Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikołajka22222

KRAKÓW?

Polecane posty

Gość gość
Fajnie ze tam masz jeszcze rozliczenie bezgotówkowe dzięki Elektronicznej Karcie Klientów. Wiec mysle ze to jest jeszcze lepsze wyjscie, zwłaszcza jesli ma sie firme i duzo podróżuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glori23
Możesz zadzwonić do www.taxi.krakow.pl , mnie zawsze ratują z opresji . Do tego łatwo się do nich dzwonić, kierowcy są mili i jest niedrogo. Myślę że było by to najlepsze rozwiązanie w twoim przypadku. Podejrzewam że nawet gdzieś ktoś od nich będzie się kręcić przy dworcu głównym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam Kraków :) staram się regularnie odwiedzać to miasto bo jest magiczne :) a jak już jestem to często korzystam z taksówek http://www.radiotaximpt.krakow.pl/ bo jest wiele wygodniej niż komunikacją miejską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w Krakowie najlepszą firmą taksówkarską jest www.radiotaxi919.pl . Mają zawsze solidne i czyste samochody, miłych kierowców i są na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo czesto korzystam z taksówek i powiem szczerze ze to prawda ze ta firma jest najlepszą w Krakowie. I mam znajomych którzy własnei tez tak uwazają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego absolutnie nie rozumiem. I w sumie przyznam ze nigdy nie korzystałem z takich usług. Teraz jesli chodzi o Kraków to zamawiam Wawel Taxi, i wiem ze wybieram najlepiej jesli chodzi o sam Kraków i tamtejsze taksówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańsze taxi w KrK to http://radiotaxi919.pl/ . To niezmienne od wielu lat, bardzo polecam zapoznać się treścią strony tam znajdziecie szczegółowe informacje dot. Firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedziec, w takim razie jak tylko będe w Krakowie to już bede wiedziała też na jaką taksówkę sie zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostaje komunikacja miejska albo taxi. Jesli chodzi o to drugie to ja szczególnie moge polecić Wawel taxi. Naprawde jesli chodzi o przewozy to jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

ja osobiście korzystam z free now, jeżdzę z tą firmą w pracy bo nasz pracodawca ma podpisaną z nimi umowę i bardzo łatwo zamawiamy przejazdy przez aplikację, dobrze wiem ile zaplace za przejazd i ile czasu będę jechał, więc nie musze się martwić czy ktoś mnie okantuje czy nie, dlatego, że są uczciwi jeżdzę  z nimi też prywatnie. Z free now jeżdzą sami licencjonowani kierowcy, którzy znają topografię miasta i mimo gpsu nie gubią się w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×