Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dagmara Br.... (PUP)

Prowadze szkolenie dla osob bezrobotnych!!! I nie uwierzycie

Polecane posty

Gość poororoor
Uważajcie na SAPIENTI SAT to złodziej i oszust Viktor folemeyev :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poororoor
to viktor folemeyev :) ruski biedak co wciska tabletki na stacjach benzynowych bo po nich samochody niby mniej spalają :) wtopił w piramidzie finansowej intway jak nikt a tez takie tu prawil kazania jaki to on bogaty bedzie itd :) Szkoda czasu na czytanie jego wypocin. Ludzi naciągał na wpłaty złotówki na swoje konto :D tak zarabia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yy jakie tabletki na spalanie
czyli co połykasz a samochód szybciej jedzie? a może to jakieś powerowe tabletki łykasz i pchasz auto i ono wtedy nie spala , bo to ruski speed :P albo wrzucasz do pustego baku i auto samo jedzie i na dodatek wie gdzie bo używa twojego gpsa a ty naj****y jak stodoła leżysz na tylnym siedzeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli co połykasz a samochód szybciej jedzie? a może to jakieś powerowe tabletki łykasz i pchasz auto i ono wtedy nie spala " vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Wiedziałem że jesteś głupi, ale nie myślałem że aż tak!!! :-D Otóż, dla ciebie, człowieku "nadzwyczaj obdorowany umysłowo", wytłumaczę raz jeszcze. Ten produkt nazywa się MPG (od angielskiego Mila Per Gallon) i istnieje on w kilku formach: w płynie, granulkach i w tabletkach. Dodaje się ten produkt do baku pojazdu pod czas tankowania. Jest to katalizator spalania paliwa i działanie jego polega na zwiększeniu stopnia spalani mieszanki paliwowej w komorach silnika z 50-60% przy zwykłym paliwie do 98-99% przy paliwie wzbogaconym. Z tym katalizatorem uwalnia się więcej energii, co i powoduje, że samochód (motor, statek, lokomotywa, itd) jedzie (płynie, leci) dalej niż przy "normalnym" paliwie. Środek ten opracowali Amerykanie jako komponent paliwa dla silników rakietowych Shatłów i innych Czalendżerów, żeby owe rakiety mogły lecieć dalej bez zwiększenia pojemności zbiorników paliwa i zwiększenia wagi rakiety. Ja i moja rodzina korzystamy z tego środka od ponad 2 lat i mamy oszczędnośc paliwa w granicach 24-25%. Co zostawia nam w portfelu 3300 zł rocznie na jednym aucie. :-D Ty sobie możesz się śmiać i nabijać i przy tym bulić za benzynę czy ON. A ja w tym czasie wydam zaoszczędzoną kasę na coś fajnego i pożytecznego dla siebie czy bliskich! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet nie chce mi się tych wypocin o granulach czytac " vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv I właśnie dlatego jesteś na tym forum jako szukająca pomocy, a ja tym, kto może pomóc większości potrzebującym! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak!!! Każdego, kto ma problemy umysłowe uprzejmie proszę mnie totalnie olewać! Szkoda na takich czasu i sił. Do rozmowy zapraszam tych, kto potrafi wykazać się dobrym wychowaniem, kulturą i rozsądkiem! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43millka
Byłam dwa razy w swoim życiu na szkoleniu dla bezrobotnych. Dla mnie to beznadzieja. Rozwiązywaliśmy rebusy, testy, kolorowaliśmy malowanki, kleiliśmy łańcuch na choinkę. Tylko w jakim celu? Kobitka która to prowadziła traktowała nas jak przygłupów, opowiadając bajki typu uwierz w siebie, praca leży na ulicy, a na koniec stwierdziła ze każdy może założyć firmę, że trzeba tylko chcieć..... Ja po takim szkoleniu wyszłam bardzo zdołowana, bo nie dość że bez pracy byłam to jeszcze ktoś robił ze mnie debila a sam brał za to kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebuję rad głupków forumowych i życiowych przegrańców. W tym samym czasie pozdrawiam myślących i ambitnych!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytajcie nawet postów
nie czytajcie tego co pisze sapienti szkoda oczu:P to kretyn od amwaya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wezcie spadajcie. skoro jest cos takiego jak zasilek i mam prawo go pobierac to dlaczego nie mam skorzystac?w koncu po cos go wymyslili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skoro jest cos takiego jak zasilek i mam prawo go pobierac to dlaczego nie mam skorzystac?" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv No! Przynajmniej gość szczerze i otwarcie mówi o swoich zamiarach! A nie ściemnia, że pracy w Polsce niema czy pracodawca ma za duże wymaganie i takie tam inne pierdoły. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie zasiłku troche
tak ale zasiłek czyli np Kuroniówka , jest tylko na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×