Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NÓŻ

Kobiety i ich problemy z nagością, z czego to wynika?

Polecane posty

też tak sie przebierałam, pod bluzką jakieś wygibasy, ale tak od 5 lat dąłam sobie spokój z takim cyrkiem. dwa ruchy i zmiana zrobiona. niech sie wstydzi, ten kto widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie swiecenie wszystkim
dupa, fiutem czy cyckami nigdy nie bedzie fajne. tak samo jak ubieramy sie w konkretne rzeczy bo one sa gustowne tak samo latajac z gola dupa nigdy nie bedzie sie mialo klasy. bo tu nie chodzi o wstyd. dla mnie fajne jest to, ze moje zajebiste cycki i reszte widzial tylko moj maz a nie kazdy kto sie nawinal ale kazdy robi jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ręka to taki sam kawałek ciała jak pierś, nie obchodzą mnie czyjeś włochate myśli, obchodzi mnie mój komfort i swoboda ruchu. nikomu golizną nie świecę pod nos, przebieram sie z boku i dyskretnie, ale jak ktoś ma musik to niech się gapi, tyle jego co sobie popatrzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Już mówiłem, ze Niemcy to z nagością problemu nie mają, podobnie Czesi. Tam się idzie kąpać na waleta i nikt cię nie zjebie ani nikt się na ciebie specjalnie gapił nie będzie, a w Polsce to nawet problemy prawne można mieć, a na pewno ktoś się znajdzie, kto cię zjebie że dzieci, że to "chore" itp. Przykładowo na Słowacji, to są najczęściej szatbie wspólne i kobiety normalnie przy facetach się przebierają. A jak jest podział na szatnie meskie i damskie, to do męskiej wchodzi sprzątaczka i tylko polaków to szokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że katopolodziewica sie spłoni widokiem dyndającego fiutka, ale już skandynawskiej dziewicy to bedzie kompletnie wisiało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpiękniejsza_kobieta_na_kafe- A nie zastanawiałaś się, czemu w Polsce faceci się tak gapią i napalają, a w innych krajach to mają cię w dupie jak kąpiesz się na waleta? Jak by jakiś arab poszedł na Polską plażę, to by był w szoku i mega podniecony, jak by tyle dziewczyn widział w stroju bikini z odłsoniętą twarzą, a dla nas strój bikini to żadna sensacja, tak samo jak dla Niemców czy Czechów goła dziewczyna to żadna sensacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemcy pierdza przy jedzeniu
to tez niby takie fajne i naturalne?:O ja tam na innych sie nie patrze, ale sama nie lubie obcym pokazywac sie nago. nie odczuwam takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, na Słowacji są koedukacyjne szatnie, z kabin do przebierania nikt nie korzysta, więc skorzystaliśmy z jednej z męzem też koedukacyjnie i to bardzo koo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczególny brak kultury mieli Ci , którzy pod nią podwaliny dali: Grecy i Rzymianie ;) nie ma czegoś takiego jak ogólna kultura, sa tylko specyfiki danej kultury, w Polsce jest to rygor zaslonietego cycka i fallusa, zupełnie niezrozumiały w wielu innych kulturach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 25
To nie jest sprawa "potrzeby pokazywania sie nago" . Ten co ma taka potrzebe to i tak sie pokaze. Mowimy o kapaniu sie nago czy opalaniu sie nago. To duza roznica. Dla mnie to przypisywanie osobom kapiacym sie nago jakis urojen jest niezdrowe. A kobiety w swojej wiekszosci nie kapia sie nago nie dlatego ze nie maja potrzeby sie nago pokazywac ale wlasnie dlatego ze sie na takie cos nie odwaza z powodu swoich zahamowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje
ja tam sobie lubie popatrzeć na nagich facetów, ale bez przesady. Podniecanie podniecaniem, ale niektórzy faceci chyba wyłaczają mózg i sie gapią, często z otwarta buzią. Mozna to zrobić dyskretniej i z klasą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest to samo fiku, naturyzm, nudyzm a striptiz a przebieranie sie swobodnie z ciucha w ciuch, nawet kąpanie a po wyjściu zalożenie okrycia to zupełnie inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemcy pierdza przy jedzeniu- czemu uważasz że kąpanie się nago, to pokazywanie się innym? Myślisz że taka wyjątkowa jesteś? Kapanie się nago, to wygoda, no nic cię nie uciska a potem nie musisz tego suszyć. Jak byś jedziła na dalekie wycieczki rowerowe, to być doceniła to, że jesteś szybko sucha i wykąpana. Jaki ma sens kapać się w ubraniu? Ani to wygodne ani praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam wolę skromne kobiety, dla których intymność jest sprawą delikatną i prywatną. Nie ma to nic wspólnego z poczuciem własnej wartości czy kompleksami. To dzisiejszy świat zwariował, a media starają się wmówić, że wszystko wolno i czuj się wolny i chulaj ile wlezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje-Dokładnie tak, gapienie się bez jakiegoś umiaru, to chamstwo i nic więcej. Ficku, naturyzm nie ma nic wspólnego z seksizmem i pochodzi tak naprawdę z greki, gdzie był kult ciała a swoje początki miał tak naprawdę w Niemczech, w czasach między wojennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Faceci tego problemu nie mają" Ty jesteś jedyną osobą która ma jakiś problem. Sam nigdy bym się nago nigdzie, w publicznym miejscu, nie kąpał i okazuje się, że dobrze mi z tym. W krajach muzułmańskich kobiety w habitach biegają i niezależne badania pokazuje, że większości z nich dobrze z tym. Więc kto ma tu jakiś problem? Osoby które dobrze się czują jak żyją, czy osoby które piszą jak to szkoda, że spotkane kobiety nago po ulicy nie biegają:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, kolejny nick i głupi topik BSA :D raz wyzywa laski od dziwek, bo biegają w prześwitujących legginsach, a innym razem pyta, czemu nie chodzimy gołe po ulicy :D otóż nie chodzimy gołe, bo nie będziemy dawać przyjemności z oglądania naszych pięknych ciał jakimś żulom i pojebom twojego pokroju 🖐️ czy to wystarczająca odpowiedź? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemcy pierdza przy jedzeniu
dla mnie pewne sfery wiaza sie z chwilami pelnymi bliskosci i intymnosci i co niby jest wygodnego w siadaniu golym tylkiem na piachu? albo gdziekolwiek indziej. bo w majtkach siadam gdzie mam ochote i wiecie, seks tez jest naturalny.dlaczego ludzie go nie uprawiaja gdzie chca tylko wola intymnosc i sie wstydza jak dzieci ich nakryja? tak samo zalatwianie potrzeb, kolejna calkowicie naturalna rzecz. czemu mamy osobne kabiny? faceci przy pisuarach daja rade, to niech zlikwiduja kabiny. no bo po co sie w nich kryc, skoro chce sie tylko kupe zrobic. i nie mowicie ze to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpiękniejsza_kobieta_na_kafe- To kobiety mają zawsze obcisłe stroje, ja tam w jatkach się nie kąpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w polskiej pruderyjnej mentalności jest taki że ciało=seks dlatego jest tyle pedofilii i gwałtów, gdyż naturalna nagość odbierana jest w sposób niezdrowy, dzieci, które nie wstydzą się jeszcze swojego ciała są molestowane dziewczyny modnie ubrane w coś krótkiego zaczepiane jako puszczalskie, itp myślące osoby powinny obalać te stereotypy, promować związek ciało=zdrowie i ruch a nie gromić ludzi, którzy chcą sie swobodnie czuć na plaży i ne przebierać pod bluzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×