Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalena82590012

Które imię dla córki

Polecane posty

Gość magdalena82590012

Witam, jestem w 8 miesiącu ciąży, za niedługo powitamy córeczkę. Rozaważamy kilka imion, bardzo proszę powiedzcie które z nich najbardziej się wam podoba: 1.Maria - zawsze mi się podobało, mężowi też się podoba, najprawdopoodbniej mała będzie Marysią 2. Ewa - piękne i ponadczasowe 3. Olga - ładne i dość oryginalne (z uwagi na Julki Amelki i Hanie) 4. Matylda - choć mąż kręci nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdybyś
Rozpierdzielaja mnie kobiety które zadają takie pytania tu na forum imię to sprawa indywidualna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalata
maria i ewa ładne .ewunia to ładne imie.marysiek jest juz duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefony,telefony
ja dałabym Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilutka
Żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerre
Matylda... kiedyś nosiły je kucharki i gosposie domowe. Nie brzmi też najlepiej. Trzy pierwsze - najwyższa klasa. Którekolwiek wybierzecie, będzie dobrze, choć Ewa jest w tej chwili bez wątpienia najbardziej rzadkie. Marysi jest niestety bardzo dużo obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiik5555
Marysia, Maria-super, takie polskie, słowiańskie Olga bleeee z jakąś rozpuszczoną dziewczynką mi się kojarzy, podobnie Ewka, Matylda z kolei ze starą ciotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
Jaki komentarz wyżej "bleee" :O Olga i Ewa ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82590012
Maria najbardziej mi się podoba, nie ukrywam tego, aczkolwiek wiem że sporo teraz małych Maryś :) Ewa to piękne imię, mężowi równiez bardzo się podoba i byłabym skłonna ku temu imieniu ale cały czas mi ta Marysia w głowie. Mąż zaproponował też Annę bądź Aleksandrę. Ania śliczne imię ale moja przyjaciółka urodziła w zeszłym roku córkę i nazwała ją Anna więc nie chcę się powtarzać. A Aleksandra jak dla mnie może być ale jakos mnie nie powala w tym stopniu co Maria bądź Ewa. Może macie jeszcze jakieś propozycje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiik5555
Haha no bleee dla mnie ładnie Zuzia, ale też uważam, że imię dla dziecko, to indywidualny wybór, po co sugerować się opiniami ludzi z forum, przecież to Wasze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiik5555
albo Małgosia, Gosia, Małgośka, Gosiunia hehe albo Ula, Urszulka, moze jeszcze Emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka bedzie mieć
imię Antonina Antosia Tosia ładne zdrobnienia i w przedszkolu napewno może bedzie jedna a moze góra dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiik5555
albo Małgosia, Gosia, Małgośka, Gosiunia hehe albo Ula, Urszulka, moze jeszcze Emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82590012
miiik5555: ale my tylko pytamy o zdanie, sugestie, a decyzję i tak podejmiemy sami. Chcę tylko poznać opinię innych, być może też dowiem się czy w waszych okolicach te imiona są popularne czy też nie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama:)
A mnie sie akurat podoba Matylda :) .... ale reszta tez bardzo ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82590012
Gosia to ładne imię, ale bratowa mojego męża tak ma na imię więc odpada zupełnie :P Emilka jest na maksa popularne... a Ula rzeczywiście ładne imię i rzadko nadawane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Michalina i podoba mi się bardzo, mało popularne i dobrze, mówią na mnie Miśka, Michaśka hehe i fajne już powyżej podane Antonina, Tosia super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja128
A może imię Marylka? zamiast Maria. Bardzo ładne i można różnie zdrabniać:) Ewa i Olga może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdalena82590012
moja coreczka ma na imie wlasnie Olga wymyslilismy w czasie ciazy zupelnie inne imie dla niej ale jak sie urodzila i na nia spojrzelismy to wiedzielismy ze to jest to... polozna zapytala mnie jak ja nazwiemy po czym powiedziala ze tez ma corke Olge teraz 20 letnia i wlasnie corka powiedziala jej ze dziekuje ze dostala takie piekne imie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj jej
Bozena pasuje do waszej patologicznej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82590012
do misiaczkowej: czy dobrze widzę że masz dwie córy: Lidię i Lenę? Lidia też bardzo mi się podoba ale tak ma na imię córka mojej kuzynki - imię odpadło w przedbiegach, a Lena ładne ale niestety bardzo popularne, na dodatek ja jestem Magdalena, końcówka podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82590012
Liliana - jak dla mnie za bardzo "ukwiecone", Alicja - ślicznie, ale zdrobnienie Ala jest dla mnie nie do przyjęcia, Jagoda i Bianka - ładnie ale NIE dla mojego dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×