Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
muszencja

Prezent na Dzień Dziecka

Polecane posty

Odpowiedz jest bardzo prosta we wszystkich sklepach Real:-) a więc Twój cel na weekend to Misja Nerf:-) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika s.
Hmmm... do dnia dziecka to trochę daleko... Zobaczcie to - https://www.kolorowemarzenia.pl/ W tym momencie w sieci wciąż można kupić ubranka dla dzieci na wyprzedażach. Nawet o połowę taniej - sami zerknijcie na kolekcję Mariquita w tym sklepie - taniej na mieście nie znajdziecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jako dziecko od babci dostawałam znienawidzone przeze mnie piżamy i rajstopy... myślę, że to kiepski pomysł :P lepiej wziąć malucha na wycieczkę. my niedawno odkryliśmy Zatorland, część z dinozaurami jest imponująca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśka321
Ja szukam prezentu dla chłopca w wieku 8 lat, myślę nad tym Nerfem, słyszałam, że to zabawka na czasie ;) Tylko nie wiem, który model bo jest ich dosyć sporo. Możecie polecić jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhonkoska
Oj a co to takiego ? Mój synek ma 9 lat i niedługo bedzie miał urodziny i tez myślimy nad tym jaki prezent mu sprawić... Wiec moze to o czym piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnullka5
Te wyrzutnie Nerf to fajne, bezpieczne zabawki, moi synkowie mają takie na dyski i strzałki, które są otoczone gumą i pianką a przy tym fajnie, wysoko latają, można sobie wymyslać fajne zabawy. Ostatnio mój syn z mężem próbowali za pomocą wyrzutni gasić światło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam również wyrzutnie na dyski. Dyski są wykonane z bardzo bezpiecznego materiału, a więc zabawa jest bardzo bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziaa
Cos mój mały wspominał o takiej wyrzutni, tylko nie wiedziałam o co mój chodzi ;) Teraz poczytałam wasze wpisy i już wiem więcej. Tylko, czy te dyski są duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmellkowa
Myslicie ze to są dobre zabawki dla 8 latków, czy jednak trzeba pomyśleć o czymś innym ? W domu również mozna sie nimi bawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusek111
ja kupiłam w toys r us ta wyrzutnie - bardzo fajna z nią zabawa, mega radocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjja23
Fajna zabawka i teraz to bardziej trzeba bedzie juz za jakiś czas myslec w kontekscie zabawek na mikołajki... Tak tak, zobaczycie jak szybko to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postkaa
Dokładnie, czas leci szybko, zaraz Mikołajki i Święta :) I znowu szał zakupów :) Te wyrzutnie dla chłopaków to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamenka
A jest jakieś ograniczenie wiekowe co do tych wyrzutni Nerf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. na opakowaniu jolta jest napisane 6+, ale moj trzyletni synek świetnie sobie radzi, sam potrafi zaladować nabój( piankową strzałkę) A niektóre te większe recony mają nawet 8+. Wiesz najlepiej zerknij na stronkę jak znajdę to za chwilkę przesle ci link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrzutniami Nerf spokojnie mogą się bawić dzieci w wieku od 7 (chociaż myślę, że nawet i młodsze), a górna granica nie została ustalona i dobrze ponieważ z moim synem bawi się tymi wyrzutniami nawet dziadek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejka78
Mój 5-cio latek podbierał od starszego wyrzutnie aż w końcu kupiłam i jemu :) Ładnie sie razem bawią. Starszy ma na dyski a młodszy na strzałki, czasami nawet wymieniają się nimi bez kłótni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli potwierdza to moje przekonanie, że wyrzutnie są równie dobre i bezpieczne dla troszkę młodszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammmka2
No ale jesli nawet 5-6 latek dostanie taka zabawkę to przeciez jesli bedzie sie bawił z osoba dorosła to nie bedzie miał takich niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okazyjny
www.newsletterki.pl Męczy Cię otwieranie gazetek promocyjnych na poczcie i bałagan, który za sobą ciągną?? Dobrze trafiłeś. Z nami nie potrzebujesz zapisywać się na różnego rodzaju stronach sklepów, aby mieć świeżą porcję informacji z ofertami produktów w atrakcyjnych cenach. Oddajemy do Twojej dyspozycji stronę newsletterki.pl zawierającą uporządkowany w 8 kategorii (bielizna, dla dziecka, księgarnia, odzież, dodatki, pozostałe , sprzęt RTV i AGD ,uroda wakacje) zbiór newsletterów wszystkich znaczących na rynku sklepów. Jeśli w naszej bazie nie znalazłeś Twojego ulubionego sklepu napisz a my dodamy go do bazy. Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów zespół newsletterki.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmarańczka
Teraz trzeba bedzie własnei poszukać ciekawych prezentów dla naszych dzieci na mikołajki, zobaczycie jak to szybko wszystko minie. Ja już po mału tworze liste i chyba Nerfy sie na niej znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryniczkaa
Ja tez tak myślę, że taka wyrzutnia to fajny pomysł na prezent, szybko nie znudzi się, z wiem , że tych wyrzutni jest kilka modeli to zawsze można jakiś dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryniczkaa
No a jak :) Zbieramy kolekcję ;) Tak na prawdę to obiecałam już starszemu synkowi kolejną wyrzutnię, tym razem Vortex Praxis z wymiennym magazynkiem na 10 dysków no i nie trzeba przeładowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychhha2
Czy myslicie ze bedzie to dobry pomysł na prezent dla chłopczyka 12 letniego ? Czy to już za "duże dziecko " ;))) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korrniszkonka
Nie wiem jak Wy ale ja po mału zaczynam myslec o mikołajkowych prezentach. Trzeba sie już do tego przygotować ;) i czerpać własnie z takich pomysłów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×