ubrać się i wyjść, ja też. Szkoda mi pieniędzy dzieci, które nam to zafundowały. Panie kosmetyczki ok. proszę wybrać inny salon, szczerze doradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby zarówno byłych pracowników jak i klientów, którzy w jakikolwiek sposób zostali oszukani, okradzeni przez Skin Like Silk / Studio Prestige i nie możecie odzyskać od nich pieniędzy skontaktujcie się ze mną na stoposzustwom2018@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragiczny salon! Nie wykonuja polowy zabiegow z tego, co zostalo wykupione. To co wykonuja robia na odwal sie. Wciskanie super promocyjnych zabiegow, ktore wykupic trzeba tylko tego jednego dnia, bo tylko dzis jest promocja, smiech na sali. W dodatku zadnej atmosfery relaksu, raczej jak na dworcu. ODRADZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×