Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna Stolarczyk

Jak walczycie z cellulitem:)

Polecane posty

Hej Kobietki. Moze wypiszemy metody i kosmetyki jakimi walczymy z cellulitem. ja co prawda mam juz prawie niewidoczny, ale moje metody juz mnie nudza i mam chec wyprobowania czegos innego. Moze podzielmy sie doswiadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
ja polecam czerwony balsam rozgrzewajacy ziaji. Efekt - po dwoch tygodniach picia wody 2l dziennie, cwiczenia na nogi i posladki 3 razy w tyg i ten balsam codziennie - 4cm mniej w udach a po cellu ani sladu :) i walczyc juz nie musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja masuje cialo codziennie od dwoch miesiecy szczotka z wypustakami made in rosman, po takim masazu wcieram w skore ud, posladkow i brzucha balsam drenujacy Ziaja Rebulid (bardzo dobre efekty daja kosmetyki Eveline wyszczuplajace, ale nienawidze efektu chlodzenia, jest okropny.) Skora jest gladziutka, rowniotka, miła w dotyku, cellulit naprawde zmniejszony po 2 miesiacach takiego zabiegu. Aktualnie do pielegnacji dolaczylam masaz banka chinska na oliwce Hipp. Ale dopiero masowalam 4 razy, wiec nie moge napisac o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
to chyba mamy ten sam balsam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jest czarny w malym opakowaniu. Nie daje efektow chlodzenia ani rozgrzewania. Działanie bardzo dobre. nie mierze sie, bo nie chce schudnac, tylko pozbyc sie cellulitu, ale efekty widac. kiedys jak usiadlam noga na nodze, to skora na udach byla brzydka, pomarsszczona, zaatakowana cellulitem. teraz tego nie ma. Jak lapie skore mocno i sciskam to cos tam jeszcze widac, ale juz niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarrretka
Ja zdecydowałam się na siłownie-ćwiczenia siłowe, plus czasem kardio, żeby zbudować mięśnie, które zastąpią tkankę tłuszczową. Do tego CLA, dużo zielonej herbaty, masowanie szczotką z włosia i wypustkami(Rossmann)...po 3 miesiącach regularnych ćwiczeń z 3 stopnia cellulitu mam 1(widoczny przy ściśnięciu). Żadnych balsamów wyszczuplających oprócz nawilżających z Nivei nie używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardyna
nigdy nie ma 1 sposobu: -peelingi -balsam (nigdy nie uważałam, że jakoś dużo pomagają, ale lepiej używać niż nie) najlepiej z kofeiną - i jeszcze masażer co wieczór http://www.avengroup.pl/urzadzenie-do-masazu-relax-tone.html gdyby nie cellulit, życie byłoby piękniejsze... i więcej czasu bym miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×