Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 6913

Jak , gdzie w Londynie spotkac/poznac sympatyczna dziewczyne

Polecane posty

Gość 6913
To pewnie rudy brzydal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laptopowa dziunia
Nie, przystojny, kochany brunet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6913
Głupie polki, wszystkiego się chwycicie, byle nie Polak :o Dziewczyny z Anglii trzymają się swoich, a wy wszędzie się puszczacie, z byle kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laptopowa dziunia
No coz, moze czas zastanowic sie nad soba, bo kultura nie grzeszysz, wiec nie dziwie sie, ze Polki wola byc z kims innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6913
Puszczasz się za kasę :D I tak cię kopnie w dupę, a wtedy będziesz szukać polaków, którymi tak gardzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laptopowa dziunia
Tak sobie mysl jesli poprawia ci to humor nieudaczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6913
W Londynie jest wiele milych dziewczyn, moze spotkasz jakas, a chcesz spotkac Polke czy narodowosc jest obojetna? Ty jesteś za to niemiła, o jakie inne narodowości ci chodzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej miec paszport
Nastepny polski burak, ktory sie dziwi, ze dziewczyny nie chca Polakow :O Halo, obudz sie, zacznij byc bardziej otwarty, wyluzowany, tolerancyjny, przyjacielski, naucz sie mowic po angielsku, zdobadz normalna prace i zapusc wlosy zamist golic sie na prawie lyso, a, i jeszcze zacznij sie ubierac jak na rok 2012 przystalo, a nie jak sie w twojej wiosce wszyscy kumple ubieraja, to moze ktoras cie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja pier... ze tak napisze chyba masz malego fiuta...bo pierdzielisz jak by ci czegos naprawde brakowalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakajkajaak
pani osa, pani foto nie dziala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posty od godziny 11.37 nie sa maojego aurorstaw. Ktos sobie zrobil dowcip. Chodze na silownie ale bardziej do relaksu , aczkolwiek chcialbym nabrac troche masy ciala. I nie jestem miesniaczkiem, waze 77 kg i mam 1,77 m wzrostu. Nie ma tez lysej paly, a fryzjera odwiedzam co miesiac. Nie jestem tym "typowym polaczkiem" - dlatego nie rzucam sie w oczy. Dlaczego nie mam dziewcayny? Nie jestem aktywny w jej poszukiwaniu. Sama do mnie raczej nie przyjdzie. Co to znaczy - "zacznij sie ubierac jak na rok 2012 przystalo" - to kryterium subiektywne, ale mozesz napisac o co Ci chodzi. Tak samo z praca - co to jest normalna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej miec paszport
Sorry, to bylo do tego buraka, ktory sie pod Ciebie podszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6913 ;) a kurde mialam byc kasiliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 6913
wydajesz sie byc na serio fajnym facetem, az sie dziwie ze tutaj sie taki ktos pojawil bo na kafe to raczej, kroluja debile typu zeta lub prezes wertyp! a na jaki kurs tanca chodzisz? i gdzie w londynie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6913 z komy
tańczę lumbago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 6913
spadaj podszywie bo i tak wiem ze to nie ty bo masz pomaranczowy nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6913 z komy
a masz ryj jak dupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisipisia
ja tez chodze na silke i widze tam wielu fajnych facetow, nie ma nic zlego, ze mezczyzna dba o swoje cialo, o ile nie zacznie przesadzac i pakowac aby stac sie potem takim karkiem - trojkatem! lepszy zadbany facet lekko umiesniony niz taki pasibrzuch z piwnym kaldunem lezacy pol dni ana sofie przed telewizorem saczacy piwsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Londynie jest masa normalnych polskich facetow, ale nie rzucaja sie w oczy. A moze dziewczyny maja za wysokie wymagania? :-) Chodze na kurs salsy ( inny kurs tanca tez zaliczylem ), a mieszkam w polnocnym Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisipisia
kurs salsy? super juz masz plusa u mnie! ja chodze na zumbe, tez sa elementy salsy :)))) szkoda, ze jestem zajeta bo bym sie z checia z toba spotkala bo wydajesz sie spoko facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisipisia
zasrałam się :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisipisia
spadaj podszywie wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Moreton
a jakiego typu dziewczyny szukasz? tylko nie pisz, ze normalnej tylko cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej dziewczyny? Milej, sympatycznej, zadbanej, usmiechnietej, takiej ktora nie ma za duzego mniemania o sobie, niepalacej i nieprzeklinajacej. W miare szczuplej - sam taki jestem. Mozna duzo pisac. Ale trudno trafic na ta wlasciwa osobe z ktora laczy tzw. chemia. Z pewna dziewczyna mnie to laczy ( co sie rzadko zdarza ), ale ona ma kogos, czyli nici z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 5 dziesiata
jest wiele takich dziewczyn jakie opisujesz tylko, ze tak jak ty tez sie nie wyrozniaja z tlumu, mam sama dwie kolezanki, ktore idealnie pasuja do twojego opisu, ile masz lat? i gdzie dokladnie w londynie mieszkasz bo jedna z nich moze byc twoja sasiadka bo tez z polnocy okolice gospel oak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na Hackney, jestem po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian lll
czytalem ze chodzisz na silke, szukam partnera do wspolnych treningow, mieszkam niedaleko hackney i obecnie chodze do fitness first a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
no widzisz jak latwo poszlo powyzej juz masz towarzystwo na silownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briefing
facet, ktory lubi tanczyc? to jeszcze tacy istnieja??? nie przejmuj sie chlopie opiniami glupich cip tutaj, ktore ci wmawiaja ze to nie meskie, popatrzcie na tancerzy salsy i innych latynostkich tancow, z nich kapie sam sex! kolego jestes na dobrej drodze do znalezienie fajnej laski, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×