Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NÓŻ

Kobiety i ich problemy z nagością, z czego to wynika?

Polecane posty

dkkl-Gdzie ktoś pisze o publicznych miejscach? Dla ciebie jezioro porośnięte drzewami jest mało ustronne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggkgjeds
bo facet ma brzuszysko i flakowate mięsnie, a i tak zachwycony sobą i zero kompleksów- np ci wszyscy kolesie, którzy w upał zdejmuja koszulki w mieście i nawet nie pomyślą o tym, że to przykry dla otoczenia widok. kobiety bardziej realistycznie patrzą na swoje ciało- nie oszukujmy się- większość ludzi wygląda lepiej w ubraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Właśnie że nagość jest mniej seksualna od skąpo ubranej kobiety. Facetów bardziej bierze kobieta w mini, której widać stringi, niż naga kobieta na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@NÓŻ "Dla ciebie jezioro porośnięte drzewami jest mało ustronne?" Łazienka zamykana na zamek to na pewno nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym jeszcze nadmienić, że w czasach kiedy każde dziecko ma w telefonie aparat i kamerkę, trochę głupio jest wylądować na youtubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dkkl - A łazienkę masz z pancernymi drzwiami? Ja na twoim miejscu bym nie ryzykował i zamówił pancerne drzwi do łazienki, po co masz niepotrzebnie ryzykować, że ktoś będzie cię nago widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemcy pierdza przy jedzeniu
"problem w polskiej pruderyjnej mentalności jest taki że ciało=seks dlatego jest tyle pedofilii i gwałtów, gdyż naturalna nagość odbierana jest w sposób niezdrowy, dzieci, które nie wstydzą się jeszcze swojego ciała są molestowane dziewczyny modnie ubrane w coś krótkiego zaczepiane jako puszczalskie, itp" co za bzdura? a co to w waszych Czechach nie ma gwaltow i pedofilii? gdzie sa tworzone najwieksze organizacje pedofilskie? na zachodzie. tak, gwalty i pedofilia wynikaja z tego, ze ludzie nie lubia latac z golym tylkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, nikt nikomu nie broni iść na plaże nudystów, ale większość osób idących na zwykłą plażę, albo spacerujących zwyczajnie po ulicy woli nie być narażona na różne traumatyczne widoki (niejednokrotnie potrafiące zaburzyć równowagę całego układu trawiennego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla napalonego faceta, każda atrakcyjna kobieta jest seksowna- ubrana czy nie. tu nie chodzi o seksowność samą w sobie, tylko o to co moherowe mózgi uwazają za dopuszczalne, porządne i przyzwoite, a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@NÓŻ "A łazienkę masz z pancernymi drzwiami?" Jeśli pancerne drzwi w łazience miały by mi być potrzebne, to w zestawie z karabinem obok pianki do golenia, bo w takiej sytuacji bycie widzianym nago było by pewnie ostatnim moim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 25
17:38 [zgłoś do usunięcia] niemcy pierdza przy jedzeniu dla mnie pewne sfery wiaza sie z chwilami pelnymi bliskosci i intymnosci NA PRZYKLAD KAPANIE SIE W JEZIORZE CZY OPALANIE? TO MOZE W OGOLE WSROD LUDZI NIE POWINNAS PRZEBYWAC? i co niby jest wygodnego w siadaniu golym tylkiem na piachu? albo gdziekolwiek indziej. bo w majtkach siadam gdzie mam ochote sIADANIE GOLYM TYLKIEM NA PIACHU , W OGOLE LEZENIE NA PIACHU SWIETNIE POBUDZA KRAZENIE I WYGLADZA SKORE. i wiecie, seks tez jest naturalny.dlaczego ludzie go nie uprawiaja gdzie chca tylko wola intymnosc i sie wstydza jak dzieci ich nakryja? NO I WLASNIE DLATEGO ZE SA LUDZIE