Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
muszencja

Prezent na Dzień Dziecka

Polecane posty

Gość mikaśkka
Zależy która wyrzutnia, bo dostępne są i takie od 7 lat. Ale ogólnie to bardzo dobry prezent dla chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnikowa
Ja musze teraz poważnie pomyslec o takim prezencie dla dziecka na mikołajki. Wiadomo ze to szybko zleci i trzeba bedzie cos wreszcie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaśkka
Pewnie, na pewno Twój mały z takiej wyrzutni będzie zadowolony. Teraz to hit wśród chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjanna
Słuchajcie, a są gdzieś może promocje na te Nefy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bełata79
Dzięki za linki, na pewno skorzystam z takich promocji i wybiorę któregoś Nerfa synkowi w prezencie. A może polecicie jakąś fajną wyrzutnię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millenuszka
No właśnie dobrze ze o tym wspominacie, poniewaz czas teraz na to aby zaczać kompletowac zabawki pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśśśśśśśśśka
Ja kupiłam mojemu synkowi bluzkę z jego ulubioną postacią z bajki i była zadowolony:) I tak oto i synuś i mamusia zadowolona,bo bluzeczka okazała się bardzo dobrej jakości to i długo ją nosił. Teraz Mikołaj się zbliża i chyba znowu m.in kupię mu jakiś ciuszek,bo to taki mały modniś. Co myslicie o tym http://www.sklep.dziamdziak.pl/products/view/bluzka_fineasz_i_ferb-188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllizka89
Oj własnie jeszcze jest wczesniejsza okazja. Ja w sumie już teraz musze o tym myslec, a nie zostawiać wszystko na ostatnią chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o Mikołajki to czasu faktycznie niewiele pozostało. Masz już jakieś pomysły? Ja zastanawiam się nad prezentem dla 8 i 12 latka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwiskko
Nawet nie wiem czy teraz chłopacy sie interesują. Kiedys było prosto, jakies klocki, puzzle... A teraz ??? Nie mam pojecia.Czekam na podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruśka78
A w jakim wieku jest chłopczyk? Bo teraz na czasie są wyrzutnie Nerf nie wiem czy o nich słyszałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończcie juz reklamowac te
całe wyrzutnie :/ ileż można gdzie się nie wejdzie to jedno i to samo lepiej jakie klocki star wars, technics, są tez gry lego i jakos to zawsze wśród chłopaków cieszyło się największym uznaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edddl
A ile pieniedzy przeznaczacie na prezent dla dziecka na mikołajki ? Kupujecie drogie prezenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianno
Nie oszukujmy się, kiedyś bawiliśmy się czymkolwiek, a teraz jak dziecko miesiąc się czymś pobawi, to cud. Wyrzutnia to niezły pomysł, podobnie jak klocki, tylko najważniejsze w tym wszystkim to wspólna zabawa z dzieckiem i wymyślanie różnych zabaw, bo jak dasz dziecku wyrzutnię i każesz strzelać do tarczy to szybko ją rzuci w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmuszkinka
Teraz moim zdaniem jednak warto słuchac tego co mówią nasze dzieci do nas. Moj syn przyszedl ze szkoły i zakomunikował ze też chce wyrzutnię jak koledzy, wiec ja poniekąd mam problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurunka
A pytasz się syna dokładnie jaki chce model, czy to bez różnicy. Bo widziałam, że tych Nerfów jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosni spamerzy.....
nikt wam tych wyrzutni srutni nie kupuje to spamujecie i reklaujecie na potęge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata77
Myślę, że warto podpytać własne dzieci co najchętniej chciałyby dostać. Jest to najlepsze moim zdaniem rozwiązanie ponieważ mamy pewność, że prezent będzie udany. Czy Wasze dzieci już mają swój wymarzony prezent od Św. Mikołaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolala5
Mój syn co chwila zmienia zdanie w zasadzie to chciałby wszystko co widzi w reklamach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxiorka
Znalazłam taką niedużą i w zasadzie niedrogą wyrzutnie Nerf za ok. 30 zł, myślę, że to będzie prezent Mikołajkowy, a na gwiazdkę dostanie większą :) Zresztą o to prosił, także będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZWALONY CAŁY TOPIK
PRZEZ NĘDZNEGO SPAMERA NERF NAWET GDYBY KTOS SERIO CHCIAŁ SIE PORADZIĆ TO SIĘ ODECHCIEWA WYPAD Z TĄ WASZĄ BDZIEWNĄ REKLAMA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warania
Jak coś jest fajne i podoba się dzieciakom to warto o tym pisać i podsyłać sobie pomysły, czy linki gdzie co ciekawego bądź w promocji można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słłwakka
Dzisiaj wpadły mi w oko te wyrzutnie w centrum handlowym w Reducie. Na samej górze jest fajny sklep z zabawkami i tam mozecie je własnie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RCWróblik
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.rcwroblik.pl jaki do oddziałów w Warszawie/Toruniu/Bydgoszczy i Olsztynie. Z nami na pewno prezent się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez zalezy od wieku Na przykład pojechać do jakiegos miejsca zwiazanego z zainteresowaniami dziecka jesli ma juz te kilka lat, a maluszkowi (tak do 3 lat) w porozumieniu z rodzicami mozna kupić jakis drozszy prezent, np zrzucić się i zafundować rowerek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babiniec_org
A ja z czystym sumieniem polecam - pluszaka zainspirowanego rysunkiem wykonanym odręcznie przez dziecko :) Czarami, polegającymi na zmianie rysunku w pluszaka, zajmuję się ja, w Centrum Kreatywnego Rozwoju Babiniec. Takie zabawki niewiele kosztują (ceny zaczynają się od 50 zł) a są niesamowite - bo stworzone ręcznie, z miłością...i uśmiechem na twarzy. To nie tylko prezent, ale i unikatowa pamiątka! Żadne sklepowe zabawki tego nie zastąpią. Zapraszam na stronę Stowarzyszenia www.babiniec.org :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia80
Moi synowie też błagają mnie o kupno wyrzutni Nerf na gwiazdkę :) Na ich stronie www.nerf.pl/ piszą że to bezpieczne zabawki i krzywdy sobie dzieciaki nie zrobią a mąż twierdzi że to taka ,,czysta" odmiana paintballa i że nie ma nic przeciwko ( pewnie sam sie bedzie bawił :)))) więc pewnie dostaną dzieciary te wyrzutnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×