Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NÓŻ

Kobiety i ich problemy z nagością, z czego to wynika?

Polecane posty

"żeleczek- A twoim zdaniem w stroju nie idzie się do wody wysikać? " czy ty kretynie czytasz w ogóle, co piszę? bo raczej dyskutujesz sam ze sobą. "Ty się w habicie kapisz, że masz taki strój, w którym nie umiesz się wysikać?" ja nie sikam do wody, idioto. ale skoro ty i wiele innych osób to robi, to znaczy że do takiej wody nie ma w ogóle po co wchodzić. piasek z plaży po przypływie też jest więc osikany. dziękuję za taką "natura;ność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca-A jeśli lesbijka by cię nie podrywała ale wiedziała byś że jest les, to byś się rozebrała przy niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha a pokaz nam czyste
jeziora :D wszystkie sa skazone to nie stany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeleczek-To ty napisałaś że ludzie w strojach nie sikają a nadzy tak. Ale co ma piernik do wiatraka? Ja ci mówię że wysikać do wody idzie się w stroju i bez stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hahahaha a pokaz nam czyste jeziora" jak nie ma zakazu kąpieli, to nie są czyste. nie wiem, czy na zachodzie też wszyscy tak sikają do wody i wypuszczają na plaźe swoje pieski, żeby sikały i zostawiały swoje gówna? może tak ludzie nie boją się leżeć/kąpać nago bo jest po prostu czyściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żeleczek-To ty napisałaś że ludzie w strojach nie sikają a nadzy tak." nie napisałam tak. napisałam, że woda jest brudna to bachory do niej sikają. pojąłeś? czy przeliterować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeleczek-a twoim zdaniem ryby nie wydają odchodów, wszelkie płazy i gady które żyję w jeziorach, to też nie wydają odchodów, twoim zdaniem? Ptaki nie srają do wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noz, raczej tak. nie wpadam przeciez w paranoje, że podobam się kazdemu. po prostu babki wzbudzaja zaufanie automatycznie i to naturalne i jak pisalam, dla mnie nagosc nie zawsze idzie z komfortem w parze. kiedys mialam inny stosunek do tego ale z czasem zmienilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żeleczek-a twoim zdaniem ryby nie wydają odchodów" to ty kąpiesz się w stawach rybnych? o_O przecież one śmierdzą na kilometr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca-Ja właśnie na odwrót, ale powodem był poznanie sąsiednich krajów i zobaczenie u innych że nagość jest normalnie odbierana. Dlatego też lubię pływać nago. Nie wiem co tym jest, ale dużo lepiej człowiek czuje się w wodzie nagi, niż w jakiś kapielówkach. Ale jak pisałem, w Polsce to się nie dziwię, że ludzie tego się boją, bo sam wiem, jaka może być reakcja kobiet, szczególnie tych starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeleczek-Nie wszedł bym do jeziora, stawu itp, gdzie nie ma ryb, bo oznaczało by, że to są ścieki, gdzie ryby nie są w stanie przeżyć. Pokaż mi jezioro, gdzie nie ma ryb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 25
KW - i o tym wlasnie caly czas pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko co ma pojemnosc
macie jakies fajne foty kafe dziewczat ? zaraz obalimy mit zawarty w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty naprawdę myślisz że w jakiś czystych zbiornikach wodnych, czyli w jeziorach itp, nie ma ryb? Masz ty mózg czy tylko kobiecy? Są tam też ryby, które przykładowo zdechną z jakieś choroby rybiej, więc wtedy kąpiesz się w jeziorze, gdzie jest trup... Wiec pewnie basen z potężną dawką chlory jest dla ciebie lepszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpiękniejsza_kobieta_na_kafe- A czemu mam jechać na zachód? Zachód mi się nie podoba z wielu powodów. Nie rozumiem cię, to tak jak bym ci powiedział że "nie masz pracy, to jedź na zachód albo zostań prostytutką i problem rozwiązany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisalam ogolnie nie przepadam za plazami, ale juz to czas spedzalam aktywnie i wtedy wygodniej wg mnie jest w odpowiednim stroju. zjezdzalnie itp sa popularne, przejedz sie raz z golym tylkiem:P a jak facet chcialby tak naturalnie z dziewczyną się pokąpać, to wystarczy na dziką, mało uszczeszczana plaze zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza o czym? bo nie bardzo wiem o co biega. nie chodzi o to, że jak pokazałam kawałek ciała to faceci od razu lampili itp. ale no umawiając się z kolegą na zwykłe piwo, wiedząc, że mu się podobam a on mi nie, nie ubiorę się w wystrzałową sukienkę podkreślającą moje kształty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste pytanie - a co cię obchodzi kto i w czym się kąpie? Jeżeli ktoś nie ma ochoty świecić swoją nagą dupą to nią nie świeci. Proste. Krwawa - a może właśnie powinnaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpiękniejsza_kobieta_na_kafe-Niewygodnie mi, bo nie chce się narażać na atak jakiegoś mocheru, która zachowuje się jak bym co najmniej chciał ją zgwałcić i widok nagiego faceta ją szokuje. Po prostu W Czechach czy Niemcach jak byś się kąpała w jeziorku i jakiś mocher szedł by na spacer i widział jak się kąpiesz, to przejdzie obojętnie, nie wyobrażalne było by dla ludzi z tych krajów, aby sie dowalić do kogoś tylko o to że się nago kąpie w jeziorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo nie lubie jak laski w przeswitujacych legginsach chodza z tylkiem na wierzchu, a to moze i takie wygodne i naturalne. Widac jestem moherem. Co powinnam, Moor? Noz, ale co, ktos sie czepial ze sie kapiesz nago na odludnej plazy? czy rozmyslasz jakby to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa - powinnaś się ubrać w skrawek materiału udający sukienkę albo w ogóle iść naturalnie i nago na spotkanie z kolegą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"btw, nienawidzę morza i plaż, beznadziejne nudne miejsca i tłok. Plaża - miejsce gdzie bród miesza się z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 25
Darker - kapales sie kiedys nago ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca-Przecież pisałem, że miałem w Polsce kilka nieprzyjemnych sytuacji, jak kobita na kajaku z córką sobie płynęła i widząc mnie kąpiącego się, to wpadła w osłupienie, potem masowe machanie wiosłami, potem gapienie się i rzucanie epitetami w moim kierunku. W sumie nic nie zrobiłem, oprócz kąpania się w rzece na odludziu, nie przeiedżiałem że ktoś akurat kajakiem sobie popłynie. To była najbardziej agresywna reakcja, inna reakcja to było jak by ucieczka, czyli jak by zobaczyła jakiegoś gwałciciela i stwierdziła że trzeba uciekać, to była nad jeziorkiem. Od tego czasu staram się sprawdzać dokładnie teren, ale kąpanie się w stresie że znów jakiś mocher się pojawi, to nie dla mnie. Chciał bym aby ludzie reagowali na takie widoki jak w Niemczech czy Czechach, czyli zupełna obojętność i zupełny brak zainteresowania taką osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ludzi z dziećmi, mają prawo je wychowywać jak chcą, więc rozumiem, chęć unikania golasów. Ale no znasz moje poglądy, najpiękniejszej też. I nas nie obchodziłby facet co się kąpie nago. Ostatnio szłam i tuż obok mnie gościu obsikiwał drzewo, biały dzień środek miasta. Myślisz byłam jakoś zainteresowana jego działalnością? Uważam o tym co uważam, mam swoje zdanie, ale nikomu się nie będę wtryniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×