Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

kurcze nie pamietam ile ale wykazywalo sam poczatek ciazy HCG jest naprawde wiarygodne zaplacilam chyba 15 zl za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola1983
pseudonim......wiek.....mc starań......tydzień ciąży....płeć......poród przyszła_mamusia1990..21........1...........0........ ......0...............0 starania 201333....26.....0....0.....0.....0.... dargatka85.........27....1.....0.....0......0.... nuś27...............27.........2..............0......... . mała56.................25.......1.................0..... .......0........ ewuss185..............23........2..............0......... ....0....... karolowa..............26.........0.............0......... ....0............0 Hania_85_05.........27............2................0..... ..........0.............0 *****kamola*****.......27.............0..............0... ...........0..............0 sandziia ..........18..................1...............0............. ....0.............0 Lola1983..........29.....13...................0.................0...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
to gratulacje....matkoo jak ja sie cieszę,z=że juz po studiach jestem....nie moge sie na pracy skoncentrować a gdybym miała jeszcze egzaminy to byłby jakis koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze o testach tez piszecie ja robilam ich az 4 a kazdy wychodzil inaczej nawet malenka bladziusienka druga kreseczka moze oznaczac ciaze wierzcie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ja już to chrzanie...nie robię testu do @ bo znowu mi smutno będzie:( a potem się zobaczy....został jeszcze tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola1983
Ja sobie policzylam i tez mi wyszlo,ze tak najrealniej to byloby zrobic test 13 czerwca bo akurat wypadnie wtedy 34 dzien mego cyklu.... Ale juz wiem,ze nie wytrzymam tak dlugo, to az caly tydzien :-( no chyba,ze moj TZ gdzies mnie zabierze na dlugi weekend i nie bede miala czasu myslec o glupotkach :) zycze tego sobie i wam staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałyście:) ja już w tym cyklu straciłam nadzieję, że się udało. Może następny będzie lepszy. a z tymi testami to faktycznie różnie bywa. Duśka i Lola miło Was przywitać i poznać :!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
a co to???? nie ma nikogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no nic:( biore swój podły humor i idę spac:) miłej nocy dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola1983
Wszystkie sie do roboty wziely i pracuja zeby dwie krechy na testach byly ;) U mnie humor tez nijaki Dargatko , jedyne co mnie pociesza to bol cyckow ;) ktore coraz mocniej bola dajac cien nadziei,ze hiper czuly test ciazowy byl zrobiony za wczesnie i sie mylil.... A i temp.37.1 ale z drugiej strony to wieczorem moze byc podwyzszona i to nic nie musi znaczyc ... Milego wieczorku dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny ja dopiero wróciłam od koleżanki męża nie ma to co mialam robic wino wypilysmy i tak nie wierze ze mi sie udalo :( nic nie czujke sutki tylko mnie bola przy otyku ale zawsze bola przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Przyłączam się: pseudonim......wiek.....mc starań......tydzień ciąży....płeć......poród przyszła_mamusia1990..21........1...........0........ ......0...............0 starania 201333....26.....0....0.....0.....0.... dargatka85.........27....1.....0.....0......0.... nuś27...............27.........2..............0......... . mała56.................25.......1.................0..... .......0........ ewuss185..............23........2..............0......... ....0....... karolowa..............26.........0.............0......... ....0............0 Hania_85_05.........27............2................0..... ..........0.............0 *****kamola*****.......27.............0..............0... ...........0..............0 sandziia ..........18..................1...............0............. ....0.............0 Lola1983..........29.....13...................0.......... .......0...........0 metafora . .......26......1...................0..................0............0 Obecnie 15 dzień cyklu, przytulanie było 5,7 i 9 dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) nie było mnie bo mam nocki teraz i dzień przesypiam;) widze sie rozpisałyście, ale to dobrze bo przynajmniej jest można z kimś popisac:). trzymam kciuki za was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki :( a mnie dzis dopadl mega dół :( obudziłam się z myślą że wszystko stracone, ze nawet testu nie ma co wykonywac, a jak sobie pomyslalam ze Wy temp. mierzycie, sluz ogladacie, kochacie sie 2 razy dziennie, a ja nic a seks jak byl tak jest, nic wiecej, to w ogole... :( niewiem czemu ale wiem ze nic nie jest na rzeczy, nic mnie nie boli, nic nie kluje, nie dolega, wczoraj sie nawet nie kochalismy... do d... to wszystko, chyba sobie butelke wina kupie bo nie wytrzymam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee... a jeszcze dzis uderzyl w monitor mi artykul "chcesz blizniaki? - bierz tabletki antykoncepcyjne" no szlag by to trafil... chce dziecko bardzo, ale kuzwa nie blizniaki!!! (sorry za slownictwo ale ja dzis naprawde mam bad day) mam wrazenie ze przegralam z tym cyklem, i jestem tak wnerwiona... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie chciało choc nie do konca wierze ze sie nie udalo bo mimo okresu to dalej sie tak dziwnie czuje. na fajki odrzuca, bola piersi i krotki okres tylko 3 dni takze nie wiem za tydzien jeszcze powotrze test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
a mnie przestały boleć,bolały mnie strasznie przez kilka dni a teraz nic, tylko jakb dotkne to lekko je czuje:( ....noo i do tego się wyspałam wiec może i dzień będzie lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama kiedy urodzila brata strasznie sie bala, urodzila go w domu, taka niespodzianka byla, a ona byla przekonana ze za wczesnie, ze to wczesniak jest... bo miala do 3 miesiaca ciazy krotkie miesiaczki, myslala ze nie jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos pisala o testach co wykrywaja 2dniowa ciaze nawet, czy dobrze pamietam ze sa w tesco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ja czuje ze to bedzie przegrany cykl, niestety :( zazdroszcze Wam tych objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no ja też już powoli się godze z tym, że moze nic nie być:( powiedziałam wczoraj mojemu,że zrobiłam test i nic, no co on: po co mi mowiłaś?! a jeśli chodzi o mamy to moja zaszła w 3 ciąże za pierwszym razem:) moze sa jakieś uwarunkowania genetyczne na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
metafora witamy serdecznie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×