Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikołajka22222

KRAKÓW?

Polecane posty

Gość opiiiska
Ja własnie wybieram sie do Krakowa i dobrze jest wiedzieć ze własnie bede mogła już bez problemu zamowić taka taksówke która tutaj sami polecacie. Na pewno skorzystam, zwłaszcza ze nie znam miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w Krakowie polecam http://www.taxi.krakow.pl/ , oni chyba sa jedna z najtanszych koroporacji , a z mojego doswiadczenia moge powiedziec,ze nie czeka sie dlugo na samochod, chyba jeszcze nie czekalam dluzej niz 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee tam - jedną z najtańszych, ale pewnych jest iCar 12 653 55 55 ewentualnie Mega 12 196 25 - mieszkam na obrzeżach Krakowa, z taksówek korzystam mniej więcej w każdy weekend - jakoś z imprezy wrócić trzeba, a nocne do mnie nie jeżdżą. I te są wg mnie najlepsze, a sprawdziłam już chyba wszystkie taksówki i pseudo-taksówki :p Ceny za ten sam kurs potrafią baaardzo się różnić. No i zawsze dzwonię, nigdy z postoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vandellopa
Rzeczywiscie poruszanie sie po Krakowie moze byc trudne ale własnei dzieki takiej korporacji mozemy troszkę ułatwić sobie i na pewno ze wzgledu elektronicznej karty klienta moze to byc duże ułatwienie dla firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odelska22
W Krakowie w Wawel taxi warto skorzystać teraz z dobrej oferty 10/20 -10% w dzień (6:00-22:00) -20% w nocy (22:00-6:00) Moim zdaniem zawsze warto jest z niej skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to prawda. Z nimi spokojnie mozna sie poruszać po mieście. Sa naprawde ok i warto ich zamawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, jak u nich działa ten system elektronicznych kart klientów ? Korzystaliście może z tego, bo to podobno wielkie ułatwienie dla firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dla mnie to już jest chore. Jesli w ogóle chcemy skorzystać z taksówek to ja polecam Wawel Taxi właśnie w Krakowie. Ja jestem bardzo zadowolona z tej korporacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przyjezdna i czasami też zupełnie nie mam pojecia która taksówkę mam zamówic zeby nikt mnie nie oszukał. Ale teraz już raczej będe wiedziala dzieki Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo, dla mnie to własnie ta taksowka jest zdecydowanie najlepszym środkiem transportu jesli chodzi o poruszanie sie po mieście i tez takie Wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest. Też niedawno jechałam z Wawel Taxi i powiem Wam ze przemili kierowcy i zawsze wszystko na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze i tak zawsze kazdy z nas chce dojechac na czas i ze jest tez tak ze jednak ta podróż fajnie jakby upłynęła w miłej atmosferze. Ale mysle ze spokojnie własnie jesli chodzi o taksówkę to tu już warto wybierać te polecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja tez Wam coś powiem bo my też jezdzimy czesto ale to firma płaci i jezdzimy po Krk zwykle Wawel Taxi bezgotówkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jedna z najrozsądniejszych korporacji jesli chodzi o Kraków. Na pewno własnie Wawel Taxi jest tutaj odpowiednim rozwiązaniem jesli chodzi o podróżowanie po Krakowie i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz na jak dojade. Ale z dworca z tunelu na krowodrza jedzie 50 tramwaj co 5 min. Wiec jak wysiadziesz na dworcu to spokojnie, nie zabladzisz. Najwyzej kogos spytaj. No i 50 zatrzymuje sie na przystanky bratyslawska. Tyljo patrz w tunelu w ktora strone jedziesz i jedz w strone krowodrzej a nie kurdwanow czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze jednak jak sie podróżuje po mieście to bardzo dobrze jest tez wiedzieć jaką takówkę tak naprawde warto jest wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie na rowerze tez nie za bardzo umiem sie poruszac po Krakowie. Albo komunikacja miejska albo Wawel Taxi. I to najczesciej własnie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bratysławska to chyba krowodrza. Z dworca głównego jedź taksówką,albo tramwajem nr 18,zatrzymuje sie na tym przystanku (kierunek krowodrza górka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile teraz kosztuje 1km jak wybierasz taxi ? Na przykład w tej o której piszecie Wawel Taxi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy korzystacie z takiego rozwiązania jakim jest elektroniczna karta klienta jesli chodzi o taksówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiecie ale jesli chodzi o Radio Taxi Wawel to maja coś takiego jak Zakupy można zrealizować dzwoniąc na każdy dostępny numer WAWEL TAXI: 1-9666 12 266-66-66 800-66-66-66 (NUMER BEZPŁATNY) 501-44-96-66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie mam i nie miałam takiego problemu. Natomiast własnie z Wawel Taxi podrózowanie za kazdym razem rzeczywiscie jest przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej po Krakowie to poruszac sie taksówkami. Sama bardzo czesto korzysta z Wawel Taxi i tak po prostu jest i najlepiej i najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam taksówke z fotelikiem. A co do konieczności , to owszem nie ma, bo nawet w stolicy o tym usłyszalam i to w tej niby zamawianej w Krakowie przez Ciebie. Wiec nie udało sie i Tobie z reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie jesli już mam zamówic taksówke to jest to dokładnie własnie Wawel Taxi. Człowiek jak sie już przyzwyczai do dobrego to tak już zostaje. A ta korporacja jest naprawde bardzo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie jesli już mam zamówic taksówke to jest to dokładnie własnie Wawel Taxi. Człowiek jak sie już przyzwyczai do dobrego to tak już zostaje. A ta korporacja jest naprawde bardzo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawel Taxi jest zdecydowanie najlepsza z korporacji w Krakowie, wiec turyści niech sobie dobrze zapamiętają numer 1-9666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×