Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

tak, beta wtkrywa wcześniej niż test płytkowy , sama robiłam, tam masz normy napisane co i jak ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
to może zrobie....ehhh sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
matkoooo moj mąż się załamie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was . Dam wam rade ktora w moim przypadku byla skuteczna. Bardzo pragnelismy z mezem dziecka i przez pol roku ponad nic nie wychodzilo a kiedy sobie odpuscilismy i przestalismy o tym myslec udalo sie a teraz powoli zaczynam 4 miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny 🖐️ dargatko przytulam, ale pamietaj ze pewnosc nabedziesz albo po badaniach laboratoryjnych albo musisz poczekac, slyszalam wiele razy ze test wychodzil negatywny, czasami nawet dzien po spodziewanej miesiaczce, a pozniej sie okazywalo ze kobitka byla juz w ciazy, ty;lko stezenie hormonu bylo za male, takze kochana wdech-wydech jeszcze nic nie jest pewne ok? ;) :) przyszla mamusiu ja mam prosbe mozemy dodac do tabeli albo gdzies indziej imiona? ciezko mi sie pisze calymi nickami... naprawde jest rozdrazniona... moze to znak? Qrska gratuluję serdecznie. Niby pewnie wszystkie o tym wiemy, ale wiesz jak to jest... jak sie pragnie czegos i oczekuje w niepewności. Kobitki a u mnie słoneczko wyszło, cieplutko się robi. Chyba dziś pogrzebię w ogrodzie jak znajdę chwilkę. I za moje psiaki musiałabym się wziąć w końcu, ostrzyc je, wyczesać... za dużo dziś naplanowałam. Z racji tego że bardzo lubię to dla każdej róża na dzień dobry (powiedzmy, bo to róży nie przypomina ;) ) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 dziewczyny postarajcie się myśleć pozytywnie, ja wiem że jest to ciężkie, bo sama odganiam myśli o spodziewanej @ jak tylko mogę, bo gdybym zaczęła myśleć o @ to bym się na pewno podłamała, ale żadna z nas jeszcze nie ma nic pewnego, ani w prawo ani w lewo, więc bądźmy dobrej nadziei 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj zamówiłam dwie bluzy :D nie mogłam się zdecydować i kupiłam szarą i malinową (chyba?) http://allegro.pl/firmowa-czaderska-bluza-kieszen-kangurka-hit-38-m-i2354300930.html http://allegro.pl/visconti-szara-bluza-sluchawki-emo-skate-38-m-i2371521381.html Mam problem, jakiś miesiąc temu byłam na basenie, i wchodząc do jaccuzi uderzyłam się w kolano, mocno, ale w wodzie ból był trochę mniejszy, a od tamtego czasu co jakiś czas boli mnie bardzo mocno, czasami nie, a czasami jak zaboli 😭 zazwyczaj jak przeniose ciezar na ta noge, mozliwe ze tak dlugo stluczenie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
KAROLOWA: dzięki za wsparcie, bo powiem szczerze,ze troszke sie podłamałam:( nawet nie sadzilam,ze tak zareaguje. cały czas podchodziłam do tego na zimno...a tu jeden negatywny wynik testu a ja juz dół. byłam przed chwilą w lab.na badaniach ale beta hcg robia tylko rano i dlugo sie czeka na wyniki. ael juz sama nie wiem czy chce wiedziec....u mnie na północy też sie rozpogadza...piękne słoneczko wychodzi. ale ja ci zazdroszczę ogrodu, bo poleniuchowałabym nieco na świeżym powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
KAROLOWA: dzięki za wsparcie, bo powiem szczerze,ze troszke sie podłamałam:( nawet nie sadzilam,ze tak zareaguje. cały czas podchodziłam do tego na zimno...a tu jeden negatywny wynik testu a ja juz dół. byłam przed chwilą w lab.na badaniach ale beta hcg robia tylko rano i dlugo sie czeka na wyniki. ael juz sama nie wiem czy chce wiedziec....u mnie na północy też sie rozpogadza...piękne słoneczko wychodzi. ale ja ci zazdroszczę ogrodu, bo poleniuchowałabym nieco na świeżym powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ojoe dwa razy się wysłałó :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dargatka, nie mysl o tym, wiem ze ciezko... wiesz, ja staram sie odpedzac mysl "bedzie jedna czy dwie kreski?" mysle "co bedzie o bedzie, niczego nie zmienie co ma byc to i tak bedzie, i koniec" przynajmniej w takich sprawach i zaprzatam sobie glowe ogrodem, czesaniem psow itd. :) choc sa takie momenty ze wyobrazam sobie "jedna kreska" i lece w dół psychiczny, ale zaraz staram sie stanąć na nogi :) a tym bardziej Ty nie przejmuj się, jeszcze nic nie jest pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ogrodu to rzadko kiedy leniuchuje w nim, czesciej pracuje, ale to i tak odpreza... tylko moje dwa psiaki robia w ogrodzie takie cuda ze siwieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no właśnie, praca w ogrodzie tez ma swoje zalety. postaram się nie przejmować, ale chyba juz więcej testu nie zrobie:( poczekam na @ i wtedy jak sie bede denerwowala, albo nawet łezka mi sie uroni to zawsze bede mogła zwalic na napiecie przed @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
tylko wiesz, do tej pory wszystkie objawy, typu skurcze brzucha, czy ból piersi albo ta moja goraczka kojarzone były z "może ciążą" a teraz predzej spodziewam się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dargatka85 ja mam to samo jutro @ a dzis test neg :( też miałam nadzieję a teraz się tylko dołuję. Mój mąż póki co ma do mnei cierpliwośc ale moje nerwy są w rozsypce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
