Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

Dzien dobry dziewczynki :) Haniu przykro, ale kochana niewiem czy Cie pociesze, ale napewno nie bedziesz sama z @ w tym miesiacu. Pewnie tylko szczesciarom sie uda w czerwcu :) Takze glowa do gory, przyjdzie czas znowu na ciezka przyjemna prace :D dargatka uwierz mi ze czasami tez mam wrazenie ze czytam o sobie :D ale dzieki temu niby to tylko forum i ludzie piszacy na nim, staje sie AŻ forum i to jestescie AŻ Wy, lubie tu zagladac i przejmuje sie Wami 🌼 Ja wczoraj wieczor spedzilam w ogrodzie, mialam jeszcze "zajscie" z męzolem, ale ogolnie dzis czuje sie lepiej niz wczoraj. Wieczorem sie pogodzilismy pracujac jeszcze na brak @ ;) Ale staram sie nie myslec, moze a moze nie... Poprzesadzalam sobie roze, przesadzilam migdalka, zasadzilam roze angielskie, poplakalam sie jeszcze bo mialam chwile kiedy myslalam ze przekopie wszystko i walcem przejade na koncu :D Moj K* wieczorkiem spytal sie mnie jak mysle "chlopiec bedzie czy dziewczynka?" bo jemu to obojetnie. No i poruszylam temat ze to nie jest takie hop siup, ze moze sie zaraz nie udac. Zrozumial, aczkolwiek widzialam i slyszalam jak mowil ze ma jednak nadzieje ze to bedzie juz. Bedzie mi baaardzo przykro cos czuje, i mimo na pewno jego sprzeciwu to butelka wina pojdzie na zalanie smutku. Niby staram sie nie myslec o tym ale ciezko odciagnac mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... robilam wczoraj test w poludnie, ten od 6 dni w gore, i jedna krecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja byłam zajęta ale miło się aż czyta was, ja wczoraj miałam takie spięcie z moim, że dostał pare płaskich na otrząśnięcie, ogólnie chodze taka zła, pospinaliśmy się a on spakował piwa i poleciał wrócił o 22 i myślał, że go z otwartymi ramionami przywitam !! :P ile dni po miesiączce się stara? ja wpisywałam w internecie kalendarzyk i tam dł cyklu trzeba wpisać tylko, że ja 24 maja miałam pierwszy cykl od stycznia bo problemy miałam, luterine biore, to podobno pomaga przy problemach, skoro 24 miałam miesiaczke a 29 się skonczyl to kiedy mam przewidywalnie te dni płodne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandzia jeśli @ zaczął Ci się 24 maja to dziś lub jutro będziesz miała owulacje a to znaczy, że masz teraz dni płodne, ale to się zgodzi jeśli masz 28 dniowy cykl czy ja dobrze zrozumiałam, że spoliczkowałaś swojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze zrozumiałaś, ja jestem bardzo nerwowa, trudno mnie wyprowadzić z równowagi ale jak już to jest masakra, lata co mam pod ręką, o to trzeba się pogodzić ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania to poczatki nic sie nie martw:P Mialam dzis nie pisać ale czuje jak podbrzusze mnie ciągnie nie boli tylko ciagnie. Ale za 8 dni @ wiec moze dlatego ale nie mialam takiego uczucia jeszcze ale pierwszy miesiac staran to raczej nie mozliwe bez obserwacji swojego ciala zobaczymy..Ja testu nie robie boje sie ze moze nie wykazac nawet jak jestem w ciazy bo bedzie za wczesnie...Chcialam sie z wami podzielic ta mysla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandzia oj Ty nerwusie, odprężyć się proszę i pogodzić z facetem żebyście mieli ochotę ;) przyszla mamusio a moze... kiedy zrobisz tescik? wiecie co kobietki, dzis kazdy ma na pewno wolne, prosze wziac przyszlych ojcow swoich dzieci pod pachę, i pojsc na spacerek... my dzis tak zrobilismy, i wiecie... bylo pieknie, smialismy sie, rozmawialismy, milczelismy, trzymalismy za rece, i dawno juz nie bylo tak spokojnie, tak wolno plynal czas, nigdzie sie nie spieszylismy, pieknie bylo mam nadzieje ze kazda z Was miala dzisiaj takie piekne chwile 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam na K* i zjemy lody przed tv, kupilam Carte Dore, jak na lody drogie byly bo 17 zl kosztowaly 1 litr chyba, mam nadzieje ze niebo w gebie bedzie :D dzisiaj bylam "sloneczkiem" :D dobra koncze pisac na dzis, bo sie rozplywam, od skrajnosci w skrajnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my w tym miesiacu nastepne starania. choc pewnie nie wyjdzie bo ciagle w podrozy i na walizkach, tak ze pewnie minie nas owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś miałam za burzliwe chwile żeby spacerkować, ale jutro napewno, ale sie zezłosciłam bo nie wykorzystaliśmy dziś dni płodnych, zrobiłam sobie nugettsy i wpadlam się pożalić troche, ja chyba wole iśc niebawem na bete niż testy robić, pójdę po zakończeniu roku i bd jasne czy sie udało czy nie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny testuje jak @ nie przyjdzie 15 czerwca bo termin mam na 14 15 czerwiec wiec jeszcze troszkie. My tez wcziraj spacerek i było miło mimo ze dni plodnych nie było nie patrzylismy na to dalismy sie poniesc:P Jade na zakupy coś sobie moze