Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikołajka22222

KRAKÓW?

Polecane posty

na przeciwko tego przystanku, o którym mowa są 2 kioski , w ktorych można kupić bilety a także automat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co Ci taxi ? Wysiadziesz na dworcu głownym przejdziesz na druga strone galerii , na przystanej i za 1,80 dojedziesz gdzie chcesz , troche podejdzies zna nogach, chyba , że wolisz zapłacić za taxi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołajka22222
ale bilet można normalnie w kiosku czy w tych automatach biletowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na przeciwko tego przystanku, o którym mowa są 2 kioski , w ktorych można kupić bilety a także automat " Napisałam to 2 posty wyzej , dodawac ten sam komentarz 2 razy , czy po 1 razie jestes w stannie zrozumiec jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołajka22222
oki , już wszystko wiem. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvverankowa
Co do taksówek, jesli ktos jeszcze bedzie szukał teraz dla siebie właściwego środka transportu to polecam tą firmę http://waweltaxi.pl/ Dobra, sprawdzona i normalnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucki Lue
wysiądź na dworcu głównym zejdź na tranwaj podziemny (pod dworcem) zapytaj luudzi ktory tor prowadzi na Krowodrzę, a jak wsiądziesz w tranwaj 4 przystanki i bratysławska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucki Lue
wysiądź na dworcu głównym zejdź na tranwaj podziemny (pod dworcem) zapytaj luudzi ktory tor prowadzi na Krowodrzę, a jak wsiądziesz w tranwaj 4 przystanki i bratysławska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonty1
w Krakowie busy zaczynaja i koncza kursy na roznych przystankach, czesc na Regionalnym Dworcu Autobusowym, czesc na innych przystankach np przy Cracovii czy na Ogrodowej, Pawiej Bratysławska jest w dzielnicy Krowodrza, mozesz tam z Dworca dojechac tramwajami linii: 3 i 5, 18(te dwie z Tunelu) i jeszcze linia 18 z Basztowej lub spod Bagateli, wysiadasz na przedostatnim przystanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonty1
w Krakowie busy zaczynaja i koncza kursy na roznych przystankach, czesc na Regionalnym Dworcu Autobusowym, czesc na innych przystankach np przy Cracovii czy na Ogrodowej, Pawiej Bratysławska jest w dzielnicy Krowodrza, mozesz tam z Dworca dojechac tramwajami linii: 3 i 5, 18(te dwie z Tunelu) i jeszcze linia 18 z Basztowej lub spod Bagateli, wysiadasz na przedostatnim przystanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doggmarka
Ja dzisiaj byłam na spokotkaniu z klientem ( sprawy firmowe) i polecono mi juz w Krakowie Wawel Taxi. W sumie ja to nawet nie bardzo wiedziałam którą z taksówek zamówic, ale rzeczywiście jest ok, na sama taksówke czekałam tylko 4 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doggnaszkowa
A jak u nich działa ten system elektronicznych kart klientów ? Korzystałas może z tego, bo to podobno wielkie ułatwienie dla firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misię bardzo
wsiądź na przystanku dworzec główny w tramwaj nr. 69. i na 5 przystanku wysiądź. przystanek bratysławska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_damszekk
Spokojnie jak pojedzie taksówka to az tak nie straci a od razu dojedzie do celu. Nie ma co zniechęcać, w Krakowie nie jest az tak zle. Nie wydłużają trasy jak w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieterecki
A ile kosztuje teraz 1km za taxe w Krakowie ? Jade za tydzień a nie znam dokładnie miasta, wiec trza sie zdecydowac na dobra taksówke. Stąd własnie moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsnsw
nie radzę brać taxi spod dworca (tych co tam stoją) ja ostatnio za 5 km jazdy zapłaciłam ponad 40 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jachocińńska
No własnie, najlepiej sobie wczesniej sprawdzic sobie firmy i ewentualnie zamówić sobie telefonicznie na godzine.O ile w ogole inna taksówka moze podjechac pod dworzec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemmmonkowa
A jest jakieś ułatwienie jesli chodzi o firmy ? Czy firmy taksówkarskie, korporacje dają tu jakieś ułatwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ussssecka23
Ja jakbym mogła to byłabym w Krakowie co weekend - uwielbiam to miasto. I owszem jak przyjeżdzam to czesto własnie korzystam z taksówek. Ale nie narzekam. W Krakowie sa strasznie przemili taksówkarze. Jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala maluska
To zależy w której korporacji, ceny są różne. Wiecie, że korporacje naliczają opłaty nie tylko za drogę, ale mają też postojowe? Dowiedziałam się o tym niedawno. Najlepsze jest to, że cena przejazdu przy korkach, może być wyższa w tej korporacji, która ma niższą cenę za kilometr, ale wyższe postojowe. W Kraku sprawdzony jest Wawel, należą do Polskiej Sieci Taxi, jeden numer na całą Polskę - 19 123, no i nie cwaniakują, zawsze płaciłam tyle ile powinnam, bez wydłużania dwukrotnie drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala maluska
To zależy w której korporacji, ceny są różne. Wiecie, że korporacje naliczają opłaty nie tylko za drogę, ale mają też postojowe? Dowiedziałam się o tym niedawno. Najlepsze jest to, że cena przejazdu przy korkach, może być wyższa w tej korporacji, która ma niższą cenę za kilometr, ale wyższe postojowe. W Kraku sprawdzony jest Wawel, należą do Polskiej Sieci Taxi, jeden numer na całą Polskę - 19 123, no i nie cwaniakują, zawsze płaciłam tyle ile powinnam, bez wydłużania dwukrotnie drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina89
To prawda, ja jestem w Krakowie przynajmniej raz w miesiącu i tez zawsze korzystam z Wawel Taxi. Tutaj rzeczywiscie jest ok, bez zbędnego naliczania i krążenia po mieście w celu naliczania dodatkowej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie zawsze jest troszke lepiej, sa milsi ludzie i jakoś to wszystko wygląda duzo lepiej niż patrząc na przykład na stolice. Nawet jesli chodzi o taksówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000madalena000
najszybciej tramwajem albo z pod galerii 3 albo w tunelu podziemnym 5 lub 50. Wsiadasz na przystanku dworzec główny następny to politechnika kolejny dworzec towarowy za dworcem towarowym przystanek prądnicka a kolejny to bratysławska. Wysiadasz koło hotelu aspel :) do bratysławskiej dojedziesz każdym tramwajem w kierunku krowodrzy górki i to ostatni przystanek przed pętla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iworska_kk
W sumie zadzwoń pod ten numer 1-9666 i tak naprawde wszystko bedzie jasne ;) Przyjezdnym jest czasami cięzko tak błądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaaka
Oni maja fajne rozwiązania jesli chodzi o firmy. Elektroniczna Karta Klienta jest bardzo dużym ułatwieniem i naprawde szczerze moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre rozwiązanie, tutaj na pewno jesli ma sie swoją firme to z pewnościa jest to wielkie ułatwienie. Mnie sie to podoba i mysle ze spokojnie mozna z takiej okazji skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×