CO IM SIE WSZYSTKO WZ SEKSEM KOJARZY TO KOBIETY NIE OPALAJA SIE NAGO. SWOJA DROGA - TO JAKAS OBSESJA TAK WSZYSTKO Z TYM SEKSEM WIAZAC. NAWET ZWYKLE OPALANIE SIE tak samo zalatwianie potrzeb, kolejna calkowicie naturalna rzecz. czemu mamy osobne kabiny? faceci przy pisuarach daja rade, to niech zlikwiduja kabiny. no bo po co sie w nich kryc, skoro chce sie tylko kupe zrobic. NIE. JAK ZROBISZ KUPE TO DOOKOLA BEDZIE SMIERDZIEC I KTOS POTEM MOZE W TO WEJSC I SIE WYBRUDZIC. NATOMIAST NIE SLYSZALAM ABY LUDZIE KAPIACY SIE Z TEGO POWODU SMIERDZIELI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeleczek-Bo w Polsce to sensacja, a w Niemczech czy Czechach to komu by się chciało takie coś filmować? Mój znajomy opowiadał mi, jak jedno dziecko śmiało się z drugiego, bo ten nad polskiej plaży biegał nago. Dzieci miały po 5-6 lat i jeden śmiał się z tego drugiego że "widać mu dupę". Wiec jak widzisz, to wstyd przed nagością, to kwestia wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie narażam na swój widok, ale skoro leżę na kocyku, na uboczu, to dlaczego nie mogę zdjąć stanika i się równo opalić? nie mogę , bo przyjdzie straż miejska, przedrałuje po piachu te kilkanaście metrów, stanie nad moim kocykiem i wlepi mi mandat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku, nie gap sie na facetów jak sie przebierają to fiutka nie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@njunnujn Oczywiście, że możesz, tylko w odpowiednim do tego miejscu. Pójdź na plaże nudystów i nikt nie będzie narzekać. A to że na zwykłej plaży dostajesz mandat, powinno być dla Ciebie wskazówką, że to nie jest odpowiednie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpiękniejsza_kobieta_na_kafe-Wolisz oglądać nagie kobiety niż facetów? Skoro nie podobają ci się faceci, to może idź do lekarza, bo może masz jakieś zaburzenia. Normalnej kobiecie podoba się facet, nagi także, pod warunkiem że nie jest jakimś zboczkiem który ją w parku spotyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydujcie sie zatem o czym mówicie, bo ja o kąpieli nago- na uboczu i przebieraniu sie swobodnym z mokrego stroju w suchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żeleczek-Bo w Polsce to sensacja, a w Niemczech czy Czechach to komu by się chciało takie coś filmować? " zdziwiłbyś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze powodu aby meski sutek mógł być widoczny a kobiecy zakryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"NA PRZYKLAD KAPANIE SIE W JEZIORZE CZY OPALANIE? TO MOZE W OGOLE WSROD LUDZI NIE POWINNAS PRZEBYWAC?" nie na przyklad pokazywanie krocza wszystkim dookola kojarzy mi sie z intymnoscia! tak ciezko to zrozumiec? ubieram sie zwykle tak by bylo wygodnie i bym czula sie komfortowo, nie wiem czy wiecie ale jest od groma najrozniejszych rodzajow stroi kapielowych. a lezec plackiem na placy nie znosze, wole poruszac sie bo to jest zdrowsze, wielcy propagatorzy zdrowia sIADANIE GOLYM TYLKIEM NA PIACHU , W OGOLE LEZENIE NA PIACHU SWIETNIE POBUDZA KRAZENIE I WYGLADZA SKORE. tak, bardzo potrzebuje wygladzic skore na moich wargach sromowych i miedzy posladkami NIE. JAK ZROBISZ KUPE TO DOOKOLA BEDZIE SMIERDZIEC I KTOS POTEM MOZE W TO WEJSC I SIE WYBRUDZIC. NATOMIAST NIE SLYSZALAM ABY LUDZIE KAPIACY SIE Z TEGO POWODU SMIERDZIELI. taaaa, a kabiny sa takie szczelne i nie smierdzi w ogole bo o tym pisalam a nie o sraniu na plazy debilko zreszta, jak twoja tak strasznie smierdzi to moze zmien diete albo udaj sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×