Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1rU

pomysł na prezent komunijny

Polecane posty

Witam. Chrześniak ma za 1,5 tyg komunie i mam zagwozdkę jaki prezent kupić dla niego. Posiada już telefon kom, aparat fotograficzny, rower, rolki ,konsolę do gier, a od dziadków ma dostać laptop na komunie. Na prezent zamierzam wydać ok 500 zł. Proszę o podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w innym wątku pisałam, że może do tej elektroniki warto kupić jakąś oryginalną zabawkę:) byłam ostatnio w Toys"R"Us w Blue City i kupiłam rakiety do speed badminghtona, bardzo fajny prezent może być, a do tego tablica do lotek:) albo trampolina za 400 zł chyba była tez na prezent dobra rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że taka trampolina to lepszy prezent niż laptop czy tablet, przynajmniej dziecko się otyłości nie nabawi;) Ale, żeby dostać trampolinę trzeba mieć dom z podwórkiem, dla tych co z bloków, raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Hej. Jeśli mieszkasz w Krakowie alb okolicach, to polecę Ci galerię Magdalenka w Bochni. Mają tam naprawdę duży wybór artykułów dla dzieci. Ceny też są lepsze niż w miastach. Ja zawsze jeżdżę tam na jakieś tego typu zakupy (przed komuniami, urodzinami, etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×