Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 6913

Jak , gdzie w Londynie spotkac/poznac sympatyczna dziewczyne

Polecane posty

Gość buhahaha.......
...a jak mi sie nie podaba ja tacy faceci to co cipa jestem??????? chyba kazdy ma swoj gust i wcale nie musi lubic tego co ty..jaki cham z ciebie niemoge !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez wielu facetow lubi
tanczyc, ale jednak to dziewczyny sa pierwsze do tanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hikopora
i co znalazles ta fajan dziewczyne w londynie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazlem. Z tego kursu tanca z jedna sie umawialem, z cudzoziemka. Ale ja szukam kogos na dluzsza znajomosc, a ona raczej kumpla. Teraz chodze na inny kurs tanca - silnie sfeminizowany. 3 razy wiecej dziewczyn niz facetow - tez same cudzoziemki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero szesnascie
a gdzie chodzisz na kurs tanca? ja szukam jakis fajnych zajec z tanca latynoskiego, najlepiej we wschodnim londynie (wanstead, south woodford), a czemu nie chcesz miec dziewczyny cudzoziemki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec, ale to bardziej
kwestia niesmialosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz, ja zawsze chcialam zwiazac sie z polakiem, szukalam dlugo,az wreszcie sie poddalam,bo mialam juz dosc ograniczonego myslenia i weza w kieszeni, sama bylam niezalezna finansowo,ale jesli facet zamiast do kina woli obejzec kopie na dvd od chinczykow, to nie dzieki.. na pewno znajdziesz ta jedyna,ale nie szukaj na sile, sama sie znajdzie w najmniej oczekiwanym momencie, przeciez nie chcesz wygladac jak desperat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portello
ja w londynie juz 5 rok i jak do tej pory sama :( niby takie duze miasto niby tyle ludzi ale znalezc tego jedynego to jak wygrac los na loterii, nie poddaje sie jednak i szukam dalej bo wierze, ze gdzies czeka na mnie ten jeden jedyny fajny facet z ktorym spedze reszte zycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ponad 5 lat w Londynie i tez sam. Zaledwie kilka randkowan. Strasznie mnie to doluje, popadam w depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokilka22
wow, to ja się na autora piszę. ;) ale ja niestety mieszkanka Cardiff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cardif to nie tak taleko, ale gdybym byl dobra partia to pewnie bym mial juz kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rfidlf
A ja mam pytanie do vanilla sky I reszty po kiego dajecie swoje fotki na forum publicznym zeby sie pochwalic? Ja bym tak nie mogla zwlaszcza ze duzo na necie grasuje popaprancow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty uwazasz,ze sie chwale?czym niby,bo nie rozumiem:o I jesli tak ci przeszkadza moje zdjecie, to prosze nie klikaj w nie, ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ridgkkv
Oh Pani psycholog huehue ale ja sie pytam po co ta sweet focia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet focia? Rzeczywiscie, bardzo sweet:D , nie uwazam,ze musze byc anonimowa, wolny kraj,Ty wolisz nie pokazac twarzy I jakos nikt sie nie pyta dlaczego, ale dzieki za zainteresowanie, ciao:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Architekt_80
Wiatm, Dolaczam sie do autora watku. Chyba jest nas wiecej w tym miescie. :) Mala autoreklama: Zadbany, kulturalny, ambitny i inteligentny ponoc przystojny brunet o zielonych oczach. 180/84 :) lat 30 (choc nie wygladam:P ) Lubie, rower, basen, silownie, podroze w nieznane, kino , teatr, interesuje sie fotografia i architektura oraz biznesem i nowoczesnymi technologiami. Lubie drinki w pubie jak tez imprezy i koncerty. Nie chodze w dresach, chyba ze na tenisa. Nie bujam sie na boki przy chodzeniu. Nie podbieram lokalnych naroznikow z piwem w reku. Nie gole sie na lyso. Domowe popijawy to nie dla mnie, ale kulturalne grillowanie i owszem. Szukam, filigranowej zadbanej, cieplej, usmiechnietej ambitnej i wartosciowej, kobietki ktora ma dobry gust ale nie zadziera wysoko nosa. Nie szukam rozwodek czy pan z dziecmi. Czy sa tu jeszcze takie? P.S Wczoraj widzialem w metrze na north Acton sliczna dziewczyne w moim typie, chyba polka. Jutro do niej zagadam, przypadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja ;)
Zdjecia, panowie, zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Architekt_80
Do Lukrecja.. A twoje ??:) Nie dla mnie kariera aktora niestety. Jesli zaintrygowalo Cie to co przeczytalas o ktoryms z nas to proponuje napisz maila prywatnie Najlepiej z zalaczonym swoim zdjeciem. timekeeper@interia.pl Zapraszam to nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja ;)
Nie ja zaczelam temat :) a skoro nie boli...no coz, smialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×