Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
muszencja

Prezent na Dzień Dziecka

Polecane posty

Gość mama_mia
A może zamiast coś kupować, lepiej je gdzieś zabrać? Może do jakiejś sali zabaw? Akurat są w takim wieku, że na pewno by im się spodobało. Poszukaj jakiejś w okolicy. W Warszawie wiem, że fajna jest Inca Play http://www.incaplay.pl/pl/atrakcje-dla-dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosci
Uważam, że jak najwcześniej jest dobrze pokazywać dziecku zabawki edukacyjne. Kupiliśmy naszym córom mikroskop cyfrowy i widać jak stymuluje je taka zabawa to zadawania pytań, do myślenia. Ile można kupować lalek, czy konsol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się , że najlepiej zorganizować jakiś wyjazd niespodziankę do zoo, farmę iluzji czy w jakieś podobne miejsce. My przykładowo jedziemy do Leszna polatać w tunelu aerodynamicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup dzieciakom fajne bezprzewodowe słuchawki. Takie są teraz modne. Możesz je kupić na przykład w sklepie wasserman.eu widziałam, że sa tam tańsze, niż w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana13
Z tym kinem to dobry pomysł, ale nasz 1,5-roczny maluch troche jest jeszcze za mały aby wysiedzieć w kinie. Przyznam, że trochę się musiałam nagłowić nad prezentem, a zabawek już nie chciałam mu kupować. Tradycyjnie zajrzałam do Jagodowego Kot tam zawsze znajdę coś inspirującego. Oczywiście, że tak zobaczcie mu fajnego kupiłam http://www.jagodowykot.pl/shop/kosze-na-zabawki/kosz-na-zabawki-slodkie-sny-chaber/ na dodatek tak się składa, że wcześniej kupiłam z tej samej kolekcji pościel więc idealnie będzie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy bo ja muszę kupić coś dla chrzesnicy, dwuletniej na dzień dziecka ale nie mam zielonego pojęcia co, jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolla
@kucola Może mate edukacyjną fp bebo? kupiliśmy ją synkowi na Boże Narodzenie i jest nią zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, najlepszym prezentem będą zabawki, a dla takich naprawdę małych maluszków coś edukacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1990
My lubimy zabawki językowe :) Jest to nauka języka, jego melodii, akcentu i nowych słów przez zabawę. Dziecko nawet nie zauważa, jak zapamiętuje obcojęzyczne piosenki i wierszyki :) Obecnie u nas na tapecie jest Miś Podróżnik z Chicco - wersja polsko-angielska. Miś ma fajne karty, które wkłada mu się na brzuszek i wtedy opowiada różne historie o swoich podróżach. Po polsku lub po angielsku - zależy jaki wybierzemy tryb. Polecamy ! :) https://images81.fotosik.pl/85/70362f88128197e2med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli któraś z Was szuka prezentu na dzień dziecka o gorąco się polecamy! :) Z doświadczenia wiemy, że najlepsze są praktyczne prezenty. Co powiecie na coś do ubrania? Koszulki z fajnymi, oryginalnymi nadrukami, a może wygodny dres. To idealne propozycje dla chłopców. Wpadnijcie do nas na rozeznanie, może akurat znajdziecie coś odpowiedniego. A jesteśmy tutaj → www.Ombre.pl W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję w tym roku grę planszową 5 sekund junior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie dla małych dzieciaków najlepsze są maskotki oraz książeczki z obrazkami. Ja dla moich trzyletnich bliźniaków (syn i córka) kupiłam po takiej maskotce z pozytywką https://www.limango-outlet.pl/sterntaler/pozytywka-hardy-2-5261527 . Podoba mi się to, że zawsze mogę wyjąć mechanizm grający. Uwielbiają dotykać wszystko co gra i słuchać tego godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dziecka już tuż tuż !!! Nie wiecie jeszcze co kupić to My wam podpowiemy !!! Serdecznie zapraszamy do naszego sklepiki internetowego gdzie znajdziecie świetnej jakości pościele ,kocyki,poduszki ,firanki z ulubionymi przez dzieci postaciami z bajek:) https://kasandra.com.pl/posciel-posciel-dla-dzieci-c-4_30.html Gorąco Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy co prawda od wieku dziecka, natomiast warto generalnie postawić na zabawki- to sprawi im największą radość, a fajne promocje widziałam na stronie księgarni www.Mollbook.pl możesz tam zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego chrześniaka ramach prezentu postanowiłam zabrać do placu zabaw www.liderplaczabaw.pl Mają tam wiele atrakcji dla dzieci. Chłopak się świetnie bawił i pamiętał ten dzień przez długi czas. Jeżeli szukacie jakiegoś fajnego prezentu to polecam wam ich sale zabaw. Mają wiele punktów w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent dla dziecka to szeroki temat. Nie można w tym temacie doradzić gdy nie zna się dziecka. Wszystko zależy od wieku i zainteresowań. Jeden lubi komputer i gry, inny gry ale sportowe, jeszcze inny książki. Dość tanio można kupić zabawki na aliexpress. Zajrzyj np. tu: http://ali.pub/1vm4ov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia bliźniaków
Na stronie Komputronika mają szeroki wybór fajnych zabawek dla dzieciaczków. Ja lubię robić tam zakupy, bo nigdy nie ma z nimi problemów, dodatkowo ostatnio wypuścili własną aplikację (Klient VIP w google play), dzięki której można zgarnąć fajne zniżki na zakupy (na początek 20 zł np. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavvvulonka
dla chlopcow bym kupila jakis gadzet np w media expert - jakis tablet czy cos takiego. a co do malej dziewczynki, to chyba jakas zabawka... ale niestety nie znam sie na 'trendach' w zabawkach dla maluchow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pina22
W tym roku dla synka na dzień dziecka kupiłam w sferisie laptopa fp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zestaw klocków Lego? Myślę, ze to bardzo fajny pomysł na prezent dla dziecka bez względu na okazję. Zresztą zobaczcie na www.MojeKlocki24.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniki
Moje dzieciaki uwielbiają klocki lego mąż przeważnie zamawia na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirwa
Nie znam dziecka które by nie lubiło klocków lego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×