Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia1990

Starania o dzidziusia od Czerwiec 2012

Polecane posty

ja tez bym nie chciLA DLUGO CZEKAC :( ALE zobaczymy jak bedzie ja tez staram sie do lipca jak nie wyjdzie daje sobie spokój różowa ładniejsza moim zdaniem ja nie lubie z napisami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam kciuki zeby wam sie udalo my w lipcu mamy 1 rocznice slubu miloby bylo zrobic sobie taki prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie wydawalo aczkolwiek od jakiegos czasu mam bardzo nieregularne cykle i chyba ciezko mi bylo wyczuc owulke... w @ spoznil sie 2 tyg juz byla nadzieja,,, no ale lekarz rozwial me nadzieje tak wiec bo calej tej akcji z @ postanowilam przebadac te moje wew warjacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo powiedzial mi lekarz psychika najczestsza i najlepsza metoda antykoncepcji... wierze ze sei uda informujcie na biezaco a teraz to juz uciekam bo rano trzeba do pracy wstac :) ja tez sie odezwe po analizie wynikow albo i moze wczesniej 3majcie sie dziewczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ehhh skąd u was takie wesołe humorki:) dajcie troche......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
chyba sobie nie radze:( od dwóch dni ciągle kłócę się ze swoim mężem......ehhhh najgorsze,że to z mojej winy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak samo i plCZE BEZ POWODU .... tez poklucilismy sie z mojej winy o to ze chcialam zeby zrobil sobie kanapki a on powiedzial ze myslalem ze ty zrobisz a ja taka oburzona ze ja nie jestem twoja sluzaca nie wiem co we mnie wstapilo nie bylam taka wydaje mi sie ze to przez to napiecie czy bedzie @ czy nie widomo ze na niego nie czekam ale jak dostane to chyba sie zaplacze..mam jakas zalamke nie wiem juz... oczywiscie kanapki zrobil maz i sie juz nie odezwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
no mojemu się oberwało przez to,że zapytał do którego sklepu jedziemy w chwili gdy rozmawiałam przez telefon.....to jakś masakra. czuje się dokładnie tak jak kiedyś kiedy brałam pigułki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
chyba sobie test jutro zrobie, to bedzie już szósty dzień.....bo nie dam rady tak dłużej. jeszcze do tego rzuciłam palenie:(podwójna maskraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ja mam pre-test i tam napisane, ze juz po 6 dniach od zapnia niby wykrywa?? kiedyś miałam pink test i tam było,że po 12 dniach...może coś w tym jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
oj jak wyjdzie negatywny to powtórze przed @, a jak znow okaże się że nici ze staran, to obawiam się, że jedna butelka wina nie wystarczy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
zrobie rano:) bo najwieksze stężenie hcg niby jest,i jak wrócę z pracy to napisze co i jak....trzeba teraz chyba iść spać:( moj obrażony odwrócił się do ściany i demonstruje swoje niezadowolenie, a ja nie moge sobie miejsca znalesć.....może jutrzejszy dzień bedzie lepszy? do juterka:) dam znac co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
hej:( jest tam ktoś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ? jak tam humorek ? jak test zrobiłaś ? jeej, ile po miesiączce są dni płodne ? ja też chodze zła, a kłoce się jak opętana, dziś rano mi poszło o to, że facet nie sprząta , a najlepsze, że wszystkie duperele co się walają są moje, masakra, od paru dni nic mi nie pasuje, co nie zrobi to źle, teraz bawi się z kotem i już mam ochote go opierniczyć, że robi hałas, MASAKRA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
tak zrobiłam....negatywny:( mam nadzieję,że to za wcześnie i dlatego tak jest. postaram się wytrzymać do @ i wtedy się wszystko wyjaśni....ale niepotrzebnie robiłam ten test. humor mi sie jeszcze bardziej popsuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje, że to za wcześnie, najlepiej pójdź na bete jeśli już nie możesz się doczekać, u mnie do 15 robią ale najlepiej rano isć do jeszcze w południe masz wyniki, 12 zł tylko a wynik pewny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargatka85
ale po 6 dniach??? ja za godzinę ide na badania do lab. może zrobię, ale jak nie wyjdzie to jeszcze bardziej się załamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×