Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kama2222

MEIZITANG-zielony czy czerwony??

Polecane posty

Witam Zastanawiam sie nad kupnem Meizitang'u,nie wiem tylko który wybrać,zielony czy czerwony.Nie mam doświadczenia z tabletkami na odchudzanie wiec nie mam pojecia czym one sie różnią.Proszę o porady i opisy Waszych doświadczeń z Meizitangiem...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden[
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
a po co tabletki? nie potrafisz ruszyć dupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej bezpieczniejszy
ADIPEX kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
kup butelkę wody i idź na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro zakazane_
haha przeczytalam wódki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola nowa
ADIPEX zakupiłam z tego numeru 503 732 461 i jest rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te leki są na pochodnej amfetaminy . Zanotowano wiele zgonów po tych lekach. Jak już koniecznie chcesz to zielony - jest słabszy niż czerwony a działa tak samo. Chudnie się na tych lekach ale tylko przez 1 miesiąc. Ja zgubiłam 9kg ale co z tego - jojo, kołatanie serca, mroczki przed oczami, problemy wypróżnianiem, bezsennośc, brak koncentracji. Lepiej ruszyc tyłek bo nawet meizi tanc bez diety nie pomoże za dużo :] powoduje tylko tyle że chce się jeśc mniej - tak samo jak szklanka wody przed posiłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Widze że męczycie się od bardzo długiego czasu z tematem odchudzania.Też to przeżyłam.Niewiedziałam jako poczatkująca co zastosować i od kogo kupić i jaki jest naprawde działani.Dziasiaj mam 26 kilo mniej po 11 tygodiach kuracji:))Jestem cyba najbardziej szczęśliwą ooba pod słońcem,a co najważniejsze nie widze już tych ludzi pogardliwie oglądających sie za mną na ulicy.Miałam taki okres w życiu że przez 6 miesięcy nie wychodziłam prawie nigdzie poza uczelnią.Kuracje zaczełam od lidy potem zielony meizi ana końcu meizitnc czerwony który przyniósł największe efekty.Nie ukrywam że po 6 tygodniu stosowania dawke zwiększyłm do 2 kapsulek dziennie,ponieważ działanie było już osłabione.Niestety organizm u wielu osób szybko przyzwyczaja się do tego preparatu.Troche przy tym ćwiczeń,no i jak jadłam to tylko to co zdrowe i niskokaloryczne(to napewno duży plus).Jednak brak apetytu miałam zabójczy.Dużo piłam,cociaż suchość u mnie ustach była słaba,ale jeść niechciało mi się wogóle.Jedyne co moge wam poradzic dziewczyny to zakup preparatów ze sprawdzonego źródła.Mojego sprzedawce poleciła mi znajoma farmaceutka,która od podsewki znaMeridie a przeciez to ta sama substancja cynna.Jestem po ogólnych wynikach i jet wszystko OK:))A tak się tyc wyników bałam.W razie pytań służe pomocą pod adresem iwcia1410@onet.com.pl Wiem co to znczy być nieatrakcyjnym lub mieć kompleksy.Życze wytrwałości:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuZ Nie Puszysty
Ponieważ mnostwo osob prosi o ujawnienie źródla , z ktorego nabylem Tabletki , postanowilem podac jedynie tel tych panstwa o reszte pytajcie pod tym numerem 515643322 i prosze o nie rozpowszechnianie tego numeru na prawo i lewo poniewaz sam bylem proszony o dyskrecje. Jednak po duzej liczbie prośb jakie otrzymywałem na moj adres e-mail zdecydowalem sie na udzielenie tego kontaktu w kilku watkachana Kafateri stwierdzilem ze to zeczywiscie nie wpozadku bo jednak mnie ktos pomogl w krytycznej dla mnie chwili i byc moze teraz uda sie mnie wyrwac kogos wrecz ze szpon rozpaczy wiem jedno napewno jednych z tych tabletek nie ma nikt inny do zaoferowania w internecie dlatego nie interesuje mnie skad ci panstwo je biora a wrecz przeciwnie cieszy mnie ze ich znalazlem ze te tab. dzialaja wrecz rewelacyjnie tak jak obiecywali i ze poraz setny nie zostaje oszukiwany na pieniadze. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie,co wy robicie?Jesteście nieodpowiedzialnie biorąc ta truciznę.Zachwyceni,niemalże w euforii...TO TRUCIZNA Z CHIN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patimka84
schudłam na meizitangu zielonym 50 kg w 7 miesięcy !!! tylko tyle mam do powiedzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafebombka
Ja brałam Meizitang czerwony kapsułki żelowe od calories@vp.pl i na mnie zadziałał bardzo dobrze,schudłam szybko bo po miesiacu już ponad 7,500kg wiadomo,że rano waga jest mniejsza,wiec z reguły waże sie tylko wieczorem :) polecam ten namiar ze wzgledu na to,że sama już wczesniej raz natknełam sie na Apap w paczce zamiast Meizitangu i wiem,że oszuści tylko czekaja na naiwne osoby. Pozdrawiam odchudzajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda792
patimka84 mozesz dac namiar na te tabletki? madzia-ck16@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kup adipex.po meizitangu zanotowano duzo zgonow.sama chcialam kupic ale chyba zdecyduje sie na adipex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam tego preparatu mezitang . tyle lat temu skusiłam się na niego dwa razy fakt jest taki że rezultaty były oszałamiające Ale potem porażka . po tym preparacie. Schudłam do mak mniejszego rozmiaru 36 z tym że codziennie chodziłam na siłownię i ćwiczyć po dwie godziny. No niestety jak przestałam to zaczęłam tyc i do tej pory Tyje teraz z 36 rozmiar ubrania noszę 50 i nic nie mogę na siebie kupić. Więc dobrze się zastanówcie zanim sięgnięcie po te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam meizitang zielony i efekt był szybko i wooow. W dwa tygodnie schudłam 8kg. Niestety jest też efekt uboczny tego ponieważ przez meizitang mam problemy z błędnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna

moje drogie mam do sprzedania Adipex 75, 2 opakowania ( od ankafitness, moim zdaniem jedna z niewielu uczciwych), zostalo mi po kuracji, ale co sie bedzie marnowalo zwlaszcza przed swietami :)

posiadam tez 10 listkow ( 2, 5 opakoewania) hormonu T3

senna.jesienna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×