kupie odezwe sie pozniej buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandzia a czemu tak burzliwie bylo? przyszla mamusio ja bede testowac w niedziele albo poniedzialek tym wczesnym testem (wykrywa 2-3dniowa ciaze) ale mysle ze sie nie udalo, i sie z tym pogodzilam juz, poukladalam sobie w glowie i nie przejmuje sie, jak nie mysle za duzo :p pozatym ja sie boje ciazy :p i dzieki temu az tak sie nie przejmuje :p mialysmy obie bardzo mily czwartek :) pochwal sie zakupami ;) ja bylam dzis rano pozytywnie zaskoczona, wczoraj paki przesadzonych roz przywiedly i klaply totalnie, dzis ide z sekatorem zeby sie nie wysililaly nanie, a one sie podniosly, beda kwiaty, beda :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze nie ma co panikowac, choc jak ostatnio dopadl mnie mega dół, to była tragedia... ale każdy musi mieć czasami gorszy dzień, dobrze że czasami ;) nie, mysle ze nic nie rozkwita :) a beta tak szybko wykrywa ciązę? ja bede robic test zeby znikla "iskierka" bo wiem ze nic nie kielkuje, ale wiecie... jest jeszcze jakas niepewnosc a ja tego uczucia nie cierpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamusio a co kupujesz? od razu mysle o perfumach bo sama mialam manie na zapachy, teraz poluje na mexxa ale jakiegos w przecenie, na dzien dziecka dostalam Pure O2 z Avonu, sama sobie sprawiłam Celebre, ale wciaz to nie jest to cos... mam tez Playoby od meza, i pumy, ale ja jestem strasznie wybredna co do zapachow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpimy, a ja od rana zła , kot mi suszarke z praniem przewrócił i złamał, mój mi zjadł moje nugetssy, obrażony chodzi bo mu powiedzialam ze obok niego lezy przewrocona suszarka a on sobie gotuje , MASAKRA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandziia :D wiem co czujesz :D ja ostatnio prawie płakałam ze złości :D masz huśtawkę... ale ważny jest powód - dlaczego...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do suszarki się nie martw, moja pękła w tamtym tygodniu, kupiłam z mrovki za 40 zl i naprawde wydaje sie bardzo stabilna, byly nawet po 28 zl, i po 150 tez byly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
No hej Kochane!! ja juz na nogach od 6 bo moj do pracy wychodził:( my wczoraj tez mielismy spacerek za rączkę, lody, a potem.....tak się pokłóciliśmy,że chyba nie pamietam takiej kłótni przez cały nasz związek. rozbiłam telefon dotykowy, poszła szybka..ale co tu duzo gadać, moja wina i tyle! nie wiem co mi wczoraj odbiło, nie paliłam juz tyle czasu a wczoraj dorwałam sie do fajki i zapaliłam, o on mnie przyłapał:( tak mi głupio było....i jeszcze go zawiodłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dargatko wybacz mi nie lojalność, ale trzymam stronę Twojego faceta, moze tez dlatego ze ja nie paląca, ale nie dziwie mu się że się zdenerowowal... :o mam nadzieje ze juz sie pogodziliscie? 🌼 ech, pomysl o tym ze to nie bylo przeciwko Tobie napewno ale dla Twojego, Waszego pewnie niedlugo dobra ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
No on mi mowił to samo:( strasznie mi zle, ze go tak rozczarowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie tak nie przejmuj, kazdy z nas robi cos czego zaluje, uwierz :) teraz przynajmniej wiesz ze nie ma co go oszukiwac, a jak bedziesz miala chec ogromna znowu zapalic to powiedz mu to, z tego co czytam bardzo mu zalezy na zdrowiu Twoim i Waszego dziecka, wiec napewno pomoze ci zwalczyc ta pokuse :) buzka do gory, Twojemu mezczyznie bardzo na Tobie/na Was zalezy, i tak pomysl o tym wczorajszej sprzeczce 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
dzieki:) ja już wiem, że nie zapale! chyba jestem najlepsza w spieprzaniu sprawy...no ale nic, trzeba sie podnieść i isć do przodu:) kurde a tak wracając do NASZEGO tematu to non stop mam gorączkę, już 10 dni??? nie wiem o co kaman? matko jak ja się boję @ zostało jeszcze 6 dni:( mam też nadzieję,że te bolące piersi to nie jest obiaw zblizania sie !@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
a jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pisalam i nie tylko ja to pisalam wczesniej na stronach ze mam przeczucie ze Ty dargatko @ juz nie dostaniesz przez najblizsze kilka miesiecy ;) ja nie czuje sie w ogole :D tescik zrobie ale wiem ze bedzie jedna krecha, tak dla pewnosci zrobie sobie i juz, ech, nie ma co, staram sie nie napalać na ciąze, moze w przyszlym cyklu? mysle ze w przyszlym zyklu pojde do gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
a temperature mierzysz? jenyyy jak ja bym chciała,żeby Twoje przeczucia się spełniły:) ja tak sobie gadałam z koleżankami z pracy i one prawie wszystkie zaszły za pierwszym albo za drugim razem, czyli takie cos sie zdarza:) i to nic dziwnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×