jenyy biedne te nasze chłopy....mój niestety juz nie wytrzymuje, niby sie stara, ale i tak dochodzi do zgrzytów. ja boje sie mu powiedzieć, że zrobiłam test i nic:( a juz tak pieknie planowałam jak powiem mężowi, że sa dwie kreseczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ale podniosło mnie na duchu forum, na którym dziewczyny sobie opowiadaly, że szybciutko im się udało i bez żadnego "cudaczenia" -czyli i tak się zdarza:) mam nadzieję,że i nasze forum niebawem będzie takim wspierającym, bo w końcu ktorejs z nas się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie mozemy dodac imiona. Ja założyłam tylko temat ale to my wszystkie razem go tworzymy my -STARACZKI HE:) KAZDY TU MOZE COS ZAPROPONOWAĆ:p dargatka- tak jak ci mówiłam moglo byc za wczesnie wiec czekamy razem do terminu@ mysle ze nie masz powodów do zmartwienia trzymajmy za siebie kciuki ja jestem dobrej mysli ze @ nie przyjdzie ale nie czuje sie inaczej niz zwykle nie biorac pod uwage mojego przeziebienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz, zaraz... dargatko przeciez my czekamy mniej wiecej tego samego dnia na @, czyli 13 czerwca... tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, sprawdzilam, tak obie czekamy na sądny ok. 13 czerwca czyli na @ dlaczego juz robilas test? ej... Ty sie nie przejmuj, chyba ze masz z 35 dniowy cykl, ja sobie sprawdzilam w necie i test zrobie dopiero w niedziele, wczesniej uwazam ze nie ma sensu ;) jesli masz cykl podobnie jak ja, ok.25-28 dni to wypadaja Ci dnie plodne kalkulujac ksiazkowo tak koniec maja/poczatek czerwca, i juz zrobilas test? Dargatko poczekaj chociaz do konca tego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wczesnie, naprawde, jesli wyjdzie Ci pozytyw to sie nie zdziwie bo ten negatyw jest oszukany bo wedlug mnie na test jest za wczesnie, ja mam pink test ten co wykrywa po 6 dniach od zaplodnienia i mysle ze najwczesniej moge go sobie zrobic w ta niedziele hehehe... w ogole przyszla mamo, dargatko... czekamy, czekamy na ten 13 :) wszystkie trzy :) oby kazda z Nas byla zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam do @ jak sie nie pojawi bede testowac. Ale boje sie ze przez przeziebienie ( chociaż lekkie) moze mi sie spozniac a w ciazy nie bede ale nigdy przez chorobe nie maialam cykli nieregularnych zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w tych dniach, czasami przeciez moze 1-2 dni sie przesunac ;) przyszla mamusio ja tez raczej nie oczekuje ze od razu zaskoczę :) choc pewnie minka mi zrzednie jak sie pojawi @ no ale nie staram sie nie myslec "musze juz teraz" a mnie dodatkowo czas goni bo jak nie w tych miesiacach to odkladam chyba starania na przyszly rok... coz... co ma byc to bedzie nawet nie odczuwam niczego specjalnego, nie mierze temp., nie zwracam za bardzo uwagi na to jak sie czuje, boje sie ze wbije sobie cos do glowy a niestety ja nie potrafie przegrywac a jak Ty sie czujesz przyszla mamusio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no tak myślałam, że za wcześnie....ale ja jestem taka niecierpliwa. ja mam cykl 26-28 dni i kolejny@ na 13-14 czerwca. moze i macie rację:) też początkowo myślałamo zblizającym się weekendzie ale nerwy mi nie wytrzymały dlatego zrobiłam dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci nie obiecuje niczego, ale uwazam ze mozesz o tym wyniku testu zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa ja czuje sie tak jak zawsze i niby wmawiam sobie ze przeciez nic sie nie stanie to pierwsza próba ale jak dostane @ to napewno bede plakac podobnie jak ty nie potrafie przegrywac w sytuacjach gdzie bardzo sie staram. Katar mi przechodzi gardlo bolalo i przeszlo a dzis znow cos w przelyku sie dzieje ale wiem ze to nie objaw ciazy tylko przeziebienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no a ja właśnie nie czuję sie normalnie dlatego podwójnie wkurzył mnie tan wynik testu:( już nie mam pomysłu na przyspieszenie czasu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamusio wiesz to nie jest wcale dobrze ze nie potrafimy przegrywac, zazwyczaj kiedy mi zalezy wypruwam sie zeby osiagnac cel, a jesli go nie osiagam to szaleje po prostu... i dlatego sama sie bronie przed tym szalenstwem, nie mam wplywu na moje jajeczko i mojego K* plemniki :D wiec wole tak jak Ty podejsc do tego :D widze ze mamy wspolna ceche, ale we mnie tez pewnie peknie jak dostane @ wiecie co jest fajne? na poczatku pisalam ze sie boje, balam sie do tego stopnia ze nie wiedzialam czy chce ciazy, a po pisaniu z Wami chce, boje sie nadal, ale nie jestem sama 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zapalic bo nie wytrzymam juz. Dargatko ja jakbym miala test to tez by mnie korcilo dlatego nie kupuje a tym wynikiem tez bym sie nie sugerowała za wczesnie dlatego fajnie ze we trzy mamy prawie tak samo termin na @ bedzie nam razniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×